Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie dzisiaj czasy?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo specjalnie dla ciebie, trzeba Cie utemperować :decayed: :

audi:

http://www.globalcar.com/datasheet/Audi/2001_Audi_A4_Avant_3.0.htm

bmw

http://www.globalcar.com/datasheet/BMW/2002_BMW_330d.htm

przypatrz sie na wage, bmw jest ciezsze o grubo ponad 100 kg a osiagi sa praktycznie takie same

btw w dieselu mozna jeszcze chipa walnąc :wink4:

Opublikowano

jakie dzisiaj czasy?

wiesz że jesteś NAJLEPSZY a ja nie mam głowy do niców a co do dopiero do cyferek :wink4:

Opublikowano

Pablo specjalnie dla ciebie, trzeba Cie utemperować :decayed: :

audi:

http://www.globalcar.com/datasheet/Audi/2001_Audi_A4_Avant_3.0.htm

bmw

http://www.globalcar.com/datasheet/BMW/2002_BMW_330d.htm

przypatrz sie na wage, bmw jest ciezsze o grubo ponad 100 kg a osiagi sa praktycznie takie same

btw w dieselu mozna jeszcze chipa walnąc :wink4:

A więc taj jak mówiłem w serii to wygląda na przewagę :audi: bo nie mówimy tu o dalszych chipach itd, Sokolnh a ile razy mam zaznaczać że mówimy o trasie gdzie benzyna lepiej daje radę niż diesel :wink4:

Opublikowano

jakie dzisiaj czasy?

wiesz że jesteś NAJLEPSZY a ja nie mam głowy do niców a co do dopiero do cyferek :wink4:

przestań... chodziło mi czy Tor był ustawiony by kręcić niskie 18 sek lub nawet poniżej bo ostatnio było z tym słabo :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 23:15_________________________________________________

Pablo specjalnie dla ciebie, trzeba Cie utemperować :decayed: :

audi:

http://www.globalcar.com/datasheet/Audi/2001_Audi_A4_Avant_3.0.htm

bmw

http://www.globalcar.com/datasheet/BMW/2002_BMW_330d.htm

przypatrz sie na wage, bmw jest ciezsze o grubo ponad 100 kg a osiagi sa praktycznie takie same

btw w dieselu mozna jeszcze chipa walnąc :wink4:

A więc taj jak mówiłem w serii to wygląda na przewagę :audi: bo nie mówimy tu o dalszych chipach itd, Sokolnh a ile razy mam zaznaczać że mówimy o trasie gdzie benzyna lepiej daje radę niż diesel :wink4:

Pablo przestań gadać głupoty... o jakiej trasie mówisz? 5km , 500km 5000km? mówisz o czymś o czym nie masz bladego pojęcia albo za dużo czytasz Auto Świat`a :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeniu mam pojęcie i wiem co pisze bo to jest sprawdzone co mówię ale nie będę dalej dyskutował nad przewagą w osiągach BP nad ON na trasie bo to oczywste. Trzeniu o takiej trasie jaj na filmiku :tongue4:

Koniec tematu.

Opublikowano

wiem co pisze bo to jest sprawdzone

gdzie? pokaż a nie gadaj bzdur...

daj link , wklej informacje lub opisz własnymi słowami ( choć wątpie w powodzenie tego ostatniego)

Opublikowano

Pogada się ze Stramianem on ma E46 w 204 konnym dieslu podjedzie na spota i przewiezie nam kolegę tylko nie wiem czy Pablo widział się kiedys w odcieniu bladości bo Adam jeździ jak pojebany :decayed: :decayed:

No chyba że woli serią 7 E38 w automacie bo to pewnie według niego już wogóle nie pojedzie to też da się załatwić, ja wczoraj miałem dość po przejażdżce :sick3:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/dzialanie_nadmuchu-t3111.0.html;msg41975#msg41975

Czyj to kolega :przebiegly:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 23:56_________________________________________________Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

Opublikowano
  • Autor

Jarko ale spamujesz z tymi bluzami :kox:

Opublikowano

Jarko ale spamujesz z tymi bluzami :kox:

:gwizdanie:

Bo wiesz jak to ludziska.. A nie widziałem, a to a tamto...

A bluzy mam w fajnej świątecznej cenie i tez trza rozgłosić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no wiem wiem przeciez żartuje :)

mam nadzieje ze moją prowizje ujołes w cenie :polew: :polew:

Opublikowano

mam nadzieje ze moją prowizje ujołes w cenie :polew: :polew:

:bag: czekaj, zaraz poprawię :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobranoc :hi:

Opublikowano

Siemanko Śpiochy :hi:

Opublikowano
:hi: Tytus nie czytaj tyle
Opublikowano

:decayed: Musze nadrobić bo nie było mnie chwile...

:hi:

Opublikowano

:decayed: Musze nadrobić bo nie było mnie chwile...

:hi:

to gdzie się szlajasz :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.