Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski

Potrzebuję twoich danych osobowych :polew: :polew:

tzn Imię i Nazwisko :) Wysyłam Ci gwarancję :) -> Przepraszam, ale na śmierć o tym zapomniałem :doh1:

Ekipa krakowska też może mi je podać :) Jeśli będzie szybciej w ten sposób :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wąski

Potrzebuję twoich danych osobowych :polew: :polew:

tzn Imię i Nazwisko :) Wysyłam Ci gwarancję :) -> Przepraszam, ale na śmierć o tym zapomniałem :doh1:

Ekipa krakowska też może mi je podać :) Jeśli będzie szybciej w ten sposób :good:

Nosfer`ku :naughty: a po co ? nie jestem w temacie :naughty:

:hi:

Odezwałbyś się, a nie tu kapeluszem machasz :polew:

witaj , Ty moja psiapsiułko z wawusi :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 11:48_________________________________________________cze Jarko

cze Wąski (berecie) skoro ja jestem kapelusz :decayed:

Opublikowano

Wąski

Potrzebuję twoich danych osobowych :polew: :polew:

tzn Imię i Nazwisko :) Wysyłam Ci gwarancję :) -> Przepraszam, ale na śmierć o tym zapomniałem :doh1:

Ekipa krakowska też może mi je podać :) Jeśli będzie szybciej w ten sposób :good:

Nosfer`ku :naughty: a po co ? nie jestem w temacie :naughty:

Heheh nie jesteś w temacie ? :)

Tak jak napisałem, wysyłam Wąskiemu gwarancję, ale potrzebuję Imienia i Nazwiska :decayed:

(Trzeniu lubie Cię wprowadzę Cię w temat: gwarancja na sprzęcik -> http://www.matador.pl/sklep/product_info.php?cPath=152_162&products_id=4483)

Opublikowano

Już :) i wysłałem :)[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 12:03_________________________________________________Kapelusze :polew:

Opublikowano

Ktoś się ostatnio chwalił że ma do sprzedania nową Nokię 6300?? Kto to był i jaka cena?

Opublikowano

pod plusa, nie wiem jaka cena, muszę looknąć na allegro po ile chodzą :decayed:

Opublikowano

pod plusa, nie wiem jaka cena, muszę looknąć na allegro po ile chodzą :decayed:

Na allegro to ja też sobie mogę kupić :tongue4: :tongue4: :wink4: To daj znać za ile możesz sprzedać bo nie wiem czy nie będe potrzebował po niedzieli!

Opublikowano

Pewnie Wszyscy ciężko pracują......... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie wszyscy :gwizdanie:

Opublikowano

bry :hi:

Pewnie Wszyscy ciężko pracują......... :gwizdanie:

o tej godzinie to chyba po pracy :wink4:

Opublikowano

Skoro nie pracujecie to czemu tu taka cisza...

Opublikowano

bo ludzie mają inne sprawy niż pisanie głupot :decayed:

Opublikowano

bo ludzie mają inne sprawy niż pisanie głupot :decayed:

wreszcie jakiś sensowny post :decayed:

Opublikowano

bo ludzie mają inne sprawy niż pisanie głupot :decayed:

wreszcie jakiś sensowny post :decayed:

mam nadzieje że mówisz o ogóle a nie o mnie :decayed: :decayed:

Opublikowano

bo ludzie mają inne sprawy niż pisanie głupot :decayed:

wreszcie jakiś sensowny post :decayed:

mam nadzieje że mówisz o ogóle a nie o mnie :decayed: :decayed:

ogólnie , ogólnie :decayed:

lepiej powiedz byku jakie dostałeś prezenty na chrzcie :naughty::decayed::polew: :polew:

Opublikowano

bo ludzie mają inne sprawy niż pisanie głupot :decayed:

wreszcie jakiś sensowny post :decayed:

mam nadzieje że mówisz o ogóle a nie o mnie :decayed: :decayed:

ogólnie , ogólnie :decayed:

lepiej powiedz byku jakie dostałeś prezenty na chrzcie :naughty::decayed::polew: :polew:

nawet nie wiem bo mi sie film urwał :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 18:13_________________________________________________ide na tv, pozdro

Opublikowano

No to musiały być dobre prezenty :naughty:

Też takie lubie :decayed:

Opublikowano
http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/odp_krakow_gokarty_ulmakuszynskiego_lista_chetnych-t49629.0.html;new#new[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 19:46_________________________________________________Wygrałem swój kalendarz :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano
--------------------------------------------------------------------------------

Wygrałem swój kalendarz

jaki kalendarz ???? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.