Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie jest taka myjnia za***ista i jakie koszta?

...

Mówiłem już ale powtarzam:

Na ul. Żabiniec 36 (os. Żabiniec)

od poniedzialku do soboty od 8 do 20.

Na hasło AUDI A4 KLUB mamy zniżke w bardzo solidnej myjni (20% Żniżki dla KLUBWICZÓW) na wszystkiego rodzaju mycia samochodu, łącznie z powłoką teflonową, a co 6 mycie za 1zł.

Telefon do nich: 500 709 738

strona www: www.automyjnia-krakow.pl

...

KERCZI nam zniżkę załatwił :notworthy::good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki widocznie przeoczyłem info :)

Opublikowano

Gdzie jest taka myjnia za***ista i jakie koszta?

...

Mówiłem już ale powtarzam:

Na ul. Żabiniec 36 (os. Żabiniec)

od poniedzialku do soboty od 8 do 20.

Na hasło AUDI A4 KLUB mamy zniżke w bardzo solidnej myjni (20% Żniżki dla KLUBWICZÓW) na wszystkiego rodzaju mycia samochodu, łącznie z powłoką teflonową, a co 6 mycie za 1zł.

Telefon do nich: 500 709 738

strona www: www.automyjnia-krakow.pl

...

KERCZI nam zniżkę załątwił :notworthy::good:

Jak jest taki promocjon to dajcie info w odpowiedni dział :good: żeby nie trza było szukać za bardzo...

Opublikowano

Yo pany :hi:

Opublikowano

Yo pany :hi:

Hello Ziomuś :hi:

Opublikowano

Gdzie jest taka myjnia za***ista i jakie koszta?

...

Mówiłem już ale powtarzam:

Na ul. Żabiniec 36 (os. Żabiniec)

od poniedzialku do soboty od 8 do 20.

Na hasło AUDI A4 KLUB mamy zniżke w bardzo solidnej myjni (20% Żniżki dla KLUBWICZÓW) na wszystkiego rodzaju mycia samochodu, łącznie z powłoką teflonową, a co 6 mycie za 1zł.

Telefon do nich: 500 709 738

strona www: www.automyjnia-krakow.pl

...

KERCZI nam zniżkę załatwił :notworthy::good:

Hehe spoczko,z tego co wiem to wlasciciel ma chyba B6? Bo bywam u mojej na Zabincu i kojaze ta myjnie :)[br]Dopisany: Listopad 25, 2008, 05:31:56 _________________________________________________Siema :hi:
Opublikowano
  • Autor

widze ze znowu przywitania :polew:

Opublikowano

widze ze znowu przywitania :polew:

Przywital bys sie a nie smiał :decayed:
Opublikowano

cuber jak tam furak????

z markiem gadałem jak cie na letnich holował :decayed:

Opublikowano
  • Autor

cuber jak tam furak????

z markiem gadałem jak cie na letnich holował :decayed:

Fura juz gotowa do upalania :decayed:

hehhe no ostro było :cool1:

Opublikowano

a cos lepeij idzie czy tak samo????

Opublikowano

Gdzie jest taka myjnia za***ista i jakie koszta?

...

Mówiłem już ale powtarzam:

Na ul. Żabiniec 36 (os. Żabiniec)

od poniedzialku do soboty od 8 do 20.

Na hasło AUDI A4 KLUB mamy zniżke w bardzo solidnej myjni (20% Żniżki dla KLUBWICZÓW) na wszystkiego rodzaju mycia samochodu, łącznie z powłoką teflonową, a co 6 mycie za 1zł.

Telefon do nich: 500 709 738

strona www: www.automyjnia-krakow.pl

...

KERCZI nam zniżkę załatwił :notworthy::good:

Hehe spoczko,z tego co wiem to wlasciciel ma chyba B6? Bo bywam u mojej na Zabincu i kojaze ta myjnie :)[br]Dopisany: Listopad 25, 2008, 05:31:56 _________________________________________________Siema :hi:

Tak wlasciciel ma B6 ktore nota bene bedzie sprzedawal...:)

Odebralem furaka, smiga za***iście ale sniegu nie ma :( (Pokłony dla Trzenia)

Gdyby ktos chcial naprawić furaka nie w ASO to w Michałowicach jest chlop ktory otworzyl wlasnie warsztat jest tani, skuteczny i nie naciaga, malo tego robił w autospecialu audi przez 11 lat wiec zna sie na rzeczy.

Opublikowano

no i co było w koncu Kerczi

Opublikowano

Kerczi :good:

Ale koszulek jeszcze nie mam na dzisiaj niestety...

Opublikowano

okazalo sie ze wyrobil sie gwint w bloku silnika ktory trzyma rolke napinacza, a ja mialem nieziemskiego farta ze pasek nie przeskoczyl i nic nie pokrzywil, gosc do tej pory jest w szoku jak mi sie udalo

Spoko Jarko dasz mi jak beda :)

Opublikowano
okazalo sie ze wyrobil sie gwint w bloku silnika ktory trzyma rolke napinacza, a ja mialem nieziemskiego farta ze pasek nie przeskoczyl i nic nie pokrzywil, gosc do tej pory jest w szoku jak mi sie udalo

no to fart jak ch....j

Opublikowano

no to fart jak ch....j

W czepku się urodził :gwizdanie:

Opublikowano

niezły szaleniec

dureń...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.