Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh dzięki panowie :notworthy::good:

tak świętowałem że niebyło takiej siły co by mnie wczoraj podniosła z łóżka :drunk::dance::zemdlal:

to juz ćwierć wieku ....

Hehe to prawidłowo zaszalałeś :>

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to juz ćwierć wieku ....

małolat :decayed:

Opublikowano

Hot dog

7eaffb79eb090178.jpg

Opublikowano
  • Autor

Fajne masz pieski Mega :polew:

Opublikowano

Nawet Hot dogi :polew:

Opublikowano

Fajne masz pieski Mega :polew:

A to nie Twoje?? :shocked: :shocked: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Fajne masz pieski Mega :polew:

A to nie Twoje?? :shocked: :shocked: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

No to kogo w końcu :?: :mysli::polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to kogo w końcu :?: :mysli::polew::decayed:

hmmm jak nie Megi i nie moje to zapewne Twoje Pablogracjanie :tongue4:

Opublikowano

No to kogo w końcu :?: :mysli::polew::decayed:

hmmm jak nie Megi i nie moje to zapewne Twoje Pablogracjanie :tongue4:

I tak to jest włączyć sie do jakiejś dyskusji :polew:

Ja nie lubie Hot-Dogów wole kurczaki :polew:

Opublikowano
Ja nie lubie Hot-Dogów wole kurczaki

chyba kosteczki z tych kurczaków :polew: zwłaszcza w KFC

Opublikowano
Ja nie lubie Hot-Dogów wole kurczaki

chyba kosteczki z tych kurczaków :polew: zwłaszcza w KFC

Następny :polew:

[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 17:56_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,55194,wid,10597178,wiadomosc.html

Widzieliście :?:

Opublikowano
Ja nie lubie Hot-Dogów wole kurczaki

chyba kosteczki z tych kurczaków :polew: zwłaszcza w KFC

Następny :polew:

[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 17:56_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,55194,wid,10597178,wiadomosc.html

Widzieliście :?:

co za brzydal

Opublikowano
  • Autor

co za brzydal

hohoho gdzies był pijoku jak cie nie było :gwizdanie:

Opublikowano

co za brzydal

hohoho gdzies był pijoku jak cie nie było :gwizdanie:

opowiem Ci przy najbliższej okazji :naughty:

Opublikowano

Robert, bo mi ten zenon jeden cosik nawala... Wymienisz mi na tego za 70zł :decayed:

Oczywiście że tak :) szlak mnie już trafia z tymi xenonami :evil: same reklamacje i problemy.Mam nadzieję że to chwilowe i jakaś partia była :evil:

[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 21:56_________________________________________________CZAN się coś nie sprawdza :polew:

Opublikowano
  • Autor

CZAN się coś nie sprawdza

trzeba było kupić te droższe od chana :polew:

Opublikowano

CZAN się coś nie sprawdza

trzeba było kupić te droższe od chana :polew:

ta ta już zamówiłem te po 45 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ta ta już zamówiłem te po 45

a jak byś zamówił po 67 to było by OK :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 22:11_________________________________________________A co to taka cisza zaponowała ? :mysli:

Opublikowano

no właśnie, co taka cisza?

Opublikowano

no właśnie, co taka cisza?

Śniegu nawaliło i Kraków zapadł w sen zimowy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.