Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odbior koszulek...ocena, uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ehh juz mam dosc tych koszulek i problemow z nimi...a do przedania jeszcze troche zostalo

Jak zostały koszulki to podeślij do mie bo jeszcze nie dotarły :evil:

Opublikowano

Murzyn, pisz jakie rozmioary i kolory masz za dużo

to moze coś jeszcze wezme :cool:

Opublikowano

Hm niestety ja jeszcze nie dostałem :( ale moze tak jak piszecie wina poczty :(

Opublikowano

no ja niestety tez jeszcze nie mam.

Murzyn daj znac na priv jak tam sie sytuacja przedstawia. Podeslalem ci dokladny adres. Pozdrawiam i czekam na kontakt

Opublikowano

witam!!!

moja wpłata wynikła z tego że po pirwsze nie wiedziłem jak sie wpisać na liste :oops: ,a po drugie było hasło wpłacać, a po trzecie nie wiem kiedy miał bym znowu dostep do kompa! licze na wyrozumiłość a przedewszystkim na koszulke :smile:

pozdrawiam!

Opublikowano

tomas sl, luzik, bo zostaly. musisz tylko powiedziec jaka

Opublikowano

te a co z moimi :?: Bo sie wiosna zrobi :razz:

Opublikowano

nr nadania Ci podac?? pewnie dojda w tym tygodniu jeszcze

Opublikowano

witam !!

wlasnie odebralem koszulki - wszystko gra !!

pozdro Murzyn !

Opublikowano

:shock: ciekawy czas dostarczenia :roll:

Opublikowano

Dzieki Koszulka dotarła. Pozdrawiam

Opublikowano

witam!!!

spoko zamawiałem białą XL. jak przyjdzie ta koszulka to zastanowie sie jeszcze nad czrną jak jeszcze będzie dostepna. :roll:

pozdrawiam :smile:

Opublikowano

mam koszulke wczoraj przyszla, jestem zadowolony, nawet na impreze wczoraj ubralem. Trzeba propagowac klub. Pozdrawiam. Dzieki Murzyn

Opublikowano

A ja ciągle nie mam. :cry: Przyszła już pora na polary, a ciągle chodzę w podartych, a nie klubowych koszulkach. :neutral:

Nie chciałbym być niemiły, ale oczekiwanie ponad 2 miesiące od wpłaty to już trochę długo. Rozumiem, że duży rozmach przedsięwzięcia zawsze powoduje problemy, więc nie "krzyczę" za bardzo. Ale miło by było gdyby się w końcu wyjaśniła sprawa moich koszulek.

Opublikowano
A ja ciągle nie mam. Przyszła już pora na polary

Właśnie ja tez nie mam.

Prosiłem kilka dni temu Murzyna o przesanie mi kopii tego świstka który się wypisuj na poczcie, ale coś cicho się zrobiło, brak odpowiedzi :evil:

Opublikowano

Ja tez nie mam i odpowiedzi na moje pytania

Opublikowano

a wlasnie Murzyn doszly moje 4 koszulki takze jestesmy kwita

Podziekowal

Opublikowano

lukas23, :shock: :shock: :shock: dlugoooooooo mam 2 zwroty wiec ktos mogl nie dostac, kolo srody zobacze czyje...

Opublikowano

no ale wazne ze sa Murzyn teraz tylko musze je rozdzielic

Opublikowano

tak... mam nadzieje ze zrobisz to dzis na spociku, martwi mnie natomiast ze kilku kolegow niema i niewiadomo gdzie jest ich paczka (do dzis nie dostalem zwrotu od zdenia)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.