Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odbior koszulek...ocena, uwagi


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

w końcu wyciągnąłem ze skrzynki koszulkę (leżała tam od ładnych paru dni ale mi się nie chciało schodzić do skrzynki :mrgreen: ). Bardzo dziękuję organizatorowi! Koledze musimy się jakoś odwdzięczyć.

Co do koszulki hmmm. Tak jak większość pisze, logo za wysoko z przodu poza tym jakość do bani. Kilka prań i do wyrzucenia będzie. Jestem alergikiem więc czuję kiedy koszulka jest ok, teraz niestety mam negatywne odczucia. Oczywiście broń Boże niech nikt nie odbierze tego jako jakiegoś zarzutu czy tam aluzji!

Jeszcze raz dziękuję Murzynowi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość do bani. Kilka prań i do wyrzucenia będzie.

Stary -cena jest adekwatna do jakości tego produktu,moim zdaniem za 24 zł takiej koszulki nigdzie nie kupisz( chodzi o jakosc oczywiscie),moja po dwóch praniach wygląda jak nowa,wiec mysle ze spoko,i jeszcze jedno-nastepnym razem wezmiemy materiał od Adidasa i zaplacimy 100 zł za sztuke :wink: Mysle ze chetnych bedzie bardzo dużo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły i do mnie, wsio prawie ok, biała jest super, pasuje tez ok, ale co do czarnej :evil: - Dlaczego nie ma z tyłu napisu ??????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma z tyłu napisu ??????????????????

No co ty-chyba sobie jaja robisz ?? :shock: :roll: :mrgreen: Nie wiem czy sie smiac czy plakać,ale zwała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty-chyba sobie jaja robisz ?? Nie wiem czy sie smiac czy plakać,ale zwała

_________________

No kurde nawet mnie nie denerwuj, jak to zobaczylem .... :roll: Normalnie czarna taka jakas jakby z tydzien chodzona i z tylu nie ma napisu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moze odpadl wiesz poczta polska

raczej nie, szukalem w paczce, ale nie bylo .... Mam nadzieje ze mi ja Murzyn wymieni bo co mi z takiej .... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn to czlowiek pracujacy wiec nie ma sie co dziwic ze jeszcze nei macie koszulek ja w sumie tez nei mam ale czekam spokojnie i cierpliwie bo pozno wplacilem kase :)

A co do koszulki Wojtasa to mysle ze to taka specjalna dla moderatorow albo odciagneli ci podatek :P:lol: (tez bym sie wkurzyl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas ty to masz pecha ale za to masz jedyna taka koszulke w klubie

Pier.ole taka koszulke :razz: Chce wymiane

Może ci Murzyn przez pomylke swoją koszulke wysłał hehehehe Ale mnie rozbawiłes ta koszulką :mrgreen: :mrgreen: Jesteś w czepku urodzony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ci Murzyn przez pomylke swoją koszulke wysłał hehehehe Ale mnie rozbawiłes ta koszulką Jesteś w czepku urodzony

No teraz sie jeszcze przypatruje ze naklejka z przodu jest zle naklejona, wiec 100 % jakas wybrakowana wersja, mam nadzieje ze Murzyn celowo mi jej nie wyslal :mrgreen: :mrgreen: Gdzie on jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ci Murzyn przez pomylke swoją koszulke wysłał hehehehe Ale mnie rozbawiłes ta koszulką Jesteś w czepku urodzony

No teraz sie jeszcze przypatruje ze naklejka z przodu jest zle naklejona, wiec 100 % jakas wybrakowana wersja, mam nadzieje ze Murzyn celowo mi jej nie wyslal :mrgreen: :mrgreen: Gdzie on jest :wink:

Wojtas!!On wydaje pewnie Twoja kase :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale jazda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MURZYNek - kaske przelałem już wczoraj, więc dziś powinna już być u Ciebie na kontku........ - dzięki

tylko żeby moje były z nadrukiem, nie jak Wojtasa :razz: golas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...