Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odbior koszulek...ocena, uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wojtas-audi, dokladnie ;)

[ Dodano: 2006-10-06, 19:06 ]

kaziu kiepska jakosc?? eee mi tam sie wydaje ze bdb :cool:

PS. nawet jak mnie niema to czuwam ;) LIPY Z KOSZULKAMI NIE BEDZIE :mrgreen:

Opublikowano
Yshia, no i chlopaki wprowadzili Cie w blad...koszulki jeszcze sa. jak juz uporamy sie z wysylka tych wszystkich to otwieramy temat sprzedazy koszulek ktore zostaly
w takim razie cierpliwie czekam :D
Opublikowano

Heyka,

Właśnie dostałem koszulki - są extra (odczepcie się od logo z przodu :mrgreen: )

Thx Murzyn...

Daj znać, czy zostały Ci jeszcze jakieś XXL...

Pozdro all

Opublikowano

koszulki doszły i sa ekstra ..... :twisted:

Opublikowano

no to juz chyba wszyscy (prawie) powinni miec koszulki. dzis ostatnia partia do wysylki

Opublikowano

no ja jeszcze nie mam - niestety :twisted:

może dzisiaj ??????????????? :???:

Opublikowano

koszulki doszły,rewelacja :mrgreen:

wielkie dzięki

Opublikowano

I dzisiaj jeszcze dla mnie nie zapomnij wyslac :razz: Ja juz odeslalem do Ciebie - priorytetem. :mrgreen:

Opublikowano

poszlo poszlo....zostaly mi tylko paczki dla

helus

latay

beemg

nie mam ich dokladnych adresow

[ Dodano: 2006-10-09, 16:47 ]

gajzer

malyy

zabraklo mi dzis kopert ;) ale jutro wysle

[ Dodano: 2006-10-09, 17:15 ]

czekam na entuzjastyczne potwierdzenie ze wszyscy dostali i sa szczesliwi, zamykamy temat i otwieramy sklepik z reszta koszulek ;)

Opublikowano

no ja jeszcze czekam na koszulke :wink: moze jutro listonosz Pad zawita :mrgreen:

Opublikowano

a ja też nie dostałem czekam i czekam powiem krótko szkoda że nie zamówiliśmy kurtek zimowych to by się przydały dwa razy na P.W.wysyłałem adres bo było coś nie tak wpłaciłem na samym początku a dostanę na końcu wojtas zdążył odesłać swego bubla i pewnie jeszcze dostanie wcześniej odemnie wielkie dzięki naszej Poczcie Polskiej i wszystkim co do żetelności i koleżeństwa się przyczynieją!!!

Opublikowano
poszlo poszlo....zostaly mi tylko paczki dla

helus

latay

beemg

nie mam ich dokladnych adresow

[ Dodano: 2006-10-09, 16:47 ]

gajzer

malyy

zabraklo mi dzis kopert ;) ale jutro wysle

[ Dodano: 2006-10-09, 17:15 ]

czekam na entuzjastyczne potwierdzenie ze wszyscy dostali i sa szczesliwi, zamykamy temat i otwieramy sklepik z reszta koszulek ;)

mam rozumiec ze dla mnie tez juz wysłałeś :mrgreen: :?: :?:

Opublikowano

w rzeczy samej powtorna wysylka na skrytke

Opublikowano

Koszulka dotarła wczoraj.... wyląda extra...

THX Murzyn

Opublikowano

Tym razem naprawde priorytet - koszulka doszla - ma wszystkie napisy :mrgreen: Dzieki Murzyn, wszystko juz ok , koszulki super jakosci .

Opublikowano

no to wszysc juz powinni dostac....

Opublikowano

Witam

Zamówilem białą L z tych które zostaly, jeszcze jej nie dostalem ... :cry:

Kiedy moge sie jej spodziewać.

Pozdrawiam

Opublikowano
no to wszysc juz powinni dostac....

no ja jeszcze kilka eLek czarnych i bedzie mozna sprawe close :wink:

Opublikowano

no ja tez wciaz czekam...ehhh :sad:

Opublikowano

tak jak w poprzednim poście wiedziałem ze wojtas-audi dostanie drugą wcześniej odemnie i prosze prorocze słowa a ja jeszcze niemam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.