Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odbior koszulek...ocena, uwagi


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Murzyna cos ani widu ani slychu :roll: Ja wysylam ta koszulke czarna wybrakowana itp spowrotem i czekam na wymiane :???:

Na koszulki jest gwarancja , więc z wyminą nie powinno być problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może Hugo, czy jest gwarancja na otrzymanie koszulek :?:

za płaciłem jako pierwszy i nic, nawet nie mam odpowiedzi od Murzyna :evil:

Wiesz , koszulki idą pocztą polską i dlatego mnie nie dziwi terminowość ich przesyłek.Przesyłka priorytetowa z Lublina do Wawy szła 2 tygodnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakieś damskie też macie?

Koszulki byly do zamowienia juz dawno dawno dawno, teraz to tylko ocena po odbiorze koszulek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wyluzujcie. I trochę cierpliwości. Zwróćcie uwagę, że:

- Murzynowi należy się wdzięczność bo tyrał się z tematem, zakładał własną kasę, ma problem z kolesiami, którzy zamówili a nie zapłacili, poświeca własny czas i energię, żeby załatwić, rozliczyć, spakować, wysłać, wysłuchać narzekań niecerpliwców. TAK NAPRAWDę NALEŻY MU SIE OD NAS FLASZKA!!! - bo jakoś nie zauważyłem, żeby zarobił na tym interesie.

- wojtas-audi.Murzyna nie ma teraz i bronić się nie może, więc poczekaj cierpliwie aż się pojawi-wtedy wszystko się wyjaśni (poza tym zawsze można na PW lub maila lub...telefonicznie-obaj jesteście przecież w A-4 Assistance). NIe myślę, żeby Murzyn uknuł intrygę, żeby Ci wysłać wybrakowana koszulkę i rechotać złośliwie, że ci kawał zrobił. A że reszta ekipa ma z Ciebie lekka polewkę? No cóż - na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą.

A tak poza tym, czego wy chcesie od tego logo z przodu???

Jest zarąbiste i nawet jeśli przypadkowo nie mogłoby być w lepszym miejscu - wszyscy mają loga na sutkach, a to byłoby fascynujące jedynie w przypadku klubowiczek jak Yshia (Yshia-nie obrażaj sie pls. To ma być bardzo duży komplement)

I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tak wszystko przezywasz ?? Nie podlizuj sie :roll: :mrgreen: Wszyscy tu na luzie to biora, do Murzyna dzwonilem, ale ma tel wylaczony, albo numer mam zly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo przezywam?

A! Przeżywam.

No bo mi się trochę ckno zrobiło-wiem ile to roboty.

Że prawie wszyscy na luzie biorą, to wiem, bo na razie tylko Tobie trafiła się niestandardowa koszulka :wink:

A co do podlizywania, to ... "Dzień bez podlizywania, to dzień stracony"

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, ze sprzedaje autko

No taka koszulka to nielada gratka :cool: -No szkoda Maćku ze sprzedajesz,ale mozesz zawsze Rs4 zapodać i zagladać do nas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, masz znaczy sie farta...chyba ze ktos tak tez trafil....jak wysylam 180 koszulek to nie ogladam wszystkich i nie sprawdzam tylko biore rozmiarami jak leci. co do wymiany to oczywiscie ze jest gwarancja wiec wymieniamy (jak zostal taki rozmiar to odrazu Ci przesle, jak nie to czekamy az uznaja gwarancje ;)

co do nr, to fakt zmienil sie jakies 3-mc temu, ale w assistance jest chyba aktualny (na ere)

zdeniu w Twoim przypadku to poprostu w najblizszych dniach przesle Ci nowa paczke i bede czekal na zwrot

Yshia, no i chlopaki wprowadzili Cie w blad...koszulki jeszcze sa. jak juz uporamy sie z wysylka tych wszystkich to otwieramy temat sprzedazy koszulek ktore zostaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co pisalo w tych dodatkowych koszulkach to czarne tam byly XL, ale zobaczysz ;) Koszulke wysylam jutro, dzisiaj juz nie zdazylem, adres taki jak do wplaty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...