Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odbior koszulek...ocena, uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Murzyna cos ani widu ani slychu :roll: Ja wysylam ta koszulke czarna wybrakowana itp spowrotem i czekam na wymiane :???:

Opublikowano
Murzyna cos ani widu ani slychu :roll: Ja wysylam ta koszulke czarna wybrakowana itp spowrotem i czekam na wymiane :???:

Na koszulki jest gwarancja , więc z wyminą nie powinno być problemu

Opublikowano
Na koszulki jest gwarancja , więc z wyminą nie powinno być problemu

a wiesz może Hugo, czy jest gwarancja na otrzymanie koszulek :?:

za płaciłem jako pierwszy i nic, nawet nie mam odpowiedzi od Murzyna :evil:

Opublikowano
za płaciłem jako pierwszy i nic, nawet nie mam odpowiedzi od Murzyna

Właśnie, do mnie też nie dotarły :evil:

Opublikowano

Chcecie to Wam czarną sprzedam - Unikat ! :lol:

Opublikowano

Wam czarną sprzedam

Taaaa tylko że ja już RAZ zapłaciłem :roll:

Opublikowano
a wiesz może Hugo, czy jest gwarancja na otrzymanie koszulek :?:

za płaciłem jako pierwszy i nic, nawet nie mam odpowiedzi od Murzyna :evil:

Wiesz , koszulki idą pocztą polską i dlatego mnie nie dziwi terminowość ich przesyłek.Przesyłka priorytetowa z Lublina do Wawy szła 2 tygodnie :lol:

Opublikowano
Przesyłka priorytetowa z Lublina do Wawy szła 2 tygodnie

:shock: :shock: :shock:

sorki za OT

Opublikowano

a jakieś damskie też macie? :D

Opublikowano

Dzięki Murzyn. Do mnie doszły. Jest oki :) . Współczucie dla Wojtasa:( . Pozdrawiam

Opublikowano

Witam,

koszulki doszly :D, tylko rzeczywiscie znaczek z przodu powinien byc jakies 2 cm w lewo. A tak spoko. CZekam tylko az mi Murzyn dasz znac ile mam doplacic za 2 druga. Pozdrawiam,

Opublikowano
a jakieś damskie też macie?

Koszulki byly do zamowienia juz dawno dawno dawno, teraz to tylko ocena po odbiorze koszulek ;)

Opublikowano

ehhhh... :sad: szkoda..

Opublikowano

Hej!

Wyluzujcie. I trochę cierpliwości. Zwróćcie uwagę, że:

- Murzynowi należy się wdzięczność bo tyrał się z tematem, zakładał własną kasę, ma problem z kolesiami, którzy zamówili a nie zapłacili, poświeca własny czas i energię, żeby załatwić, rozliczyć, spakować, wysłać, wysłuchać narzekań niecerpliwców. TAK NAPRAWDę NALEŻY MU SIE OD NAS FLASZKA!!! - bo jakoś nie zauważyłem, żeby zarobił na tym interesie.

- wojtas-audi.Murzyna nie ma teraz i bronić się nie może, więc poczekaj cierpliwie aż się pojawi-wtedy wszystko się wyjaśni (poza tym zawsze można na PW lub maila lub...telefonicznie-obaj jesteście przecież w A-4 Assistance). NIe myślę, żeby Murzyn uknuł intrygę, żeby Ci wysłać wybrakowana koszulkę i rechotać złośliwie, że ci kawał zrobił. A że reszta ekipa ma z Ciebie lekka polewkę? No cóż - na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą.

A tak poza tym, czego wy chcesie od tego logo z przodu???

Jest zarąbiste i nawet jeśli przypadkowo nie mogłoby być w lepszym miejscu - wszyscy mają loga na sutkach, a to byłoby fascynujące jedynie w przypadku klubowiczek jak Yshia (Yshia-nie obrażaj sie pls. To ma być bardzo duży komplement)

I tyle

Opublikowano

A co tak wszystko przezywasz ?? Nie podlizuj sie :roll: :mrgreen: Wszyscy tu na luzie to biora, do Murzyna dzwonilem, ale ma tel wylaczony, albo numer mam zly ;)

Opublikowano

Kogo przezywam?

A! Przeżywam.

No bo mi się trochę ckno zrobiło-wiem ile to roboty.

Że prawie wszyscy na luzie biorą, to wiem, bo na razie tylko Tobie trafiła się niestandardowa koszulka :wink:

A co do podlizywania, to ... "Dzień bez podlizywania, to dzień stracony"

:mrgreen:

Opublikowano
TAK NAPRAWDę NALEŻY MU SIE OD NAS FLASZKA!!!

i to nie jedna ! ;)

Opublikowano
szkoda tylko, ze sprzedaje autko

No taka koszulka to nielada gratka :cool: -No szkoda Maćku ze sprzedajesz,ale mozesz zawsze Rs4 zapodać i zagladać do nas :wink:

Opublikowano

wojtas-audi, masz znaczy sie farta...chyba ze ktos tak tez trafil....jak wysylam 180 koszulek to nie ogladam wszystkich i nie sprawdzam tylko biore rozmiarami jak leci. co do wymiany to oczywiscie ze jest gwarancja wiec wymieniamy (jak zostal taki rozmiar to odrazu Ci przesle, jak nie to czekamy az uznaja gwarancje ;)

co do nr, to fakt zmienil sie jakies 3-mc temu, ale w assistance jest chyba aktualny (na ere)

zdeniu w Twoim przypadku to poprostu w najblizszych dniach przesle Ci nowa paczke i bede czekal na zwrot

Yshia, no i chlopaki wprowadzili Cie w blad...koszulki jeszcze sa. jak juz uporamy sie z wysylka tych wszystkich to otwieramy temat sprzedazy koszulek ktore zostaly

Opublikowano

No z tego co pisalo w tych dodatkowych koszulkach to czarne tam byly XL, ale zobaczysz ;) Koszulke wysylam jutro, dzisiaj juz nie zdazylem, adres taki jak do wplaty ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.