Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat


emilmuha

Rekomendowane odpowiedzi

sorki ze trocha zbocze z tematu a jak sie maja silniczki z lamp dzielonych valeo 95 do lamp ori zespolonych tych z rocznika 99

i czy jest jakis problem z zalozeniem tych lamp od anglika? chodzi o wysokosc swiecenia regulacje bo co do montazu to chyba nie ma wiekszego problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze trocha zbocze z tematu a jak sie maja silniczki z lamp dzielonych valeo 95 do lamp ori zespolonych tych z rocznika 99

i czy jest jakis problem z zalozeniem tych lamp od anglika? chodzi o wysokosc swiecenia regulacje bo co do montazu to chyba nie ma wiekszego problemy?

Problem będzie bo nie wiem czy wiesz ale w UK jeździ się prawą stroną jezdni :polew: a co za tym idzie lampa lewa doświetla poboczę a u nas prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno bo Cie na przegladzie nie posci... poprostu sa przystosowane do ruchu lewostronnego, takze sobie odpusc...

ale nie wiem jak jest z tyłem orientuje sie ktos???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył to jest chyba taki sam jak u nas, nie??? Z tyłu nie ma nic specyficznego , tak mi sie wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z homologacja w lampach od anglika, przednie wiadomo ze odpadaja, ale tylnie?? przejda przeglad??? i czy nie beda sie miski czepiac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz557, to ja poproszę o namiar na tą firmę... Wysłałem Ci też zapytanie na PW, ale nie dostałem odpowiedzi...:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się trochę bo już kupiłeś, ja kupiłem identyczne za 540 zł z FK chrome. Jeśli ktoś szuka w tej cenie to dam namiary do sklepu gdzie mają w tej cenie - pisać na PW lub gg (chrome i black) wczoraj założyłem HID'y 6000 k, rewelacyjnie świecą.

chetnie na spocie zobacze jak to świeci :wink4:

co do lamp to mam takie już kilka miesięcy i po pierwszych chwilach euforii teraz chyba bym jednak wybrał dzielone valeo z S4 bo wydaje mi sie że jakoś jednak lepiej by pasowały :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saintadamus, masz fotki tych lamp na aucie?? jak możesz to wrzuć na forum... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam zamiar w końcu założyć soczewki do audinki ale nie wiem co wybrać,myślałem nad 2liftem ale jest tam kombinacji przy podłączeniu instalki a ja nie moge nic znaleźć na forum,myślałem też nad s4 dzielonymi i tam podobno jest łatwo wszystko podłączyć,może by ktoś mi coś podpowiedział,podesłał jakiś link,z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge nic znaleźć na forum

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no faktycznie nic niema :kox: :kox: :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15032.0;highlight=lampy+poliftowe

stary , na tym forum na temat lamp dzielonych jest powiedziane wiecej niz w biblii na temat życia Jezusa :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wystarczy poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal no to to akurat widziałem,a to że wystarczy poszukać to mogłeś troszke większe napisać bo nie zbyt widać :wallbash:,za bardzo nie mam jak poszukać bo jestem teraz w nl i nie mam neta,jeżdże busem na miasto w poszukiwaniu wifi,i nie mam za bardzo czasu do szukania i przegrzebywania postów a w szukajce to pełno postów ze słowem (lampy),itd,myślałem że ktoś mi podpowie tak na szybko, :naughty:(sory za zaśmiecanie forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal no to to akurat widziałem,a to że wystarczy poszukać to mogłeś troszke większe napisać bo nie zbyt widać :wallbash:,za bardzo nie mam jak poszukać bo jestem teraz w nl i nie mam neta,jeżdże busem na miasto w poszukiwaniu wifi,i nie mam za bardzo czasu do szukania i przegrzebywania postów a w szukajce to pełno postów ze słowem (lampy),itd,myślałem że ktoś mi podpowie tak na szybko, :naughty:(sory za zaśmiecanie forum)

jesli chcesz podłączyć lampy poliftowe to dokładnie wszystko jest w temacie który ci pokazałem. dzielone S4 podpinasz P&P :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...