Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nowe Q w klubie


Aydaho

Rekomendowane odpowiedzi

siema

no to melduje ze dzisiaj o 01:00 w nocy kolejne :quattro: wjechało do w-wy i zasili szegergi klubu :th:

Droga straszna, deszcz - TIRy - deszcz .....masakra. No ale fura jest PIĘKNA ..jak T-żółw się wyśpi to pewnie wrzuci foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zdjec/brak samego zainteresowanego .. watek wraca na swoje miejsce ...

[i prosze go znowu nie przenosic !!!!! ] :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy autko można bezie zobaczyć?[br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 11:09 _________________________________________________A cholera teraz widzę że trzeba adaho pogratulować nie tyle furki ale oczekiwania na dzidzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy autko można bezie zobaczyć?[br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 11:09 _________________________________________________A cholera teraz widzę że trzeba adaho pogratulować nie tyle furki ale oczekiwania na dzidzi

Wiesz co, sam owner będzie się chwalił furą dlatego min. nie wrzucałem posta w Moje A4. Foty Krzysiek wrzuci pewnie jak odeśpi. Ja niestety po 4 h snu musiałem grzać do firmy bo mamy niesamowity młyn.

dzięki Adadur :th: ...czekamy z żonką z niecierpliwością [br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 11:37 _________________________________________________

nie ma zdjec/brak samego zainteresowanego .. watek wraca na swoje miejsce ...

[i prosze go znowu nie przenosic !!!!! ] :rant:

j.w. - ja tylko dałem znać ze pojawi się niedługo naprawde fajne auto. Sami zobaczycie na spocie - fura jest igiełka :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...