Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez te 2 dni napisałem trochę esów, zainstalowałem jakieś apki, nagrałem filmik w FX Guru, skonfigurowałem parę rzeczy, zadzwoniłem parę razy, posłuchałem muzy na Deezerze i YT, pograłem w Angry Birds (około 10 poziomów), pisałem trochę maili.

Także korzystałem z niego w normalny sposób, jednakże dość rozważny bez włączania ciągle ekranu i sprawdzania jakiś pierdół jak na samym początku (byle by włączyć i zobaczyć czy wszystko jest ok :decayed:). Zakładam, że przy obecnym używaniu wytrzyma mi do wieczora, więc zbliżę się pod 3 dni używania SGS3 :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie wiem jak Ty to robisz...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wyłącze 3g to mi się trzyma dwa dni ale co to za osiągnięcie bez 3g...

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja miałem przez noc naładowania na full i obecnie mam 39% :/

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni to ja miałem i miewam nadal :decayed:

Obecnie 71% a od ładowania minęło 2 dni 14 godzin 7 minut i 36 s :banan:

Dane komórkowe, wifi, blutut itp. wyłączone, gadania też mało - ale jak się siedzi przed kompem w robocie cały dzień, to po co.

W domu też komp, więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland a którą masz wersję softu i modemu w S3?

Ja zauważyłem że jak miałem przez pierwszych kilka miesięcy ICS 4.0.4 to trzymało 2-3 dni a w momencie jak się pojawił nowszy andek JB 4.1 to diametralnie bateria się pogorszyła, winą m in. była aplikacja google now którą zżerała w uj baterii i jak ją wyłączyłem to jest lepiej ale i tak nie jest to co kiedyś, z drugiej strony mam telefon od premiery czyli nie długo będzie 10 miesięcy więc bateria już sama od siebie mogła się pogorszyć, ale na dzień dzisiejszy jak dużo go nie używam to wieczorem mam ok 60% więc może do dwóch dni by uciągnął ale dla świętego spokoju zawsze ładuje w nocy bo lepiej się czuję jak widzę rano 100% :decayed:

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

Dane komórkowe, wifi, blutut itp. wyłączone, gadania też mało - ale jak się siedzi przed kompem w robocie cały dzień, to po co.

W domu też komp, więc ...

No ktoś Ci zada proste i banalne pytanie.. po co Ci taki telefon jak korzystasz 10% jego możliwości :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland a którą masz wersję softu i modemu w S3?

Ja zauważyłem że jak miałem przez pierwszych kilka miesięcy ICS 4.0.4 to trzymało 2-3 dni a w momencie jak się pojawił nowszy andek JB 4.1 to diametralnie bateria się pogorszyła, winą m in. była aplikacja google now którą zżerała w uj baterii i jak ją wyłączyłem to jest lepiej ale i tak nie jest to co kiedyś, z drugiej strony mam telefon od premiery czyli nie długo będzie 10 miesięcy więc bateria już sama od siebie mogła się pogorszyć, ale na dzień dzisiejszy jak dużo go nie używam to wieczorem mam ok 60% więc może do dwóch dni by uciągnął ale dla świętego spokoju zawsze ładuje w nocy bo lepiej się czuję jak widzę rano 100% :decayed:

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

Dane komórkowe, wifi, blutut itp. wyłączone, gadania też mało - ale jak się siedzi przed kompem w robocie cały dzień, to po co.

W domu też komp, więc ...

No ktoś Ci zada proste i banalne pytanie.. po co Ci taki telefon jak korzystasz 10% jego możliwości :grin:

Lans, bans i te sprawy :grin:

Jak dają, to się bierze (firmowy).

A tak poważenie, to korzystam ze 100% jego możliwości, ale pewnie przez 10% czasu, bo taką mam tylko potrzebę.

Przecież nie będę czytał poczty na telefonie, jak siedzę przed kompem.

Forum też wygodniej poczytać na lapku, ale już do kibelka z lapkiem nie wygodnie :decayed:

A poza domem/pracą mogą sobie robić co chcę i kiedy chcę i to tutaj chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dane pakietowe mam zawsze włączone, wyłączam tylko jak jestem np. w domu i łapię wifi. Na noc wszystko wyłączone. Aha i synchronizacja włączona w ciągu dnia non-stop.

@Pablo: Jak sprawdzić wersje softu i modemu? Bo nie wiem :decayed:

Aha muszę dodać, że jak go kupiłem to bateria trzymała niecałe 24 H, zreszta nawet tak tu pisałem. Ale po powrocie z serwisu stan baterii polepszył się zauważalnie. No i troszke mniej korzystam z tych wszystkich bajerów, bo to pierwsze WOW już przeszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia, zjeżdżasz na sam dół i informacje o urządzeniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soolek - jesli wykorzystasz 50% mozliwosci S III to jestes dobry. Samych 4 rdzeni nie jestes w stanie wykorzystac.

Wysłane z prodiża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum też wygodniej poczytać na lapku, ale już do kibelka z lapkiem nie wygodnie :decayed:

No ja też w kibelku siedzę z S3 i na forum lookam bo lepsze to niż gazeta:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum też wygodniej poczytać na lapku, ale już do kibelka z lapkiem nie wygodnie :decayed:

No ja też w kibelku siedzę z S3 i na forum lookam bo lepsze to niż gazeta:decayed::decayed::decayed:

I tak właściwie, to był to główny powód dla którego wziąłem ten telefon :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

A co do forum to oczywiście przeglądam w pełnym rozmiarze tak jak na kompie bo Tapatalku to jedynie edytuję posty jak chce coś poprawić albo jak piszę dłuższego posta bo jednak o wiele gorzej się pisze na JB niż w ICS 4.0.4 tam jak pisałem to wyrazy mi nie przeskakiwały na początek zdania i strasznie to wkurzające jest.

Jedno poprawią a inne spitolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia, zjeżdżasz na sam dół i informacje o urządzeniu :decayed:

Mam coś takiego:

Wersja systemu - 4.1.2

Wersja modemu - I9300BVELK1

To dobrze?

P.S. Typ sieci komórkowej - EDGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Od dzisiaj stałem sie posiadaczem SGSIII i mam problem z podłaczeniem go do kompa, mam nietypowego windowsa XP 64bit/server2007 noi jest problem z wykryciem telefonu, ściagnałem jakieś sterowniki ale cos ich nie widzi

Jak cos mam laptopa z siódemką, ale wolał bym na stacjonarnym telefon podłaczać

Ma ktoś rade

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

dobra juz wiem:facepalm: w przypadku XP wymagany jest SP3 i wmp10, ale problem tkwi w tym że wersja 64bit nie ma sp3 :facepalm: na siódemce bez problemu podłaczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru SGSII lub SGS II plus NFC ktoś miał konkretnie do czynienia z obydwoma? Czym się różnią i który lepiej wybrac?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ten drugi będzie się różnił łącznością NFC i tyle ;)

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...