Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ci dziala apka ing? Bo mi wyskakiwal jakis komunikat ze program przestal dzialac i ja odinstalowalem :)

działa ok:thumbup1:

To u mnie cos musialo nie trybic. Pozostane przy wersji internetowej ;)

Panowie macie w swoim folderze MOJE PLIKI plik o nazwie bugsensedata? Bo nie wiem czy to standard czy jakis brud ktory mozna wyrzucic?

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko ile w tych wszystkich przeciekach jest prawdy. Podejrzewam ze efekt finalny firny z Korei bedzie zupelnie inny i zaskocza wszystkich.

Dziala wam street view w SGS3? Bo w procesach niby jest ale w mapach nie widze :/

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jaki soft i interfejs, zeby z kompa w aucie jakies dane na tel wyswietlac? Testowal ktos cos? :P

Czy w b5 da rade w ogole? Wiem, ze interfejs bt jakis potrzeba, ale ktory najlepiej... no z jakimi apkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jaki soft i interfejs, zeby z kompa w aucie jakies dane na tel wyswietlac? Testowal ktos cos? :P

Czy w b5 da rade w ogole? Wiem, ze interfejs bt jakis potrzeba, ale ktory najlepiej... no z jakimi apkami??

Poczytaj masz tu wszystko http://a4-klub.pl/sprzedam-22/elm-327-bluetooth-diagnostyka-android-258209/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wejdziecie w ustawienia i później w byle jaką pozycje to długo wam podświetla tą pozycję?

Bo mi po optymalizacji android assistantem zaczelo dluzej podswietlac pasek pozycji po wybraniu. Jest widoczna krotka przerwa pomiedzy nacisnieciem a uruchomieniem. I teraz nie wiem czy cos poszlo nie tak orzy optymalizacji czy to moja nadwrazliwosc

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób przyporzadkować indywidualny dzwonek do konkretnej osoby w SIII ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrałem tego android assist i AVG wali monit że to adware itd, no ale zignorowałem:wink:

A macie jakieś godne uwagi apliakcje pod aparat foto? ściągnałem Lapse It Time Lapse Pro i ProCapture - Camera & Panorama zobaczymy co to warte

Jesli chodzi o jakość zdjeć to nokia n8 o wiele lepsze robiła:wink: noi druga sprawa ergonomia użytkowania telefonu jako aprat leży w przypadku SGSIII:wink: brakuje mi przycisku do robienia zdjeć:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób przyporzadkować indywidualny dzwonek do konkretnej osoby w SIII ?

Wchodzisz na kontakty, przytrzymujesz na danej osobie, dajesz na edytuj i tam masz dzwonki i wybierasz z Explorera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma info o dzwonkach, czy to mozliwe ze nie mam czegos uruchomione dodatkowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma info o dzwonkach, czy to mozliwe ze nie mam czegos uruchomione dodatkowo ?

Jak puszczasz dzwonek to kliknij lewym przyciskiem funkcyjnym i bedzie uzyj jako albo tak jak pablo pisal wchodzisz w kontakt i edytuj i tam ustawiasz dzwonek

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mam pyebane albo robie nie tak jak trzeba, nic z tego mi nie wchodzi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mam pyebane albo robie nie tak jak trzeba, nic z tego mi nie wchodzi :facepalm:

A jaki dzwonek chcesz uzyc? Bo jesli wlasny wlasny to musisz je miec w konkretnych folderach. Np dzwonki w RINGTONES, smsy i powiadomienia w NOTIFICATIONS, alarmy w ALARMS

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mam pyebane albo robie nie tak jak trzeba, nic z tego mi nie wchodzi :facepalm:

Dev to co pisałem wyżej to odnosi się jednak do osób z synchronizowanych w fejsem czyli apka contact sync, przy innych komunikatach nie ma tego.

Nie sprawdzałem tej opcji w ogóle bo zawsze mam jeden dzwonek na wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurrrrr.... telefon za gruba kase a nie ma w std tego co ma zwykły zdechlak w osobie nokii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to że grubą kasę tylko system android, na pewno się da to ustawić jak nie w stockowych ustawieniach to jakaś apka służy do tego.

Widzieliście? :arrow2:Black Metal Aluminium Battery Back Samsung Galaxy S3 SIII ATT Verizon Sprint | eBay

Tutaj macie większość dostępnych akcesoriów do S3 :arrow2:Samsung i9300 Galaxy S III (GT-i9300, S3) | BRICK.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurrrrr.... telefon za gruba kase a nie ma w std tego co ma zwykły zdechlak w osobie nokii

Ale czego nie masz? Ja moge normalnie dzwonek na rozne kontakty ustawic

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mogę, wchodząc w Edycje nie ma dostepu do dzwonków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mogę, wchodząc w Edycje nie ma dostepu do dzwonków

Klikasz kontakt i tym lewym przyciskiem niewidocznym dajesz edytuj i pojawiaja sie rozne mozliwosci m.in. ustawianie dzwonka

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji: ustawienie dzwonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...