Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja po zmianie andka wyszukiwałem i też miałem problem i potem wpisałem normalnie " audi a4 " i w wielu oferowanych znalazłem to właściwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli u mnie może być za stara wersja Tapatalka, nie ruszam jej póki co bo mam na szczęście dodane nasze forum i androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wogóle ta wyszukiwarka nie działa:facepalm: jak wezme kategoriami zaczne szukać to znajduje audi ślask i jakieś inne pl, ale naszego nie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Kowi :grin:

Ale w taki sposób że wchodzisz na sieć, przeglądaj, później zakładka Automotive, Audi & Volkswagen i tam trzeba cały czas zjeżdżać na dół aż pokaże nasze forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szukam szukam w ten sposób własnie i narazie nie widze:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać cały czas, ja lookałem właśnie na Audi Turkiye - TurboFSI:polew:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

W Audi & Volkswagen jest u mnie 495 wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeest, ale sie naprzewijałem:facepalm: ale dzieki temu apre forum zagranicznych z A4 do przejrzenia:naughty: A4 malezja :D

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Fajny ten program

wyslane snickersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie bawię się z tym Dropboxem i c**jnia... na telefonie mam pliki przeniesione do folderu a na kompie widzi tylko 3 oryginalne obrazy. trzeba jeszcze coś ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Michał to moze Ci sie przydać:naughty:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.photobucket.android&hl=pl

wgrałem sobie własnie, zalogowałem sie i jest elegancki dostęp do galerii:kox:

tapatalk ogarniety, skonfigurowany jak nalezy:hi:

wgrałem darmowy antywirus AVG, uzywa ktoś jakieś zastrzeżenia??

jest jakiś program typu firewall zebym wiedział co chce sie łaczyc z netem itp:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej interesuje jakaś aplikacja do manualnego wyboru operatora. Mam Playa i pomimo że wybiorę manualnie Orange czy Plusa to po jakimś czasie sam wraca do sieci macierzystej. A z zasięgiem Playa wiadomo jak jest:banghead:

Wysyłane z kalafiora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia mozna sobie ustawiac rozne dla roznych urzadzen, trzeba tylko to zmieniac w ustawieniach programow a nie tak jak napisal Pablo. Na przyklad chcac sobie zmienic dzwonek powiadomienia dla gmaila trzeba wejsc w poczte, nacisnac ten przycisk funkcyjny po lewej stronie od przycisku HOME i w ustawieniach zmianic powiadomienie. W tapatalk trzeba wejsc w ta ikonke z prawej strony WIECEJ i tam w powiadomieniach zmienic. Aha i u mnie jest np tak ze dzwonki do powiadomien musza byc w folderze NOTIFICATION. Dla dzwonkow w RINGTONES itp

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie bawię się z tym Dropboxem i c**jnia... na telefonie mam pliki przeniesione do folderu a na kompie widzi tylko 3 oryginalne obrazy. trzeba jeszcze coś ustawić?

Na kompie masz folder dropbox a nim 4 inne: Camera uploads, dropbox, photos, public.

Często używam dropboxa zwłaszcza że dawali 50GB za wykonanie 6 zadań które trzeba było wykonać jak się kupiło S3 i teraz mam ponad 50GB:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie bawię się z tym Dropboxem i c**jnia... na telefonie mam pliki przeniesione do folderu a na kompie widzi tylko 3 oryginalne obrazy. trzeba jeszcze coś ustawić?

Na kompie masz folder dropbox a nim 4 inne: Camera uploads, dropbox, photos, public.

Często używam dropboxa zwłaszcza że dawali 50GB za wykonanie 6 zadań które trzeba było wykonać jak się kupiło S3 i teraz mam ponad 50GB:decayed:

mam tylko jeden folder - photos a w nim - ssmple album a w środku 3 fabryczne zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia mozna sobie ustawiac rozne dla roznych urzadzen, trzeba tylko to zmieniac w ustawieniach programow a nie tak jak napisal Pablo. Na przyklad chcac sobie zmienic dzwonek powiadomienia dla gmaila trzeba wejsc w poczte, nacisnac ten przycisk funkcyjny po lewej stronie od przycisku HOME i w ustawieniach zmianic powiadomienie. W tapatalk trzeba wejsc w ta ikonke z prawej strony WIECEJ i tam w powiadomieniach zmienic. Aha i u mnie jest np tak ze dzwonki do powiadomien musza byc w folderze NOTIFICATION. Dla dzwonkow w RINGTONES itp

wysłane z kalkukatora SGS3

Wchodząc czy w smsy (ustawienia) czy kontakty, pocztę itd w każdym mamy opcję zmiany dźwięku w powiadomieniach.

Napisałem mu tak by szybko sobie ustawił.

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

mam tylko jeden folder - photos a w nim - ssmple album a w środku 3 fabryczne zdjęcia.

Spróbuj zrobić jakieś zdjęcie albo jakąś apkę apk. dać na upload na Dropbox z pozycji telefonu, jak Ci prześle to odśwież później stronkę na kompie i sprawdź czy doszły jakieś nowe foldery.

Ja chyba od początku mam te wszystkie foldery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo mam wszystkie foldery + inne ktore sobie sam utworzylem.

A co do dzwiekow to masz racje tylko za prosto to napisales i nie zrozumialem

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten dropbox to co to jest?? to jest cos zwiazane z google picassa? taki pierdolnik sieciowy na zdjecia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko jeden folder - photos a w nim - ssmple album a w środku 3 fabryczne zdjęcia.

Spróbuj zrobić jakieś zdjęcie albo jakąś apkę apk. dać na upload na Dropbox z pozycji telefonu, jak Ci prześle to odśwież później stronkę na kompie i sprawdź czy doszły jakieś nowe foldery.

Ja chyba od początku mam te wszystkie foldery.

nie wiem czy jestem jakiś ograniczony czy to naprawdę nie chce współpracować :grin:

stworzyłem nowy folder i też go nie pokazuje, na komie mam jeszcze Camera Uploads i tego też nie pokazuje na kompie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten dropbox to co to jest?? to jest cos zwiazane z google picassa? taki pierdolnik sieciowy na zdjecia?

Dysk internetowy

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...