Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienisz siekierke na kijek, a raczej deske.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba wystawię moją S3 wygląda jak nówka tak o nią dbałem, tylko zastanawiam się nad ceną :eusathink:

A później dorwę tą Xperię tylko muszę się nią jeszcze pobawić bo niestety nie miałem jeszcze okazji.

Pobawisz sie w piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniaj, kozak telefon

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienisz siekierke na kijek, a raczej deske.

Wysłane z prodiża

endriuu nie ukrywam, S3 mam od premiery czyli już nie długo będzie 11 miesięcy i już mi się znudził jednak, to nie A4 którym jeżdżę prawie 7 lat i nadal mnie cieszy :decayed: hehe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja S3 mam dopiero miesiac takze jeszcze troche potrzymam. Pewnie do nastepnej wymiany w abonamencie. Zazwyczaj na tyle starcza mi nowy model :P

Panowie od czego jest czerwona dioda na przedniej obudowie przy napisie samsung? Zapala sie jak sie wchodzi w wiadomosci w konretna rozmowe lub gdy sie wchodzi w jakis kontakt.

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujka zblizeniowa, jak przylozysz tel do ucha wtedy to wybierze numer z wiadomości / kontaktu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujka zblizeniowa, jak przylozysz tel do ucha wtedy to wybierze numer z wiadomości / kontaktu :wink:

Ok :wink: Ta funkcje wykorzystuje ale nie skojarzylem jej z ta dioda

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj obczaiłem sobie Xperię Z w media-expercie i powiem szczerze, że na reklamie to wygląda na cudo - na żywo mega kupa, nieporęczna, kanciasta i wielgachna - nie bardzo rozumiem trend coraz większych telefonów:facepalm: Mniej plastikowy niż SGS3, ale wyświetlacz jak dla przeciętnego zjadacza chleba ładniejszy (jaskrawy, przekolorowany) w SGS3.

Mi Xperia Z nie podeszła kompletnie na pierwszy dotyk:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec masz podobne odczucia do moich - brak synergii z uzytkownikem. Kawal dechy.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam tez (w sgs3) blokuje sie automatycznie ekran jak ktos skonczy z wami rozmawiac lub numer na ktory dzwonicie jest zajety?

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj obczaiłem sobie Xperię Z w media-expercie i powiem szczerze, że na reklamie to wygląda na cudo - na żywo mega kupa, nieporęczna, kanciasta i wielgachna - nie bardzo rozumiem trend coraz większych telefonów:facepalm: Mniej plastikowy niż SGS3, ale wyświetlacz jak dla przeciętnego zjadacza chleba ładniejszy (jaskrawy, przekolorowany) w SGS3.

Mi Xperia Z nie podeszła kompletnie na pierwszy dotyk:thumbdown:

Tak mówisz:eusathink:

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Czy wam tez (w sgs3) blokuje sie automatycznie ekran jak ktos skonczy z wami rozmawiac lub numer na ktory dzwonicie jest zajety?

wysłane kurierem

Nic z tych rzeczy, czasami jest tak że jak wybieram pierwszy raz połączenie to jest "głuchy" w tle leci połączenie (sekundy) i nic, trzeba przerwać i ponownie wybrać wówczas jest już ok.

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

Przed chwilką poszły mi 3 czarne S3 w pracy, ludzie nadal ładnie kupują S3ki :)

Moicz z forum tutaj również będzie niebawem zaglądać bo właśnie kupił u mnie szarą S3, rodzina S3 się powiększa na forum :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi zawsze blokuje sie ekran jak wybieram numer i jest zajete. I czasami tylko jak ktos zakonczy polaczenie szybciej niz ja. Irytujace to jest ale da rade przezyc. Moze to jest zalezne od rodzaju blokady jaka mamy? Chodzi o blokade ekranu.

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi zawsze blokuje sie ekran jak wybieram numer i jest zajete. I czasami tylko jak ktos zakonczy polaczenie szybciej niz ja. Irytujace to jest ale da rade przezyc. Moze to jest zalezne od rodzaju blokady jaka mamy? Chodzi o blokade ekranu.

wysłane kurierem

Bardzo możliwe.

Ja mam blokadę na PIN i u mnie po zakończeniu połączenia właśnie się chyba blokuje zawsze.

Bez blokady PINen chyba tego nie było, ale już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką poszły mi 3 czarne S3 w pracy, ludzie nadal ładnie kupują S3ki :)

Moicz z forum tutaj również będzie niebawem zaglądać bo właśnie kupił u mnie szarą S3, rodzina S3 się powiększa na forum :kox:

a ja ciągle w strefie marzeń o S3:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moicz z forum tutaj również będzie niebawem zaglądać bo właśnie kupił u mnie szarą S3, rodzina S3 się powiększa na forum :kox:

potwierdzam jak dobrze pójdzie to jutro będzie u mnie :decayed::banan::banan:

Polecam PABLA jak b.dobrego sprzedawce :wink: fachowa pomoc i obsługa.

Wielkie dzięki raz jeszcze PABLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do usług :grin:

Yoghurt kupił u mnie dzisiaj Ipada 4 16GB 4G LTE i jeszcze zamówił 2 sztuki Ipada mini, zaszalał z zakupami :decayed:

TABLET APPLE iPAD4 WIFI 4G 16GB GW12 RETINA FV23% (3099432933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ciągle w strefie marzeń o S3:wink:

Będziesz chciał to Ci moją sprzedam S3 w bardzo dobrym stanie, kwestia dogadania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...