Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam tak:

http://s15.postimg.org/dx3zgp3kn/Screenshot_2013_06_13_10_28_03_1.jpg

I działa MMS. Skonfiguruj neta i MMS smsem automatycznym i powinno zagrać..

Aha ja z mojej strony dodam że jak dobrze kojarzę w przypadku MMS nie chodzi o ogólne połączenie z netem np przez Wi-Fi tylko właśnie o dane pakietowe i ich poprawną konfigurację.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak:

http://s15.postimg.org/dx3zgp3kn/Screenshot_2013_06_13_10_28_03_1.jpg

I działa MMS. Skonfiguruj neta i MMS smsem automatycznym i powinno zagrać..

Aha ja z mojej strony dodam że jak dobrze kojarzę w przypadku MMS nie chodzi o ogólne połączenie z netem np przez Wi-Fi tylko właśnie o dane pakietowe i ich poprawną konfigurację.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Tak tak, ja mam wyłączone dane pakietowe ale są skonfigurowane. Dostaje MMS, daję pobierz, pojawia się H| i zaraz MMS jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Poszło.

Automatycznie skonfigurowane. Dane włączone ale pobieranie zdjęcia wiekii trwało i chyba dopiero za 3 czy 4 razem poszło.

Ale jest, czyli już musi działać.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany HOXem to HTC planuje jeszcze HOX mini (niewiele mniejszy i bodajże 2 rdzenie) oraz model nieco wyżej (chyba konkurent note'a). Nie pamiętam czy nie będzie miał coś około 5 lub 5,5 cala, wejście na SSD i... cztery rdzenie 2,3GHz :decayed:. Pamięć wew. 16GB.

Wygląd wszystkich ma być niemal identyczny (różnica wielkości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany HOXem to HTC planuje jeszcze HOX mini (niewiele mniejszy i bodajże 2 rdzenie) oraz model nieco wyżej (chyba konkurent note'a). Nie pamiętam czy nie będzie miał coś około 5 lub 5,5 cala, wejście na SSD i... cztery rdzenie 2,3GHz :decayed:. Pamięć wew. 16GB.

Wygląd wszystkich ma być niemal identyczny (różnica wielkości).

Jako telefon to HTC ONE jest przechój:slina: Pewnie zaraz uderzą miłośnicy Iphona i napiszą że HTC ma również kiepskie wykończenie i materiały:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pablo od wczoraj męczę Note'a II i nie zamienilbym go na nic poniżej 5" :kox:

Wysłane z mojego GT-N7100

Do usług, miłej zabawy tym sprzęciorem :kox:

No teraz będzie Ci ciężko przejść na mniejszy smartfon :decayed:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Jako telefon to HTC ONE jest przechój:slina: Pewnie zaraz uderzą miłośnicy Iphona i napiszą że HTC ma również kiepskie wykończenie i materiały:decayed:

Wczoraj w firmie na M1 miałem ochotę rozpakować nówkę sztukę zafoliowaną HTC ONE White i go potestować ale był odłożony dla klienta który koniecznie chciał mieć w takim stanie pudełko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pablo od wczoraj męczę Note'a II i nie zamienilbym go na nic poniżej 5" :kox:

Wysłane z mojego GT-N7100

Do usług, miłej zabawy tym sprzęciorem :kox:

No teraz będzie Ci ciężko przejść na mniejszy smartfon :decayed:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Jako telefon to HTC ONE jest przechój:slina: Pewnie zaraz uderzą miłośnicy Iphona i napiszą że HTC ma również kiepskie wykończenie i materiały:decayed:

Wczoraj w firmie na M1 miałem ochotę rozpakować nówkę sztukę zafoliowaną HTC ONE White i go potestować ale był odłożony dla klienta który koniecznie chciał mieć w takim stanie pudełko :decayed:

Pablo handlujesz takim stuffem??:whistling:Ile taki ONE?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej jak czytasz forum :decayed::arrow2:http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/telefony-komorkowe-promocje-klubu-273479/

ONE nie wystawiałem na allegro ale myślę że koło 2050-2100zł byłby tylko musiałbym sprawdzić w hurcie z Węgier za ile mógłbym sprowadzić.

Ta wczorajsza sztuka była skupiona od klienta z play który przedłużał umowę a za takie brandowane płacimy 1800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej jak czytasz forum :decayed::arrow2:http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/telefony-komorkowe-promocje-klubu-273479/

ONE nie wystawiałem na allegro ale myślę że koło 2050-2100zł byłby tylko musiałbym sprawdzić w hurcie z Węgier za ile mógłbym sprowadzić.

Ta wczorajsza sztuka była skupiona od klienta z play który przedłużał umowę a za takie brandowane płacimy 1800zł.

No ceny na fony ładne macie:naughty: Ale akcesoria to akurat ciężko przebić mojego dostawcę bo dziewczyna w plusie pracuje:decayed: 3-metrowy kabel hdmi 15zł:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kabel mam za 6,79 netto w mojej hurtowni :decayed:

Akcesoria zamawiam z hurtowni Partner którzy wysyłają na całą Polskę i poszczególne kraje europy firmom.

Temat akcesoriów nie poruszam na forum, tylko chłopaki z małopolskiego albo z Krk jak coś chcą to do mnie na miejsce podjeżdżają i robię ciekawe ceny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kabel mam za 6,79 netto w mojej hurtowni :decayed:

Akcesoria zamawiam z hurtowni Partner którzy wysyłają na całą Polskę i poszczególne kraje europy firmom.

Temat akcesoriów nie poruszam na forum, tylko chłopaki z małopolskiego albo z Krk jak coś chcą to do mnie na miejsce podjeżdżają i robię ciekawe ceny :decayed:

No to bardzo możliwe że w tym samym miejscu się zaopatrują bo też zakup ma w granicach 9zł brutto:decayed: Kierwa ile musi kosztować zrobienie tego w chinach:doh: A gdzie jeszcze transport i kilku pośredników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na S3 zainstalowała mi się aktualizacja

jeszcze pewnie chwile trzeba będzie poczekać na 4.2.2

Screenshot_2013_06_13_17_32_13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMC2 miałem przez XEO ponad miesiąc temu.

Teraz ma być już nowa na 4.2.x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma być już nowa na 4.2.x

Ale chyba nie prędko :thumbdown:

http://m.pcworld.pl/news/390598/Android.422.Jelly.Bean.dla.Galaxy.S.III.i.Galaxy.Note.II.opozniony.html

Wysłane z mojego GT-N7100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł HOX:slina: za***isty jest:kox: Nagrywanie fullHD i zdjęcia dają radę:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł HOX:slina: za***isty jest:kox: Nagrywanie fullHD i zdjęcia dają radę:kox:

Miłej zabawy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł HOX:slina: za***isty jest:kox: Nagrywanie fullHD i zdjęcia dają radę:kox:

Miłej zabawy :kox:

Tak ładnie wygląda że aż szkoda gumkę na niego zakładać:naughty: Wyciera się ta obudowa mocno(biała mam)?? Folia tylko na przód poliwęglanowa i będzie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w HTC to jest przerąbane że fajnie wyglądają zwłaszcza tył i szkoda zakładać na tył jakieś badziewne etui za 20zł warte w hurtowni 3,69zl :decayed:

Lepiej pójść w ori albo firmy case mate, puro czy dolce vita, wtedy dużo lepiej będzie to wyglądało i co najważniejsze chroniło telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...