Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam HTC Desire X . Aktualizowałem system do wersji systemu : 4.1.1 , Wersja HTC Sense 4 +.. pożytku z tego żadnego a telefon zaczął mulić.

Jak odistalować taka aktualizację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok Pablo niech bedzie ze max 2 doby jak czesciej pisze smsy emaile i dluzej siedze na necie. Na telefonie nie gram wiec nie obciazam baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Pablo niech bedzie ze max 2 doby jak czesciej pisze smsy emaile i dluzej siedze na necie. Na telefonie nie gram wiec nie obciazam baterii.

Ja też zgadzam się z Pablo, że normalnie uzytkujac telefon nie jest on w stanie wytrzymac więcej niż 24 h.

Oczywiście jak się nie siedzi na necie, nie ma uruchomionych widgetow na ekranach, nie używa żadnych aplikacji, a telefon tylko leży to wytrzyma i tydzień :wink:

Ale nie wierze w bajki o 3 dniach użytkowania normalnego :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A długo już tak masz? Dawno aktualizowales?

Daj się sytemowi "ułożyć".

Niech trochę popracuje...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Z miesiąc będzie.. toż to muli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie bawie sie tak telefonem, nie siedze godzinami wpatrzony w ekran moze dlatego. Owszem jak odpale w tym fonie transmisje danych i ekran na auto to wytrzyma mi na necie non stop przegladajac strony ok 8godzin? Nie pamietam juz i moge mylic z poprzednim samsungiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Pablo niech bedzie ze max 2 doby jak czesciej pisze smsy emaile i dluzej siedze na necie. Na telefonie nie gram wiec nie obciazam baterii.

Ja też zgadzam się z Pablo, że normalnie uzytkujac telefon nie jest on w stanie wytrzymac więcej niż 24 h.

Oczywiście jak się nie siedzi na necie, nie ma uruchomionych widgetow na ekranach, nie używa żadnych aplikacji, a telefon tylko leży to wytrzyma i tydzień :wink:

Ale nie wierze w bajki o 3 dniach użytkowania normalnego :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Zawsze w nocy laduje S3. Ale korzystam intensywnie.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo dużo dzwonię, czytam fora na tapce, słucham muzyki, czasami coś na necie, teraz doszedł serwis google+, do tego maile i smsy.

Ja tez ładuję pod wieczór. I starcza mi na caly kolejny dzień. A pod wieczór zazwyczaj zostaje 30-40%. Także wytrzymał by podejrzewam jakieś 36 godzin przy intensywnym użytkowaniu.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj trzyma 48h na baterii 3000 mAh.

Wiecej gadam niz sie nim bawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wie ktos jak obejsc w tapatalku 2.0 limit wrUcanych fotek na forum ktory wynosi max 30 fotek ...:rolleyes: bo to jest chyba 30 na caly czas.

P.S. ja note 2 uzywam non stop bo mi sie laptop wyjaral i bateria tezyma poltorej dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo tez zalezy od kernela jaki posiadamy i od romu.

Kilka dni temu meczylem sie ze swoim SGS 3 i mialem ochote rzucic nim o sciane albo zmienic na inny smartphon. Zmienilem ROM na modyfikowany, polecany na roznych forach, wybralem rowniez polecany kernel i zaczely sie problemy.

Bateria schodzila w oczach - przez noc ok 12% - srednio 2% na godzine jak telefon lezal. Bateria trzymala maks dobe przy wylaczonej transmisji danych (korzystam z wifi). Malo tego - telefon zaliczal zwiechy mimo full vipe, dlavik vipe itp itd.

Zmienilem z ciekawosci tylko kernel na inny, rom zostawilem i jak reka odjal. WiFi caly czas wlaczone, przez noc zeszlo 2% baterii... w tej chwili mam 41% a telefon od ladowarki odlaczony byl 2d 8 godz temu (ekran pracowal 1h 40min). Od czasu zmiany kernela ani jednej zwiechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam standardu który otrzymałem od orange. Nie chce mi się po prostu bawić z tym rootowaniem, romami, kernelami.

Mi przez noc ostatnio zżerał 12%. Dzisiaj robiłem vipe bo zaczął zamulać i mam nadzieję, że będzie jak na poczatku i w noc będzie uciekało jakieś 6%

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko jedno.

Mam samsunga galaxy s2, musiałem dziś zresetować przez wyjęcie baterii. Zresetowała się też godzina i choć wszystko działo się rano, do tej pory nie da się jej ustawić. Mimo 22:45 tel cały czas pokazuje, że jest 5:44 z datą 24.05.2013.. i to przy ręcznym ustawieniu, jak i przy włączonej opcji synchronizacji z danymi dostarczonymi przez sieć, nic się nie zmienia. Liczne próby kolejnego resetowania, jak i restartowania nic nie dały, a z tą godziną pokazują się przychodzące i wychodzące wiadomości, emaile, wiadomosci na gg itp. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz tam waznych wiadomosci, kontakty masz na koncie google, nie zalezy Ci na aplikacjach (mozesz je zainstalowac ponownie ze sklepu google) to przywroc ustawienia fabryczne - Ustawienia - Kopia i kasowanie danych (Kopia zapasowa i zerowanie) i Ustawienia fabryczne. W zaleznosci od ROMu moze to sie roznie nazywac. Powinno pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz tam waznych wiadomosci, kontakty masz na koncie google, nie zalezy Ci na aplikacjach (mozesz je zainstalowac ponownie ze sklepu google) to przywroc ustawienia fabryczne - Ustawienia - Kopia i kasowanie danych (Kopia zapasowa i zerowanie) i Ustawienia fabryczne. W zaleznosci od ROMu moze to sie roznie nazywac. Powinno pomoc.

Taki banał, a na to nie wpadłem.. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii w SGS3 to mój rekord to:

screenshot2013041316465.png

ale jak widać nie męczyłem go jakoś a w ostatni dzień szedłem na rekord :P

Generalnie 2 dni bez żadnego problemu mi trzyma.

Ostatnio naładowałem w piatek po południu i padł w niedziele o 23 chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Kuba a mogłeś pokazać ile miałeś włączony ekran :D

Na forum androida koleś miał ponad 6d telefon włączony z czego 45 minut ekran tylko był włączony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sumie to na to nawet nie patrzyłem, po prostu telefon leżał jak dzwonił to odbierałem czasem coś napisałem, na necie mało co siedziałem (chyba tylko w kiblu :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chyba tylko w kiblu :grin: )

I co ode mnie odgapiasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi telefon wytrzymuje półtorej dnia. Przy mocnym użytkowaniu dzień.

Ogólnie mam włączone Google Now i zauważyłem, że to mocno baterię zżera. W nocy ucieka mi 10% gdzie wcześniej było tylko 6%.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...