Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Używał już ktoś hangout'u? Zrobiłem właśnie aktualizację Talka i jakoś nie mogę się odnaleźć w tym Hangout'cie. Bez sensu, że pokazuje wszystkie osoby z książki telefonicznej, gdzie w Talku były tylko osoby z gmaila.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja używałem do pojedynczego czatu tzn z jedną osobą. I tam wygląda to jak stary gTalk. Trochę oczywiście wygląd inny ale działa ok.

Sam wygląd natomiast i idea kompletnie dla mnie niezrozumiałe.

Mam na liście podwójne kontakty. Nie można ich oczywiście edytować czy usunąć.

Nie wiem co Google chce przez to zrobić ale część ludzi już z wytesknieniem czeka na inne komunikatory i rozwiązania. Ja z chęcią przetestuje BBM jak się pojawi.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem do pojedynczego czatu tzn z jedną osobą. I tam wygląda to jak stary gTalk. Trochę oczywiście wygląd inny ale działa ok.

Sam wygląd natomiast i idea kompletnie dla mnie niezrozumiałe.

Mam na liście podwójne kontakty. Nie można ich oczywiście edytować czy usunąć.

Nie wiem co Google chce przez to zrobić ale część ludzi już z wytesknieniem czeka na inne komunikatory i rozwiązania. Ja z chęcią przetestuje BBM jak się pojawi.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

No właśnie strasznie pogmatwane to jest.

Ja strasznie się napalilem po tej ich konferencji na google+ oraz google now. Ale jak na razie jest to raczkujaca idea. Chociaż to co pokazali z wyszukiwaniem głosowym zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Oczywiście z językiem polskim trochę poczekamy.

I nie chodzi mi tu o wyszukiwanie fraz z wyszukiwarki google ale o np przypomnienia poprzez google czy wyszukiwanie naszych albumów ze zdjęciami. Pomysł mega ułatwiający życie ale na razie nie działający.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem fragmenty konferencji i ja osobiście bardzo czekałem na jeden spójny komunikator. Niestety na chwilę obecną jestem trochę zawiedziony ale liczę że kolejne aktualizacje zmienią trochę ten hangout.

Poza tym myślę że ludzie też dali feedback i pokazali rozczarowanie czy niezadowolenie i Google musi coś z tym zrobić.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie mam jak pisac bo jade autem ale generalnie do Desire to One jest cholernie szybkim telefonem z super matryca

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz latam na 4.2.2 jest szybki i ladny ma wyglad tylko czeba zrobic vipe :mad:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowaliście swype-a ? Mam wersję 2.6. Zainstalowała się, włączyłem w opcjach klawiatury ale jak piszę to dalej mam starą klawiaturę. O co kaman ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowaliście swype-a ? Mam wersję 2.6. Zainstalowała się, włączyłem w opcjach klawiatury ale jak piszę to dalej mam starą klawiaturę. O co kaman ?

Zrezygnowałem ze swype na korzyść SwiftKey i chyba już nie wrócę do swype.. Ostatnio beta-swype robiła u mnie trochę problemów(po kilku miesiącach poprawnego działania) m.in. sama się wyłączała lub zawieszała mi Handcent'a. Przetestuj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś wbudowanego i w sumie też działa :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna Opera sie updejtowala do jakies dziwnej niby lepszej wersji ... lipa jakas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystam z Dolphin Browser, Opera nie przypadła mi do gustu. Sprawdź sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na domyślnej przeglądarce w sgs3. I nie mogę nic jej zarzucić. Tylko nie mam pojęcia co to jest? Być może też delfin :wink:

Poza tym uważam, że Chrome jest jedną z szybszych przeglądarek na smartphony.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzieki operze sciagam pliki z chomika po 3gb i wiecej bez problemow a niektore ponoc maja ograniczenia sciaganych plikow do 300 mega a potem reset i d*pa... tyle wyczytalem chyba ze sie pozmienialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One'm bawię się już od ponad tygodnia i mogę powiedzieć: za***iście szybki telefon. GTA Vice City chodzi bez zająknięcia na włączonym trybie oszczędzania energii... :decayed::decayed: :decayed:

Jeśli chodzi o funkcje- Android jak Android- miałem wcześniej HD2 z gotowanym romem Pongstera i w One nieco trudniej się połapać w ustawieniach. Poza tym- prawdziwy kombajn... I tak jak pisałem- naprawdę szybki kombajn. A wyświetlacz... :slina::slina::slina:

Ktoś kto robi dużo zdjęć, filmików i lansuje się na FB będzie wniebowzięty za sprawą wszystkich nakładek i dodatków HTC do funkcji aparatu (m.in. ZOE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz coś więcej o tym HTC ONE, jak bateria trzyma, czy porównywałeś z SGS3/SGS4 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem SGS3 ani SGS4. Kumpel miał SGS2 i się raczej będzie przesiadał na HTC One też. Ja wcześniej używałem HTC HD2 z wrzuconym Androidem on Pongstera.

Zadawajcie konkretne pytania a postaram się na nie odpowiedzieć.

1. Ile trzyma bateria:

- w zależności od użytkowania i trybu, w który się go ustawi (ja mam go cały czas w trybie oszczędzania energii- tel. wtedy oszczędza użycie procesora, zmniejsza jasność ekranu, wyłącza potwierdzenia wibracyjne, i usypia transmisję danych gdy jest wyłączony - w tym trybie i tak jest b.szybki)- jak się go nie za dużo używa to myślę, że może dobić do 24h. Przy normalnym użytkowaniu (trochę muzyki, telefony, sms'y, przeglądanie sieci, zagranie w jakąś grę wytrzymał powyżej 12h (po 13,5h było jeszcze ok. 20-25%). Non stop grając/oglądając film- coś około 5-6h myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sgs3 i polecam :) bateria trzyma baardzo dobrze i wytrzymuje srednio okolo 3 doby i trzeba podladowac. Siedze troche na necie transmisje wylaczam jedynie na noc. Oczywiscie tel za dnia gdy jest wygaszony ekran to jak kolega wspomnial transmisja wylacza sie by oszczedzac baterie. Bardzo sprytny smartfon, pozostaje czekac na aktualizacje andka gdzie Samsung dorzuci do sgs3 kilka ciekawych funkcji sgs4. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam S3 rok czasu od premiery i właśnie baterie wymieniłem na nową bo 9h trzymała normalnie użytkując telefon na automatycznej jasności.

3 doby?

Da się tyle ale telefonu praktycznie się nie używa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...