Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jest niezgodna z waszymi urządzeniami, to sklep jej pewnie dlatego nie pokazuje. U mnie znajduje, bo jedno z urządzeń to tablet i tylko z nim apka jest zgodna.

Calkiem mozliwe a jezeli tak jest to tylko kwestia czasu i bedzie pewnie na wiekszosc urzadzen...:)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Tapka HD jest tylko na tablety i dlatego wam tego nie wyszukuje. Mi normalnie się włącza ale z oświadczeniem, że moje urządzenie jest niekompatybilne.

Kliknijcie w ten link do tapatalk hd co ktoś tu wrzucal i powinniście mieć tak samo jak opisałem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Nie da rady wejść z poziomu kompa bo odsyła aby wejść z telefonu:kwasny:

Chodziło mi właśnie, żeby wejść z poziomu fona. I wtedy właśnie wywala, że tapka HD tylko na tablety :wink: Także nie spodziewalbym się jej na telefon.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo jest niezgodna z waszymi urządzeniami, to sklep jej pewnie dlatego nie pokazuje. U mnie znajduje, bo jedno z urządzeń to tablet i tylko z nim apka jest zgodna.

Calkiem mozliwe a jezeli tak jest to tylko kwestia czasu i bedzie pewnie na wiekszosc urzadzen...:)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Tapka HD jest tylko na tablety i dlatego wam tego nie wyszukuje. Mi normalnie się włącza ale z oświadczeniem, że moje urządzenie jest niekompatybilne.

Kliknijcie w ten link do tapatalk hd co ktoś tu wrzucal i powinniście mieć tak samo jak opisałem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Nie da rady wejść z poziomu kompa bo odsyła aby wejść z telefonu:kwasny:

Chodziło mi właśnie, żeby wejść z poziomu fona. I wtedy właśnie wywala, że tapka HD tylko na tablety :wink: Także nie spodziewalbym się jej na telefon.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Ja mam sgs2 i wczoraj starałem się zainstalować wersję hd. Miałem powiedzmy trochę mniej oficjalna wersję ;-) owszem był komunikat o tym że wersja hd jest dostosowana pod tablety i urządzenia od 7 cali w górę. Po tym komunikacie instalacja poszła normalnie.

Niestety efekt końcowy był żenujący i odinstalowalem apkę po 30 sekundach. Nic się nie trzymało kupy. Oczywiście ze względu na brak kompatybilności.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wogóle po wpisaniu nie znajduje HD:whistling:

Wejdz przez fona w link, który ktoś tu wrzucił. Inaczej to logiczne, że nie znajdzie bo HD jest dla tabletów i tylko dla tycj urządzeń będzie wyszukiwalo.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale kto wie co znaczy ikonka zegara przy kontakcie w wiadomościach? Czasem zmienia się na zieloną kropkę:eusathink:

To jakaś dostępność osoby czy o co chodzi? Pojawiło mi się nie dawno przy jednym kontakcie i nie kumam.

Screenshot_2013_05_07_21_17_51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale kto wie co znaczy ikonka zegara przy kontakcie w wiadomościach? Czasem zmienia się na zieloną kropkę:eusathink:

To jakaś dostępność osoby czy o co chodzi? Pojawiło mi się nie dawno przy jednym kontakcie i nie kumam.

http://s4.postimg.org/ip9nxr2k9/Screenshot_2013_05_07_21_17_51.jpg

Zapewne masz ta osobę połączoną z komunikatorem Talk poprzez email w gmailu :wink: Ta ikona oznacza, że dana osoba jest na gmailu.

Starałem się w miarę jasno to wytłumaczyć.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Man 3 daje radę na sgs3 :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz .???? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to szczyt możliwości ale na pewno można chwilę pograć.

Teraz czaje się na Modern Combat 4 (czy jakoś tak). Jakby ktoś chciał się podzielić to poproszę o PW :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 09-05-2013 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 22:27 ----------

Oglądałem i bawiłem się dzisiaj S4 w sklepie i nie zauważyłem żadnych problemów przytoczonych przez Pablo.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam S4 już od tygodnia i również nie zauważyłem problemów. A nawet jeśli coś się pojawi to myślę,że aktualizacja softu to poprawi.

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza ikonka H+ przy zasięgu? Wiem że chodzi o dane ale co to za sygnał? Czasami jest 3G a czasami właśnie H+

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa predkosci transferu danych

masz

edge

gprs

3g

hspda

hspda+ twe H+

lte

chyba dobrze napisalem lub mnie ktos poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa predkosci transferu danych

masz

edge

gprs

3g

hspda

hspda+ twe H+

lte

chyba dobrze napisalem lub mnie ktos poprawi

Podziękował :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam S4 już od tygodnia i również nie zauważyłem problemów. A nawet jeśli coś się pojawi to myślę,że aktualizacja softu to poprawi.

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Zauważyłeś jakieś problemy z fonem podczas użytkowania? Jak chodzą na nim gry?

Bracki się zastanawia nad S4 ale nie chciałbym go wykopać w maliny proponując mu telefon z błędami.

Coś się zawiesza lub przycina? Chodzi głównie o przeskakiwanie pomiędzy ekranami.

Jak z prędkością telefonu jak jest odpalonych dużo procesów w tle?

Jak bateria? Ile trzyma rzeczywiście przy normalnym użytkowaniu?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wielu podejściach jest w końcu auto mapa na moim s e neo V :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy SIII w biznesie, czyli wrażenia po 9 miesiącach użytkowania do celów zawodowych i

Co powiecie o tym artykule?

Gość miał chyba pecha i same negatywy wypisał.

U mnie będzie niebawem rok czasu od zakupu S3 i nadal jadę na tej samej baterii ale fakt już krótko trzyma choć nie muszę na szczęście w ciągu dnia ładować baterii.

Ani razu nie zmieniałem etui Case Mate Barelly There i po 11 miesiącach zdjąłem folię Xqisit i nową założyłem.

Również ani razu nie zawiesił się w ten sposób bym musiał baterie wyciągać..

Jak bym mógł to bym porządną reckę napisał po roku czasu użytkowania S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...