Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i Mega ma dual-core, bez sensu przesiadka z Note'a:whistling:

Michał jak się sprawuje sprzęt? :)

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Zamaist marudzić poszukajcie mi S2 sztuk dwóch :decayed: biały i czorny

Pamiętaj byś znów za 3 lata nie pytał się o S3 czy mam na stanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście, najlepszy telefon jaki miałem:kox: Znajomi się śmieją, bo nie tak dawno za czasów nokii e72 zarzekałem się, że dotyk nie dla mnie, a teraz chodzę z telewizorem w kieszeni:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki na kubel zimnej wody ... czekam na Note 3 i wtedy sprzedaje note 2 ...

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście, najlepszy telefon jaki miałem:kox: Znajomi się śmieją, bo nie tak dawno za czasów nokii e72 zarzekałem się, że dotyk nie dla mnie, a teraz chodzę z telewizorem w kieszeni:decayed:

no ja przeszedłem przez BB9810 i teraz E72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek już wiesz co i jak jeśli chodzi z mojej strony :)

NOWY SAMSUNG S3 GALAXY - GWARANCJA (3459173411) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:polew:

W Regenersis coś koło 700 zł brutto.. W poniedziałek będę miał dokładną wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teletorium zaśpiewali 60 zł za czysty soft i powiedzieli, że taki soft nie powoduje utraty gwarancji, ponieważ Samsung dopuszcza zmianę oprogramowania/softu.

Czy to prawda?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teletorium zaśpiewali 60 zł za czysty soft i powiedzieli, że taki soft nie powoduje utraty gwarancji, ponieważ Samsung dopuszcza zmianę oprogramowania/softu.

Czy to prawda?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Soft możesz zmienić samemu. Z tego co kojarzę dopuszczalne są zmiany Romów...np na custom Romy a następnie na oficjalne i praktycznie tak w kółko jak ktoś ma ochotę. Warunkiem uznania jednak gwarancji jest Soft oficjalny od Samsunga. Nieważne czy brandowany czy czysty byle by był oficjal.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teletorium zaśpiewali 60 zł za czysty soft i powiedzieli, że taki soft nie powoduje utraty gwarancji, ponieważ Samsung dopuszcza zmianę oprogramowania/softu.

Czy to prawda?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Tak Samsung się nie przypieprza do zmiany brandu z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teletorium zaśpiewali 60 zł za czysty soft i powiedzieli, że taki soft nie powoduje utraty gwarancji, ponieważ Samsung dopuszcza zmianę oprogramowania/softu.

Czy to prawda?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Tak Samsung się nie przypieprza do zmiany brandu z tego co mi wiadomo.

Tak też czytałem na Android forum. Było kilka przypadków gdy ludzie oddawali telefony na gwarancję i warunkiem był tylko oficjalny Soft.

Owszem jeśli przyniesiesz im uceglony telefon na którym wcześniej był jakiś custom to pewnie ci go naprawia ale razem z telefonem dostaniesz FVAT albo paragon za naprawę.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mozna wrzucic ori soft, nie brandowany ktory nie nabije licznika... wystarczy poczytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mozna wrzucic ori soft, nie brandowany ktory nie nabije licznika... wystarczy poczytac.

Dla niektórych to czarna magia i boją się "tykać" telefon :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunkiem uznania jednak gwarancji jest Soft oficjalny od Samsunga. Nieważne czy brandowany czy czysty byle by był oficjal.
Tak Samsung się nie przypieprza do zmiany brandu z tego co mi wiadomo.
Przeciez mozna wrzucic ori soft, nie brandowany ktory nie nabije licznika... wystarczy poczytac.

Oficjalne stanowisko Samsunga jest jednak nieco inne: https://twitter.com/SamsungPolska/status/357417701544701953?p=v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie będę pisać żeby wgrywali czyste softy bo to było by na szkodę dla operatorów z którymi mają podpisaną umowę :D

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Galaxy Note 3 zadebiutuje z Androidem 4.3 na pokładzie? - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na szkodę operatorów? Jedyny poszkodowany to ja, bo dla mojego telefonu istnieje oficjalny Android 4.1.2 od wielu miesięcy, ale wciąż nie ma wersji brandowanej dla żadnego polskiego operatora i oficjalnie powinienem mieć przestarzałe 2.3.6. Jaką szkode wyrządziłem akurat w tym przypadku sieci T-Mobile instalując przez Odina oficjalnego Jelly Bean'a od Samsunga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wówczas nie będzie ich pieprzonego loga jak się telefon włącza i aplikacji które mają narzucone, cholerna reklama i tyle (czyt. syf!):facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie będę pisać żeby wgrywali czyste softy bo to było by na szkodę dla operatorów z którymi mają podpisaną umowę :D

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Galaxy Note 3 zadebiutuje z Androidem 4.3 na pokładzie? - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Tu się Pablo akurat nie zgodzę.

Crapware czyli śmieci od operatorów są chyba raczej mało pożądane przez użytkownika końcowego.

Wiadomo że operatorzy zawsze będą wrzucać swoje tapety i nikomu nie potrzebne programy, dzwonki itp.

Ale osobiście nie sądzę by zamiana softu z brandowanego na czysty przysporzyla operatorowi strat finansowych.

Oni zarabiają jednak na innych usługach.

Brand użytkownikowi koncowemu nie jest do niczego potrzebny i wcale nie mówię o świadomym userze tylko nawet laiku. Dodatkowe apki i inne rzeczy które wymieniłem powyżej powinny być dostępne do pobrania np ze strony operatora jako materiały dodatkowe a nie jako elementarny i niezbędny element softu.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie nie zmusi do używania aplikacji, które operator dodał od siebie, a logo operatora przy włączaniu telefonu widzę tylko ja i nie wiem co to za reklama i dla kogo.

Za to świetną antyreklamą jest kilkumiesięczne opóźnienie z aktualizacją nowego systemu. Kilkumiesięczne na dziś, a kiedy aktualizacja będzie i czy w ogóle bedzie to nie wiem i operator pewnie tez nie wie i Samsung pewnie tez nie wie. Nikt k**wa nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...