Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się niestety. Cierpliwość, to można mieć 2 tygodnie, ew. 2 miesiące.

Na bliźniaczy do mojego telefon, który fabrycznie miał Androida 2.3.6 pierwsza aktualizacja do Jelly Bean wyszła ROK TEMU, w grudniu 2012. Był to ROM dla Rosji, oczywiście zawierał język polski. Kto wrzucił Odinem ten miał już w poprzednie swięta.

Wersja dla Polski wyszła w kwietniu 2013 (po 4 miesiącach), a wersja brandowana dla PLAYa w grudniu tego roku - po 12 miesiacach (!!!).

To nie jest jeszcze najlepsze. Użytkownicy sieci Plus do dziś nie mają Androida 4.1.2. :kwasny:

Niektórzy już niedługo będą wymieniać telefony po dwóch latach i wciąż z Windowsem 98 wśród Androidów.

Więc wg mnie to nie ma nic wspólnego z cierpliwoscią, to jakaś kpina z użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oficjalnie sie nie da oczywiście. Tylko Odin i instalacja ręczna. Warto przejrzeć dział SGSIII na Samsung Galaxy S III I9300

Rzecz jasna język polski jest w wiekszości ROMów przeznaczonych na inne kraje.

Który sciagnac ? Za duzo tam oznaczen przy krajach i sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej europejskie, dalekowschodnie nie mają języka polskiego, bo chiński zajmuje pół telefonu. :decayed:

Najlepiej jednak, żebyś o szczegóły pytał pod linkiem, który ci rzuciłem. Użytkownicy SGSIII bedą wiedzieli lepiej ode mnie, który ROM byłby najlepszy na dzień dzisiejszy do wgrania do polskiego telefonu. Sama procedura wgrywania tez może się minimalnie różnić w różnych Samsungach.

A najprościej byłoby, gdyby któryś z naszych użytkowników S3, który ma już 4.3, dał krótką instrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ktoś nagrał proces aktualizacji, tylko szkoda ze u mnie nie wykrywa nowej wersji:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem bardzo zadowolony z przesiadki

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj, to odinem mozna tylko wgrywac romy do samsunga?? myslalem ze do kazdego phona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem bardzo zadowolony z przesiadki

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Bo porównujesz telefony które dzieli 1,5 roku:wink:

I to jest największa paranoja, samsung 1,5 roku temu miał ekrany których sony nie ma do tej pory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem bardzo zadowolony z przesiadki

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Bo porównujesz telefony które dzieli 1,5 roku:wink:

I to jest największa paranoja, samsung 1,5 roku temu miał ekrany których sony nie ma do tej pory...

+1 :decayed:

Szach i mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj, to odinem mozna tylko wgrywac romy do samsunga?? myslalem ze do kazdego phona?

To teraz zostałeś oświecony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest największa paranoja, samsung 1,5 roku temu miał ekrany których sony nie ma do tej pory...

Ba, moja 1,5 roczna Samsungowa budzetówa ma lepszy ekran niż flagowce innych producentów. Do tego 4.3 na pokładzie i Kitkat zblizający się wielkimi krokami. Gdyby nie marne 4 cale, to czego chcieć więcej? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest największa paranoja, samsung 1,5 roku temu miał ekrany których sony nie ma do tej pory...

Ba, moja 1,5 roczna Samsungowa budzetówa ma lepszy ekran niż flagowce innych producentów. Do tego 4.3 na pokładzie i Kitkat zblizający się wielkimi krokami. Gdyby nie marne 4 cale, to czego chcieć więcej? :wink:

Lepszego wykonania :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może, choć nie narzekam. Telefon nie skrzypi i siedzi w ochraniaczu Nillkina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest największa paranoja, samsung 1,5 roku temu miał ekrany których sony nie ma do tej pory...

Ba, moja 1,5 roczna Samsungowa budzetówa ma lepszy ekran niż flagowce innych producentów. Do tego 4.3 na pokładzie i Kitkat zblizający się wielkimi krokami. Gdyby nie marne 4 cale, to czego chcieć więcej? :wink:

Lepszego wykonania :smiley:

+1 wykonanie tragedia, ale o tym pisałem w pierwszy dzień jak dorwałem galaxy po przesiadce z N8, a co do ekranu, mam teraz dwa te telefony i w użytkowaniu nie widze jakoś znaczącego dyskomfortu w uzytkowaniu, przecież nie trzymam go pod jakimiś kątami gdzie głównie mu sie obrywa według testów:wink: tak wiec ta paranoja że jest znacząco gorszy to przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi - w klasie premium tą roznice w wyswietlaczach mozna nazwac przepascia. Jest niedopuszczalne, ze Zka ma taki sam lcd jak Mka czy Jka.

Wysłane z prodiża

---------- Post dopisany 27-12-2013 at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 20:53 ----------

Oficjalnie sie nie da oczywiście. Tylko Odin i instalacja ręczna. Warto przejrzeć dział SGSIII na Samsung Galaxy S III I9300

Rzecz jasna język polski jest w wiekszości ROMów przeznaczonych na inne kraje.

Który sciagnac ? Za duzo tam oznaczen przy krajach i sam nie wiem

wczoraj wyszedl oficjalny, najnowszy 4.3 dla Szwajcarii - JB 4.3 I9300XXUGML2

wgrywam zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobrałem 4.3 dla S3 przez noc zjadło mi 50% bateri przez książki play.Nie ma to jak nowy android.

out.php?i=681267_4.3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa glosy ze naumyslnie postarzaja kolejne ver andka na S3 aby zdegradowac sluchawke :D. Mialem wgrywac 4.3 ale poczek na KitKata raczej.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w ciagu nocy zjadlo jakies 8% czyli jest bardzo dobrze. Ogolem za 18 godzin polecialo 27% baterii. A dosc duzo sie bawilem i rozmawialem. Dodam jeszcze ze bylem w miejscu w ktorym jest problem z zasiegiem wiec telefon caly czas szukal BTS :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi SGS trzymał 1 dzień, czy bym sie bawił czy nie dłuzej jak dzień nie trzymała bateria:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...