Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się... Od wczoraj jestem posiadaczem Xiaomi Mi5 3/32. Telefon wyglada obłędnie. Szybki jak cholera. Cena-smiech na sali. Na szybko antutu ponad 122tys na globalu. Pod koniec tyg zmiana ROMu na Muiu eu i powinno byc lepiej:D

gratki :)

jak aparat ?

czytnik palca chodzi płynnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytnik bez problemu obojętnie jak palec przylozysz. Działa zdecydowanie lepiej niż w iPhone 6s(siedzi u mnie szwagierka która ma i sprawdziliśmy). Wykonanie super. Nawet szukając uparcie nie ma się do czego przyczepić. Aparat nie jest zły(ale ja mam "zboczenie" przez LG G3 i G4 :P ).

I się okazało że ten wynik zrobiłem na trybie oszczędnym haha. Dziś sprawdze na wydajnym.

Mogę jeszcze podmienić kernela i wtedy zamiast procka 1,8 to 2,15 grafika na 650 itd. Ale po co skoro chodzi jak rakieta :)

Z minusów jak na razie to strasznie lekki i delikatnie śliski,przez co łatwo "zgubić" go z rąk. Ale to kwestia przyzwyczajenia,albo dobre etui(ja nie zakładam bo jest cholernie ładny i szkoda go zakrywać).

Jakbym miał coś dokładnie sprawdzić,przetestować to dajcie znać. Ja się zakochałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo kupiłem redmi 3s pro i internet na pakiecie chodzi dość słabo z reguły jest tylko E, czasami H+, w czym problem ? Dodam, że w s4 chodziło normalnie. I czytnik linii papilarnych raz czyta raz nie, normalne to? Reszta super i naprawdę jestem zadowolony.

Edytowane przez donalex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo kupiłem redmi 3s pro i internet na pakiecie chodzi dość słabo z reguły jest tylko E, czasami H+, w czym problem ? Dodam, że w s4 chodziło normalnie. I czytnik linii papilarnych raz czyta raz nie, normalne to? Reszta super i naprawdę jestem zadowolony.

tryb sieci jaki wybrany ? wszystkie ustawienia sieci są wybrane prawidłowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tryb sieci jaki wybrany ? wszystkie ustawienia sieci są wybrane prawidłowo ?

Tryb sieci miałem na LTE, ale teraz dałem na 3G i dalej jest tak samo. Jakie inne ustawienia sieci np. ? Było fabrycznie wszystko ja nic nie przestawiałem, nawet miui eu nie wgrywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryb sieci jaki wybrany ? wszystkie ustawienia sieci są wybrane prawidłowo ?

Tryb sieci miałem na LTE, ale teraz dałem na 3G i dalej jest tak samo. Jakie inne ustawienia sieci np. ? Było fabrycznie wszystko ja nic nie przestawiałem, nawet miui eu nie wgrywałem.

To musisz ustawienia swojego operatora wrzucić . W jakiej jesteś sieci ?

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To musisz ustawienia swojego operatora wrzucić . W jakiej jesteś sieci ?

To mam zrobione właśnie bo jest tak :

Ustawienia karty sim : Orange POP

Internet Orange POP

Operatorzy sieci : automatycznie łączy z siecią Orange POP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz ustawienia swojego operatora wrzucić . W jakiej jesteś sieci ?

To mam zrobione właśnie bo jest tak :

Ustawienia karty sim : Orange POP

Internet Orange POP

Operatorzy sieci : automatycznie łączy z siecią Orange POP.

czyli operator to Orange , tak ?

http://ustaw.orange.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czyli operator to Orange , tak ?
Ustaw swĂłj telefon

Dzięki ustawiłem to i zobaczymy czy coś to da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie coraz bardziej zachwyca Mi5 :P Jutro wrzucę miui eu zamiast globala. Szkoda że Mi Mix ma cenę z kosmosu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie coraz bardziej zachwyca Mi5 [emoji14] Jutro wrzucę miui eu zamiast globala. Szkoda że Mi Mix ma cenę z kosmosu...

A widziałeś propozycje Mi6 ? Masakra... W ogóle nie ma ramki

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

czyli operator to Orange , tak ?

Ustaw swĂłj telefon

Dzięki ustawiłem to i zobaczymy czy coś to da :)

Musi pomóc. Nie zapomnij o zmianie trybu znów na 4g i restart telefonu

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Mi6 tylko właśnie Mi Mix :) Mi6 wygląda tak pomiędzy Mi4 a Mi5 ;p

Tu kilka zrzutów z mojego Mi5 3/32

Antutu

2tgqtugy.png

3dmark ice strom extreme

julibx3q.png

3dmark slim shot extreme

9hejpi9q.png

I to za telefon który wygląda kozacko,wykonanie również(każdy kto go widzi jest pod wrażeniem) i za cenę sporo niższą niż LG,Samsung,Sony itd :)

Z ciekawości może wrzucę innego kernela i będzie zwiększone taktowanie procka,grafiki i ramu :)

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Mi6 tylko właśnie Mi Mix :) Mi6 wygląda tak pomiędzy Mi4 a Mi5 ;p

Tu kilka zrzutów z mojego Mi5 3/32

Antutu

2tgqtugy.png

3dmark ice strom extreme

julibx3q.png

3dmark slim shot extreme

9hejpi9q.png

I to za telefon który wygląda kozacko,wykonanie również(każdy kto go widzi jest pod wrażeniem) i za cenę sporo niższą niż LG,Samsung,Sony itd :)

Z ciekawości może wrzucę innego kernela i będzie zwiększone taktowanie procka,grafiki i ramu :)

Mi 6 mix [emoji14] https://gizchina.com.pl/2016/12/06/xiaomi-mi6-mix-pierwszym-prawdziwym-bezramkowcem/

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa tego nie widziałem. OMG. Coś widzę że marki już nie zmienie. Jeżeli teraz cena za Mi Mixa to około 4000 to ciekawe ale bedzie za tego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w pl. Ja dałem 1100 z wysyłką i 2 lata gw. Używany przez może miesiąc więc zero śladów ;) Kolega zamówił z ibg(gwarancja we wrocławiu) a przyszło do niego po 4albo 5 dniach,wersje 128GB i wyszło go około 1450zl

Najtaniej Mi5 w sklepie to na aze.com.pl za 1299zl plis wysyłka. Bo w x-kom i niektórych sklepach ceny z kosmosu...ale to jak zwykle muszą sobie doliczyć chore marze. Tak jak na Allegro Mi Mix za 5500zl...sprowadzając samemu z Chin i że wszystkimi opłatami wychodzi w zależności od kursu jakieś 4200

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1100zł to jest przecież niemożliwe,on ma takie same wyniki ( o ile nie lepsze ) w benchu jak mój s7 za którego dałem 3200zł.Następny fon również nie patrzę na markę tylko kieruję się wydajnością.Naprawdę fajny fon za jeszcze fajniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musi pomóc. Nie zapomnij o zmianie trybu znów na 4g i restart telefonu

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Zrobiłem tak, ale według mnie nic się niestety nie poprawiło, a na s4 mam w tym miejscu LTE, a na redmi E. Lipa straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz możliwość sprawdzenia na innej karcie? Moja matka od wczoraj używa Redmi mając Play i normalnie net w LTE hula az miło. Kilku znajomych ma różne modele Xiaomi i też żaden problemów nie ma,ale znów prawie wszyscy też w Play...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się... Od wczoraj jestem posiadaczem Xiaomi Mi5 3/32. Telefon wyglada obłędnie. Szybki jak cholera. Cena-smiech na sali. Na szybko antutu ponad 122tys na globalu. Pod koniec tyg zmiana ROMu na Muiu eu i powinno byc lepiej:D

Kurde a ja poluję na ten telefon na IBUYGOU żeby mieć gwarancję w polsce a okazuje się, że już wyprzedany....:/ Kolega z pracy ma właśnie mi5 i bardzo sobie chwali. Gdzie dorwałeś swojego? Mnie interesuje wersja 64GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...