Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, chudy13101980 napisał:

A robisz za pomocą Home+Power czy za pomocą przechwytywania inteligentnego?

jedno i drugie nie trybi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trudna sprawa bo nie da się tego wyłączyć w ustawieniach,przynajmniej Home+Power.Bez ustawień fabrycznych się chyba nie obejdzie,ale czekaj jeszcze na odpowiedź innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie zadzumił, teraz juz działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi5 dotarł. Telefon naprawdę koks! Piekielnie szybki. Właśnie robi się polski soft :) Cena bomba jak na takie parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz Pan zadowolony :D  Jeszcze nie udało mi się  go zapchać albo zamulić 

Jest do zainstalowania od 3 miesięcy android 7ka, ale ja jeszcze czekam bo trochę błędów jeszcze jest(zwłaszcza z GPS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wgrałem androida 7. Jakby ktoś ściągał telefon od Goldwaya z Chin, to paczka seller shipping method dotarła do mnie po 15 dniach od zamówienia bez cła i innych problemów

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potestuj co się da i zobaczymy czy warto już to wrzucić. Ja mam ostatnią najlepszą wersję w której wszystko działa czyli 6.11.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, majkel20 napisał:

Ja już wgrałem androida 7. Jakby ktoś ściągał telefon od Goldwaya z Chin, to paczka seller shipping method dotarła do mnie po 15 dniach od zamówienia bez cła i innych problemów

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

braleś gwarancję w Polsce ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo wyczytałem że nie jest realizowana w Polsce. Na telchina.pl o tym pisza

Edytowane przez majkel20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z IBG jakbyś brał to doplacasz do gwarancji w PL(umowa partnerska we Wrocławiu),albo dtd i biorą do Hiszpanii. Kolega tak z pracy brał. 

I w ustawieniach Wi-Fi wejdź w zaawansowane ustawienia i wyłącznie skanowanie zawsze dostępne...Ssie to baterie niemiłosiernie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 GB RAM... Daj żyć.. dokladasz parę groszy i sprowadzasz model wyższy z 3 GB ramu

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt petarda. Szybki, MIUI piękna nakładka jak na razie najlepsza jaką miałem w telefonach. Minus taki że LTE u mnie nie działa, choć do tej pory na SONY miałem, prawdopodobnie łączy mi się z nadajnikiem 800mhz pomimo że są też inne częstotliwości w mojej okolicy. Musze sprawdzić w innej miejscowości jak to wygląda. Ale za cenę ok 1000zl nic lepszego raczej się nie znajdzie

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ręcznie czy można wymusić. Ja też mam takie miejsca(no w pracy że nie chce wejść na LTE,ale wystarczy ręcznie wyszukać i wybrać. Później śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko 3g wyszukuje

0759f80f110e4abfad5588842c8e27b3.jpg

A takie mam dostępne góra 300m ode mnie jest nadajnik

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg tej strony nie obsługuje on lte 800 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/mi5/ i jeśli to prawda to jest słabo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stomi napisał:

Wg tej strony nie obsługuje on lte 800 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/mi5/ i jeśli to prawda to jest słabo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiem że nie obsługuje LTE 800.  Słabo? Za tysiaka ciężko mieć idealnego smartfona, :) porównywalnego z flagowcami...

Zawartość dodana 23 minutes later

Takie coś właśnie dzisiaj dotarło z Chin do mnie Luxury Hybrid case For xiaomi mi5 M5 hard PC frame Silicon Protective back cover for xiaomi mi 5 Mobile phone housing shell
http://s.aliexpress.com/eYrERnaA
(from AliExpress Android)

Dobry case za małe pieniądze jak ktoś potrzebuje

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stomi napisał:

Wg tej strony nie obsługuje on lte 800 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/mi5/ i jeśli to prawda to jest słabo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Haha. To mnie rozbawiłeś totalnie. Najpierw poczytaj trochę o 800mzh. Totalnie tego nie odczuwam. Różnica będzie za 2-3 lata jak zrobią wszystko. Ja średnio mam 70Mbps. Do nadajnika mam niecałe 5km. Jeszcze nie było miejsca żebym nie miał LTE. 

Odczujesz może to na VoLTE,ale mało telefonów to obsługuje. 

Więc pisać że jak nie ma obsługi 800mzh to trochę porażka ;) 

Zanim to się rozpowszechni to obstawiam że minie więcej niż 3 lata,a to większość z nas zmieni co najmniej raz albo dwa telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka to jest jak się nie ma o czymś pojęcia a się pisze takie wywody. Cały tamten rok pracowałem na odpalaniu lte800 na stacjach opl/tmpl i wierz mi ze mam pojęcie. Lte800 u powyższych operatorów jest już na finishu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zawartość dodana 0 minutes later

Porażka to jest jak się nie ma o czymś pojęcia a się pisze takie wywody. Cały tamten rok pracowałem na odpalaniu lte800 na stacjach opl/tmpl i wierz mi ze mam pojęcie. Lte800 u powyższych operatorów jest już na finishu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...