Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.06.2017 o 15:07, Vixen napisał:

Takie pytanie do posiadaczy lg g3 , u was tez tak malo ramu zostaje ? Ze masz otwarte np chrome i sms przejdziesz na sms i wracasz na chrom to laduje na nowo strone itp lub chcesz dodac zdjecie to wyswietla, ze za malo pamieci by ukonczyc operacje i trzeba probowac do skutku ...po aktualce na 6 andka tak sie zaczelo hmm

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

u mnie nie mam z tym problemów, gorzej jest za to z wifi - po zainstalowania andka 6 mam straszny problem z połączeniem internetowym przez wifi. Niby z routerem się łączy, a po chwili wyskakuje krótka informacja "Internet niedostępny dla "...." i tu pojawia się nazwa sieci. Walczę z tym od dłuższego czasu i nie mogę sobie z tym poradzić - hard resety telefonu, routerów (próbowałem chyba na 5 różnych routerach i sieciach) nic nie dają. Raz na jakiś czas internet zadziała, ale nie ma na to żadnej reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To mi sie wydaje ze wifi siadlo , moja zona na spiricie ma to samo , wlancza wylancza dziala chwile nie dziala , ale zmienia na g4 to zobaczymy czy bedzie zadowolona , ja niby chrom uzywam ale czuje czesto ze go przymula, nie mam poinstalowanych jakis apkow itp raptem z 5 moze aplikacji , Fb nie mam itp a wlacze raz na ruski rok chroma chce cos porobic i masakra , brak pamici do wykonania ooeracji i uj , jak zaglade w menadzer to mam okolo 100mb wolnej pamieci heh

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom to niestety muł straszny. Na każdym urządzeniu potrafi czasem nieźle przymuli...w Mi5 stockowa była rakieta do chroma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania odnosnie Xiaomi. Jak wylaczyc powiadomienia przychodzace po wyslaniu wiadomosci? Bo pokazuje mi sie denerwujacy komunikat "wiadomosc zostala dostarczona" + durny dzwiek.

Druga sprawa. Da sie wrzucic do klawiatury takie emoji jak w Iphone? :)

Xiaomi Redmi Note 4X

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos porownanie g4 z g5 takie osobiste czy cos? Zamowilem g4 ale problem z przesylka z singapuru, zaginela niby ale paczka ubezpieczona byla wiec spoko , koles chcial kase zwrocic itp ale mowilem ze chce ten fon i ze dhl przyjedzie drugi raz , teraz cos opoznia i niby dopiero w pon wysle bo braklo im pomaranczowego hmm a widze ze roznica w cenie jest prawie 200 zl miedzy tym jak zamawialem a teraz jaka jest , a g5 jest w podobnej cenie jak placilem za g4 i zastanawiam sie czy w ramach rekompensaty nie wyslal by g5 hmm tylko ze z tego co widze w g5 wyswietlacz 2k i slabsza bateria hmm
Zona napewno nie zobaczy roznicy czy 2k czy 4k bo uzywa spirita teraz wiec 2k bedzie i tak luksusem, tylko pytanie jak z ta bateria ? Ja mam w g3 3000 i tak bawiac sie telefonem to ze 2 razy dziennie go musze ladowac ehh

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zastanawiał tylko brał G5. Ekrany te same czyli 2k. Moduły już tanie jak barszcz(ostatnio moduł foto widziałem za mniej niż 200zl a jeszcze jakiś czas temu chcieli 800-1000). Nowszy,lepsze wsparcie i foto. Bateria wcale tak źle nie trzyma. Wizualnie mi się nie podoba,ale sprzęt ok

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja normalnie 2 lata na terenie PL
Wiec biore g5 , skoro tak uwazacie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja normalnie 2 lata na terenie PL
Wiec biore g5 , skoro tak uwazacie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka





Tylko ja bym szukal H850 na Twoim miejscu :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

850 jest na europe a 820 na azje z tego co domyslam sie ? Bo to nie se jest ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co gdzie... H850 jest najmocniejszy. Sam szukalem G5 i tylko o tym oznaczeniu, ma 4GB RAM, a reszta ma po 3GB.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

820 ma podobno 4gb normalnie , popatrz na allegro np , doszukalem sie to 820 jest produkowane jak hdyby na usa przez ta&t
Ja kupowalem kiedys xperie i tez miala inne oznaczenie niz reszta bo produkcja byla na azje , na europe tez inna ale niczym sie nie roznily

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos taki problem? Pojawil sie po aktualizacji z andka 6.0 na 7.0. Na noe ktorych stronach www.

99582f25f7c9707f64080dad7dd7f3ce.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej przeglądarki używacie na sprzęcie? Chrom zaczyna mnie denerwować...na niektórych forach alerty z wirusami,czasem zamuli,wp.pl nie odświeża(muszę czyścić pamięć przeglądarki itd i to co otwarcie) i szukam jakiejś alternatywy... Tęsknię za przeglądarka z Xiaomi Mi5,która była najlepszą jaką kiedykolwiek używałem. Szybka,stabilna i kompletnie żadnych problemów. 

Wrzuciłem sobie Firefoxa. Na łapki śmiga super,synchronizacja zakładek,ale mimo zapewnień że jest taka fajna na androidzie to masakra mół :P

Nie chce mi się sprawdzać wszystkiego co jest w sklepie,dlatego czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rybus85 napisał:

Jakiej przeglądarki używacie na sprzęcie? Chrom zaczyna mnie denerwować...na niektórych forach alerty z wirusami,czasem zamuli,wp.pl nie odświeża(muszę czyścić pamięć przeglądarki itd i to co otwarcie) i szukam jakiejś alternatywy... Tęsknię za przeglądarka z Xiaomi Mi5,która była najlepszą jaką kiedykolwiek używałem. Szybka,stabilna i kompletnie żadnych problemów. 

Wrzuciłem sobie Firefoxa. Na łapki śmiga super,synchronizacja zakładek,ale mimo zapewnień że jest taka fajna na androidzie to masakra mół :P

Nie chce mi się sprawdzać wszystkiego co jest w sklepie,dlatego czekam na propozycje :)

Mam Xiomi MI5 podobno ma najlepszą nakładkę Miu8   ktoś sobie chyba żarty robi w Lg G2 była dużo lepsza 

a używam chrome bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem G3 i potem Mi5 i bez porównania na korzyść Mi5. Jak sobie pod siebie zrobisz to jest kozak. To nie jest nakładka dla lesera który wyciąga telefon i jest ok. Pazura pokazuje po skonfigurowaniu pod siebie. Teraz mam Emui w Honorze i mimo że podobne to brakuje mi sporo z Miui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rybus85 napisał:

Miałem G3 i potem Mi5 i bez porównania na korzyść Mi5. Jak sobie pod siebie zrobisz to jest kozak. To nie jest nakładka dla lesera który wyciąga telefon i jest ok. Pazura pokazuje po skonfigurowaniu pod siebie. Teraz mam Emui w Honorze i mimo że podobne to brakuje mi sporo z Miui

:grin: Pewnych rzeczy prostych nie ma i tego nie da się skonfigurować 

np. wklejenie numeru telefonu , schowek do kopiowania i inne pierdoły o baterii nie wspomnę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś eS8kę ?

Jak to się sprawuje ?

dzisiaj kupiłem i nawet nie rozpakowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rybus85 napisał:

Jakiej przeglądarki używacie na sprzęcie? Chrom zaczyna mnie denerwować...na niektórych forach alerty z wirusami,czasem zamuli,wp.pl nie odświeża(muszę czyścić pamięć przeglądarki itd i to co otwarcie) i szukam jakiejś alternatywy... Tęsknię za przeglądarka z Xiaomi Mi5,która była najlepszą jaką kiedykolwiek używałem. Szybka,stabilna i kompletnie żadnych problemów. 

Wrzuciłem sobie Firefoxa. Na łapki śmiga super,synchronizacja zakładek,ale mimo zapewnień że jest taka fajna na androidzie to masakra mół :P

Nie chce mi się sprawdzać wszystkiego co jest w sklepie,dlatego czekam na propozycje :)

 

VIA Browser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...