Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

do fachowców, pytanie dotyczy messengera

nie za bardzo wiem, jak ustawić status niewidoczny - znalazłem niby taki wykład, ale nie mam żadnej takiej zakładki, jak Active  ON/OFF

http://pl.ccm.net/faq/7973-jak-byc-niewidocznym-dla-znajomych-w-facebook-messenger

WTF - co robię źle? może ktoś podpowiedzieć?

czy przyczyną może być to, że nie jestem userem fejsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I po premierze Xiaomi Mi6. Szału wielkiego nie ma,ale jest dobrze :D Ja czekam aż będzie normalnie pl język i uspokoi się szał zakupowy. Bo cena śmieszna i to nawet w preorder(jakieś 1450zl za 6/64GB). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że Windows Phone stracił wsparcie dla Measengera a za chwilę straci dla Facebook , żona postanowiła zmienić platformę na Androida... Po małych poszukiwaniach trafiłem na super ofertę od Goldwaya u którego brałem swojego Redmi Note 3 Pro i wybór padł na Redmi Note 4 - wersja International czyli 3gb Ram/32Gb rom Procek - Snapdragon 625 i co najważniejsze .... pełna wersja EU z CE i B20 czyli mamy pełne zakresy oferowane w Polsce LTE ( bez b20 jakoś nigdy nie byłem pokarany kiepskim zasięgiem ) z jego obniżką 150 $ co wychodzi nie całe 600 zł za tak dopasiony telefon ;) 

 

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Special-Edition-Mobile-Phone-3GB-RAM-32GB-ROM-MTK-Helio-X20/32766122092.html?spm=2114.13010608.0.0.H3gcxv 

Po wpisaniu w wiadomości GWMF zamawiamy telefon , NIE PŁACIMY, chińczyk zmienia za 1-2 dni kwotę o 31$ w dół i płacimy ;) 

Edytowane przez talib1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ujowe zagranie,ale też muszą jakoś walczyć z nieuczciwymi klientami. Gorzej dla osób które kupią taki telefon. Ciekawe jak to wygląda prawnie... Czy umowa kupna/sprzedaży załatwi sprawę w razie zablokowania(wizyta w salonie i przedstawienie umowy). Bo można kupić telefon,a później jakiś cep przestanie płacić raty i człowiek w d..pie będzie ;/

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/smartfony/2017/17/t-mobile-jak-plus-tez-zablokuje-niesplacane-w-ratach-smartfony.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Lenovo. Ale poszukaj K5 plus. Trochę droższy a ekran FHD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Redmi Note 4 Xiaomi z Band 20 prosto z Chin 3gb ram / 32 GB ROM. Tydzień temu 598 zł mnie kosztował ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem swojego s7e i co teraz kupić?Budżet w okolicach 3 tysięcy.S8?Chinole mnie nie interesują.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, chudy13101980 napisał:

Sprzedałem swojego s7e i co teraz kupić?Budżet w okolicach 3 tysięcy.S8?Chinole mnie nie interesują.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
 

Bierz S8 i będzie spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł dziś Xiaomi Roidmi 2S. Jak dla mnie jakość dźwięku jest REWELACJA. Nie słychać różnicy czy to CD czy transmiter. Jedynie jak nic nie leci to słychać ciche piszczenie (możliwe że jakieś przebicie). Miałem już sporo transmiterów w poprzednich samochodach i byłem sceptyczny co do tego. Ale przebił moje oczekiwania :D Mikrofonu jeszcze nie testowałem

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2017 o 19:40, chudy13101980 napisał:

Sprzedałem swojego s7e i co teraz kupić?Budżet w okolicach 3 tysięcy.S8?Chinole mnie nie interesują.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
 

a co teraz nie jest chinolem ??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, chudy13101980 napisał:

Jeśli Vietnam jest w Chinach to jest.

Wysłane Nexusa 6
 

no no .... teraz wszystko jest " zaprojektowano w japonii wyprodukowano w chinach " ;) W dzisiejszych czasach najważniejsza kwestia jest jak bardzo chccesz zapłacić za znaczek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zapłacić za coś co wszystko ma,nie idę na kompromis że jedna firma coś ma a inna nie.Samsung jest kompletny i tutaj jest różnica.Miałem czekać na OnePlus5 ale...,co najwyżej sprzedam s8 i kupię One,nie ma problemu.

 

 

Edition.

 

5e3bece61ee039ee75f985ca086277c0.jpg

 

f6ac2333269b05aeb18cef880746b58a.jpg

Wysłane z s8

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 3 razy tyle co mój kosztuje a niewiele więcej w antutu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 3 razy tyle co mój kosztuje a niewiele więcej w antutu [emoji3]

Otóż to... Nawet mi6 które będzie niewiele gorsze kosztuje 2000 zł ... :) Ale każdy woli co innego ... Ja tam wole płacić za coś co rzeczywiście mam a nie przepłacać ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie nażucam co ma kupić,jego sprawa.Chce Chiński badziew no problem.Straszny ból d*py macie Panowie.

Wysłane z s8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...