Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko.

Mam możliwość aktualizacji androida 4 do nowszego Liliop 5.

Przed aktualizacją przywrócić ustawienia fabryczne telefonu?

Czy może aktualizacja sama wyczyści stare pliki,programy, śmieci po programach itd.

Bo powiem,że mi trochę już zamula fon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zrób sobie backupa i potem aktualizację. I po aktualizacji ewentualnie zrób sobie wipe i przywróć swoje pliki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo chciałem kupić s6 lub iphone, a polecacie tutaj widzę jakieś Xiaomi, którego w ogóle nie znam i zastanawiam się nad Mi5, gdzie dostać w dobrej cenie ten model, podrzuci ktoś jakiś pewny link z aliexprees? Czym się takim szczególnym charakteryzuje ten telefon, dobry aparat,szybki, jaka pojemność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo chciałem kupić s6 lub iphone, a polecacie tutaj widzę jakieś Xiaomi, którego w ogóle nie znam i zastanawiam się nad Mi5, gdzie dostać w dobrej cenie ten model, podrzuci ktoś jakiś pewny link z aliexprees? Czym się takim szczególnym charakteryzuje ten telefon, dobry aparat,szybki, jaka pojemność ?

https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-3gb-ram-64gb-rom-7392.html

gwarancja realizowana we wrocławiu, za 5dolarow 3 letnia gwarancja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki, a mam jeszcze takie jedno pytanie bo widziałem, że ktoś tutaj bardzo chwalił Redmi Note 3 Pro do jakiego znanego telefonu można jego parametry porównać? I gdzie warto kupić taki telefon w Polsce czy lepiej u chińczyków ? Oraz, który byłby lepszy Redmi Note 3 Pro czy np. Xiaomi Mi4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi4 to były flagowiec. Minus taki że nie ma slotu na karty pamięci. Wersja z 64GB jest tylko WCDMA. Sam używam teraz 2/16 i jakoś mi na razie nie przeszkadza brak karty pamięci ;) Jak masz jakieś pytania szczegółowe odnośnie tego modelu to pisz.

Niech się wypowie jeszcze ktoś kto ma Note 3 żeby było jakieś porównanie.

Obojętnie którego byś nie wybrał to i tak będziesz zadowolony. Samo MIUI robi największą robotę :D

Nie zawsze się opłaca z Chin. Jak ja brałem Mi4 to nie było dużej różnicy no i czekanie od tygodnia do miesiąca w najgorszym wypadku. Przeważnie do 10dni zawsze dają rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, ale wciąż mam dylemat pomiędzy Redmi 3 pro, Redmi Note 3 pro i Mi4. Najlepiej chyba wypada Redmi 3pro, który mimo iż ma najwolniejszy zegar procesora, to ma dual sim, ma 3gb ram, ma slot na kartę pamięci, ma LTE czego nie ma Mi4, ma 5mpx aparat z przodu gdzie MI4 ma jednak 8MPX, ma największą baterię, pamięć ma 32gb, ma trochę gorszy wyświetlacz ale to detal, ma czytnik linii papilarnych czego nie ma MI4. Doradzisz coś bo mam mętlik? I jak to byłoby z zasięgiem z telefonem z aliexpress i językiem PL? Teraz idzie 11.11 więc chyba byłoby łatwo upolować coś ciekawego w dobrej cenie. No i jak z gwarancją? Tam widzę, że za 10dolarów można dokupić gwarancję w PL,zgadza się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi4 ma LTE. Nie ma tylko w wersji 64GB. Z zasięgiem Zero problemów. Pełny polski język,ale i tak polecam od razu wgranie miui eu zamiast globalna. Lepsze zarządzanie sieciami i ładniejszy wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi4 ma LTE. Nie ma tylko w wersji 64GB. Z zasięgiem Zero problemów. Pełny polski język,ale i tak polecam od razu wgranie miui eu zamiast globalna. Lepsze zarządzanie sieciami i ładniejszy wygląd

Okej rozumiem, dla mnie jednak 16gb to trochę przy mało i do tego brak slotu na kartę :) tak więc zdecydowałem się najprawdopodobniej na redmi note 3 pro tylko dlaczego większość aukcji na aliexpress jest z 2gb ram? Mnie interesuję 3gb ram i 32gb pamięci, podrzuciłby ktoś pewny link z aliexpress lub allegro z takim telefonem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi4 ma LTE. Nie ma tylko w wersji 64GB. Z zasięgiem Zero problemów. Pełny polski język,ale i tak polecam od razu wgranie miui eu zamiast globalna. Lepsze zarządzanie sieciami i ładniejszy wygląd

Okej rozumiem, dla mnie jednak 16gb to trochę przy mało i do tego brak slotu na kartę :) tak więc zdecydowałem się najprawdopodobniej na redmi note 3 pro tylko dlaczego większość aukcji na aliexpress jest z 2gb ram? Mnie interesuję 3gb ram i 32gb pamięci, podrzuciłby ktoś pewny link z aliexpress lub allegro z takim telefonem ?

https://www.ibuygou.com/categories/xiaomi-redmi-note-3-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz tego https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Metal-Body-Fingerprint-Mobile-Phone-Snapdragon-650/311331_32598227866.html

Wersja EU czyli ma Band 20 LTE .... u Goldwaya mozesz wykupic gwarancje w Polsce 12$ na rok .... poczekasz do 11.11 i wychaczysz dobrą cene ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz tego https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Metal-Body-Fingerprint-Mobile-Phone-Snapdragon-650/311331_32598227866.html

Wersja EU czyli ma Band 20 LTE .... u Goldwaya mozesz wykupic gwarancje w Polsce 12$ na rok .... poczekasz do 11.11 i wychaczysz dobrą cene ;)

Link nie działa. Jak jest wtedy z przesyłką, brać darmową czy jakąś inną ? I kto jest gwarantem w PL, jest jakaś strona z kontaktem do gwaranta?

Chodzi mi też o złoty kolor, bo z tego co widzę Internation version w goldway takiego nie ma chyba ;/

Podrzuci ktoś jakiś link?

Edytowane przez donalex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używaj Xiaomi Mi Band 2? Wczoraj udało mi się kupić,zobaczymy kiedy dojdzie :)

Dziś przyszedł mój Mi Band. Ja jestem na razie zadowolony :) Jakby ktoś miał jakieś pytania to piszcie :) Za około 120zł rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, taka dziwna sytuacja.

Telefon Motorola moto G2, Android 6.0. Żona próbowała przesłać zdjęcia z karty SD bezpośrednio na dysk google. Wtedy zaczęły się dziać cyrki. Ekran telefonu zaczął wariować, poza tym wyskakiwały komunikaty o braku miejsca w pamięci (dysku) telefonu. Odczekaliśmy jakiś czas i w końcu reset telefonu. Nic to nie pomogło, a po chwili telefon się całkowicie zawiesił. Hard reset i niby wszystko wróciło do normy. Dlaczego niby? status bar gdzieś zniknął, przyciski home oraz powrót przestały działać, a opcja "przywrócenie systemu" jest niemożliwa do wybrania.

Nic nigdy nie było grzebane przy systemie. Co robić?

Dodam, że nie znam się na ROMach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę otwierać plików w PDFie na SGS6Edge, co jest grane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pdf itp zainstaluj WPS

https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng

Pewnie domyślnie coś innego przypisales do obsługi pdf.

Tym sprawdzisz co ma domyślne.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a0soft.gphone.acc.free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się... Od wczoraj jestem posiadaczem Xiaomi Mi5 3/32. Telefon wyglada obłędnie. Szybki jak cholera. Cena-smiech na sali. Na szybko antutu ponad 122tys na globalu. Pod koniec tyg zmiana ROMu na Muiu eu i powinno byc lepiej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...