Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie, s5 i note3 mają ten sam aparat ?

Czy tylko note3 daje takie możliwości w kwestii zdjęć ??

jest note 3 neo lekko okrojony i note 3 na wypasie.

Poczytaj kilka postow wyzej pablo o tym pisal.

Jak najbardziej widziałem video porównujące Note3 z Canonem - pytam o S5 - bo jakoś nie mogę przez google znaleźć jednoznacznej informacji :wink:

??????????

Samsung Galaxy S5 vs Samsung Galaxy Note 3 - Telefony Porównanie Specyfikacji

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie, s5 i note3 mają ten sam aparat ?

Czy tylko note3 daje takie możliwości w kwestii zdjęć ??

jest note 3 neo lekko okrojony i note 3 na wypasie.

Poczytaj kilka postow wyzej pablo o tym pisal.

Jak najbardziej widziałem video porównujące Note3 z Canonem - pytam o S5 - bo jakoś nie mogę przez google znaleźć jednoznacznej informacji :wink:

??????????

Samsung Galaxy S5 vs Samsung Galaxy Note 3 - Telefony Porównanie Specyfikacji

Dzięki wielkie :decayed: Jakoś to przeoczyłem podczas szukania :whistling:

Opublikowano
Endriuu a nie chciałeś dorzucić z 300zl do normalnego Note 3??

Nie tak 300 tylko zwykle noty chodza po 1700-1800 min. Wiec 500-600 wiecej.

Ten jest spoko 5.5 cala zamiast 5.7 - dla mnie na plus. Jest spory ale nie az tak duzy.

Opublikowano

Sorry patrzyłem na ceny z mojej oferty bo po tyle je miałem ostatnio :grin:

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Gdyby ktoś chciał wiedzieć jak jest z gwarancją, fakturami vat-marża czy fv23% to przeczytajcie mojego posta z forum andka, może przyda się info.

Gdzie kupić G2? Gdzie nie kupować? - Strona 148

Opublikowano
Wszyscy tylko pisza i czytaja. A w praktyce to nikt nie sprawdzi ani sie nie wypowie. A ja powiem tak. To jest bzdura. Ani NFC, ani GPS, ani zasieg nic nie dziala gorzej.

Tyle ode mnie :smiley:

Potwierdzam jedyny minus metalu z tyłu to szybsza prędkość spadania na glebę :decayed: poza tym wszystko chodziło jak z plastikową obudową :wink:

Opublikowano

Wiem, że dyskusja o Galaksiakach Samsunga, ale robię przerwę i wrzucam coś odnośnie Sony Xperia :)

W nadchodzących tygodniach można spodziewać się aktualizacji do Androida 4.4.2 KitKat w wielu urządzeniach z serii Xperia.

Nadchodzą aktualizacje systemu dla smartfonów Sony Xperia - Instalki.pl

Na dole newsa tabela z wersjami i datami wypuszczenia Andka dla poszczególnych urządzeń.

Opublikowano
Wiem, że dyskusja o Galaksiakach Samsunga, ale robię przerwę i wrzucam coś odnośnie Sony Xperia :)

W nadchodzących tygodniach można spodziewać się aktualizacji do Androida 4.4.2 KitKat w wielu urządzeniach z serii Xperia.

Nadchodzą aktualizacje systemu dla smartfonów Sony Xperia - Instalki.pl

Na dole newsa tabela z wersjami i datami wypuszczenia Andka dla poszczególnych urządzeń.

Sam jestem posiadaczem Xperii, więc mogę się podzielić doświadczeniami :wink:

Artykuł ma dość zaskakujące daty bo wg strony Sony Xperia T (którą obecnie posiadam) ma 4.3 od lutego 2014r. :whistling:

Co prawda dostępność zależała od kraju i operatora (a w przypadku Orange Polska to czas x 10 ),

więc trzeba było się posiłkować Flashtool`em żeby mieć szybciej 4.3.

Teoretycznie rozpatrują możliwość oficjalnego wsparcia do 4.4 tylko pytanie ile to potrwa (o ile w ogóle to zrobią).

Pod tym względem Sony wg mnie ma ogromny minus, bo czas oczekiwania na wypuszczenie aktualizacji jest ogromny.

Opublikowano

Właśnie miałem pisać że ten teks to o d*pę rozbić, kilka miesięcy temu bratu Xperie T aktualizowałem do 4.3 andka :grin:

Opublikowano
Właśnie miałem pisać że ten teks to o d*pę rozbić, kilka miesięcy temu bratu Xperie T aktualizowałem do 4.3 andka :grin:

Dlatego podpytuję o opinie dotyczące Samsungów i HTC, bo chcę się rozstać z Sonym ;)

W sumie miałem przez ostatnie lata Vivaz, Arc, Arc S, i teraz Xperię T - chyba najlepszy był Arc na andku 2.3 :decayed:

Opublikowano

No tak soniak jak 1 giga ramu nie ma to tylko z nim problemy.

A jak aktualizacja na zachodzie dostępna to pół roku czekam na polską. ;-)

Coś za coś. Zawsze trzeba wybierać mniejsze zło. ;-)

Opublikowano
No tak soniak jak 1 giga ramu nie ma to tylko z nim problemy.

A jak aktualizacja na zachodzie dostępna to pół roku czekam na polską. ;-)

Coś za coś. Zawsze trzeba wybierać mniejsze zło. ;-)

T niby ma 1 GB ale potrafi nagle załapać takie zwiechy że potrafi się zawiesić na kilka ładnych sekund ... :facepalm:

Jak porównywałem płynność obsługi z nowymi flagowcami to miałem wrażenie że mój jest sprzed kilkunastu lat :grin:

Opublikowano

Też tak miałem ale po wyłączeniu w aplikacjach zbędnych typu cały feysgłup, wyszukiwarka bo korzystam z Boat itp chodzi super.

Dodatkowo wgrałem Clean Master i ram rakieta. A mam tylko 512.;-)

Opublikowano
Też tak miałem ale po wyłączeniu w aplikacjach zbędnych typu cały feysgłup, wyszukiwarka bo korzystam z Boat itp chodzi super.

Dodatkowo wgrałem Clean Master i ram rakieta. A mam tylko 512.;-)

Wgrałem Boat i Clean Mastera - dzięki za sugestie :decayed:

Opublikowano

Clean Master od Ks Mobile bo reszta lipa. ;-)

Ja juz 10 lat SE a teraz Sony i innych nie chce. ;-)

A Szaysungi żona testuje wiec mam porównanie na bieżąco. ;-)

Opublikowano
Clean Master od Ks Mobile bo reszta lipa. ;-)

Dokładnie ten śmiga :wink:

Ja juz 10 lat SE a teraz Sony i innych nie chce. ;-)

Też od paru lat tylko Sony, ale ostatnie modele mi w ogóle nie pasuję :kwasny:

Opublikowano

Każdy ma jakieś wymagania. Moje to dual sim i wymiary max xperia E, M, L, J. Czyli do 4.5 cala. To ma wlezć do kieszeni a nie do bagażnika. ;-)

Reszta to dobre apki :

Do sterowania głośności

Audio Manager od AeH,

Menedżer Plików od Rhythm Software,

Do procentu baterii i dodatkowych przycisków funkcyjnych Notification Toggle od j4velin,

Klawiatura SwiftKey Keyboard i lata. ;-)

Opublikowano

Wziąłem żonie na przedłużenie lg g2 mini. Powiem wam szczerze, że daje rade.

Opublikowano

Wyhaczylem u PABLA nową Sony Xperie M Dual w dobrej cenie i muszę powiedzieć, że telefon to dobra alternatywa dla osób zmuszonych utrzymywać aktywne dwa nr. Całkiem żwawo sobie radzi z ciężkimi zadaniami bez zawieszek póki co. System dwóch kart przemyślany i przyjemny w obsłudze. Myślę że to fajna opcja kompaktowego telefonu w przystepnej cenie ;-)

Opublikowano

Miłego użytkowania :)

---------- Post dopisany 25-05-2014 at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 15:42 ----------

LG G3 dummy smiles for the camera

Przepiękny będzie :)

Opublikowano

Pablo jak tam oferta?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.