Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka wojna wiadomo wszystkim że Sony lepsze dlatego żadnej wojny nie będzie. ;-)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chodzi mi o jakieś konkrety, trzymanie baterii, wodoszczelnosc. Wytrzymałość ekranów. Niby x2 wydaję się być lepszy ale jeśli szkło pęka tak samo jak przy x1 to wolę s5

Opublikowano

Moim zdaniem jedyna strona o telefonach na poziomie.

http://www.telepolis.pl/

Opublikowano
Chodzi mi o jakieś konkrety, trzymanie baterii, wodoszczelnosc. Wytrzymałość ekranów. Niby x2 wydaję się być lepszy ale jeśli szkło pęka tak samo jak przy x1 to wolę s5

Najlepiej zobacz sobie porównanie parametrów tych modeli w tabelach obok siebie. Jeśli design, nie ma dla Ciebie znaczenia to szybko zobaczysz różnice między dwoma smartfonami. Obydwa urządzenia mają coś do zaoferowania. Nie jest łatwo jednoznacznie odpowiedzieć, który jest lepszy, zwłaszcza jak się nie stoi po żadnej ze stron ;)

Jakby ktoś szukał budżetowego, ale dobrego sprzętu to polecam Motkę Moto G. Mam ją i sprawuje się świetnie (Android 4.4.2). Na tyle , że mogę pozbyć się iPhone'a i innych zbędnych gadżetów.

Opublikowano
Chodzi mi o jakieś konkrety, trzymanie baterii, wodoszczelnosc. Wytrzymałość ekranów. Niby x2 wydaję się być lepszy ale jeśli szkło pęka tak samo jak przy x1 to wolę s5

O jakich ty X1, X2 piszesz????

Chyba chodzi Ci o "Zetki".. :wink:

Nie ma na rynku solidniejszego telefonu niż HTC ONE M8 na tą chwile tyle w temacie, za to ma słaby aparat jedyny mankament, najlepszy stosunek wydajności i ceny to obecnie LG G2, wydajnościowo to samo co Z1 a tańsze w ciul mniej i tak samo wykonanie na wysokim poziomie choć niby plastik. Mnie ciekawi G3 który ma się pojawić w tym roku szczególnie w wersji aluminiowej :whistling:

Opublikowano

Ja w przyszłym tygodniu będę miał służbowego HTC One więc będę mógł go porównać do mojego S5. Zobaczymy czy faktycznie ten aparat tak odstaje.

Opublikowano

Moźże mi ktoś powiedzieć WTF mada faka ??? Od paru dni mój note 2 jest jakiś zamulony ... dodatkowo rozłącza net po wifi i ma mega odchyły ... nie wiem czy to jakaś ..ujowa aktualizacja była.... czy sam telefon w sobie nadaje się na serwis ... pomocy ... bo już mam dość ... trwa to pare dni

Opublikowano

Clean master ze sklepu i wyczyść ram. Miałem to samo z S3 i robiłem debrandowanie + czysty soft i teraz chodzi jak ta lala. Koło 300mb wolnego ramu cały czas, a wcześniej to po 70-100mb. :wink:

Opublikowano
Clean master ze sklepu i wyczyść ram. Miałem to samo z S3 i robiłem debrandowanie + czysty soft i teraz chodzi jak ta lala. Koło 300mb wolnego ramu cały czas, a wcześniej to po 70-100mb. :wink:

Mam clean mastera ... do tej pory telefonik śmigał mega a mam go już od ok roku a ostatnio coś sztrasznie go muli ...

Opublikowano

Ile masz wolnego ramu?

Opublikowano

Ogarnij kopie wszystkich rzeczy i przywróć ustawienia fabryczne, jak to nie pomoże to nowy soft.

Opublikowano

Polecam MyBackupPro :thumbup1:

Opublikowano

Panowie a na jakiej zasadzie konto google robi kopie zapasowa? Tylko kontakty i uzywane apki? Nie zapamietuje np rozkladu apek na ekranach itp?

Opublikowano

@Tzieland, rozkład apek na ekranach zależy od używanego launchera. Np. Apex potrafi zapisać ustawienia, ale na karcie SD.

Opublikowano
@Tzieland, rozkład apek na ekranach zależy od używanego launchera. Np. Apex potrafi zapisać ustawienia, ale na karcie SD.

Ok rozumiem

Opublikowano

:wink:

20140515_181511.jpg

Opublikowano

Pablo mioł ześ jakom dostawe ?

Opublikowano

Wyciekły zdjęcia prasowe LG G3. Mamy kandydata na*najładniejszego smartfona roku - AntyWeb

LG-G3-press-renders-appear-3.jpg

LG-G3-press-renders-appear-2.jpg

LG-G3-press-renders-appear-4.jpg

LG-G3-press-renders-appear-1.jpg

Spy foto z flip coverem.

LG-G34.jpg

Czekam na G3 jak się wszystko potwierdzi to kupuję :wink:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Pablo mioł ześ jakom dostawe ?

Na razie nie, w poniedziałek ma być nowa oferta to napisz, w tym tygodniu nie ma nic ciekawego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.