Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo jak tam oferta?

Jutro w poniedziałek ma być nowa jak zawsze.

Co tam chciałeś??

Ja się nie doczekałem w ofercie z pracy białej LG G2 32GB dla dziewczyny i pojechałem wczoraj do Gliwic kupić białą 32GB w tej firmie :arrow2:LG G2 D802 32GB BLACK GW24M-ce SKLEPY ŚLĄSK!!! (4243053482) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wziąłem na firmę to mnie wyszedł nie cały 1100zł

Czekałem tydzień bo mi ją specjalnie ściągali i nie wystawiali w ofercie:decayed:

Telefon bajka aż mi się nie chciało później brać do ręki mojej S3 :facepalm::grin:

Jak gdzieś kupujecie telefony to sprawdzajcie wcześniej imei na tej stronie by mieć pewność że jest to europejska dystrybucja :arrow2:International Numbering Plans, Š 2001-2014

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam smartfona dualsim.

Co proponujecie ???

Opublikowano

S4 mini duos, Grand duos jeśli chcesz większy, jeśli tańsze to np Xperia M Dual dobry telefon.

Coraz więcej jest telefonów na dual i jest w czym wybierać. Tylko minusem jest to że niektóre duale nie występują na Polskę czy Europę i jest lipa z gwarancją jak np S4 mini duos czy Grand.

Opublikowano

W jakiej cenie jeden i drugi ???

Opublikowano

Ok 950zł i 800zł ale to jutro muszę sprawdzić.

Xperia M dual 570zł

Opublikowano

Tylko Xperii E Dual nie weź bo szrot jakich mało. Ciągle się tnie bo ramu tylko 512.

Przesiadłem się z E na M i M polecam jak najbardziej. Ale E to nieszczęście.

Opublikowano

Dokładnie :)

E to dolna półka jak np Y Duos S6102 ledwie to chodzi :facepalm:

Opublikowano

po kilkunastu dniach korzystania z Lumii 625 LTE stwierdzam.. to było to czego szukałem ... jedynie czego mi brakuje to odporności ... ale jakoś przeżyje... prostota użytkowania i brak jakichkolwiek zwolnień mi to rekompensuje... i za 450 zł nowy telefon z LTE i 4,7" wyświetlaczem ... a do tego ta bateria :naughty::naughty::naughty:

wp_ss_20140525_0001.jpg

Opublikowano

Ale to nie jest temat o WP :decayed:

Opublikowano

Miałem tel z windą i funkcjonalność oraz kompatybilność tego złomu przeraża. Natomiast jeżeli ktoś tylko dzwoni to jak najbardziej polecam. ;-)

Opublikowano
Miałem tel z windą i funkcjonalność oraz kompatybilność tego złomu przeraża. Natomiast jeżeli ktoś tylko dzwoni to jak najbardziej polecam. ;-)

Kontakty z sim - tak. Kontakty na sim - NIE. Masakra jakaś, zmieniasz telefon i trzeba się gimnastykować, żeby mieć kontakty :kwasny: Żeby dodać jakieś pliki to przez ZUNE tylko, żeby coś skopiować z telefonu to też gimnastyka. Nie ma jak android :banan:

Opublikowano

Każdy system czy to ios, wp czy android ma plusy i minusy, jeśli ktoś nie wykorzystuje dużo aplikacji i więcej dzwoni to może skorzystać z wp, jeśli ktoś stawia na płynność zero lagów i dobrze zabezpieczony system bez wirusów i chce za każdą apkę płacić i być z tego dumny to kupuje iosa a jeśli ktoś chce mieć wielki fan i mieć wszystko co chce to kupuje andka :decayed:

Opublikowano

Od razu widać, że Pablo jest neutralny niczym Szwajcaria :) Napisane z KitKata

Opublikowano

Zasada sprzedawcy to sprzedać i zarobic.Ewentualnie namówić na model który da więcej zarobku. A czy dobre czy złe i co dobre co złe, to ma wiedzieć kupujący.

Ja jak widzę gościa iPhonem to od razu mam 99% pewności ze sam koła nie potrafi zmienić. Taki silnie techniczny. Za nimi są ci z WP. ;-)

Opublikowano
Miałem tel z windą i funkcjonalność oraz kompatybilność tego złomu przeraża. Natomiast jeżeli ktoś tylko dzwoni to jak najbardziej polecam. ;-)

Kontakty z sim - tak. Kontakty na sim - NIE. Masakra jakaś, zmieniasz telefon i trzeba się gimnastykować, żeby mieć kontakty :kwasny: Żeby dodać jakieś pliki to przez ZUNE tylko, żeby coś skopiować z telefonu to też gimnastyka. Nie ma jak android :banan:

Wszystkie kontakty mam zapisane na koncie Google. Po zalogowaniu w telefonie z wp automatycznie je mam wraz nawet ze zdjęciami kontaktów itp. Kopiowanie plików ? Przsylalem przez bt, mms, usb bez żadnego problemu :)

Opublikowano

Szkoda, że nie wiedziałem o tych kontaktach jak matula kupiła telefon z androidem i przepisywała kontakt po kontakcie z omni m :grin: Grzebałem w google i wszędzie pisali, że na sim się nie da skopiować, tylko z :facepalm:

Opublikowano

Szukam tel z dobrym aparatem , min 4.3 wyświetlacz do 700zł. Możecie coś polecić? Chodzi mi o nowy tel.

Opublikowano

Panowie wyskoczyla mi aktualizacja softu na s2 ktos moze potwierdzic ? Mam 4.1.2 wlasnorecznie wgrywany czyli teraz bez brandu

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano
Szukam tel z dobrym aparatem , min 4.3 wyświetlacz do 700zł. Możecie coś polecić? Chodzi mi o nowy tel.

Kup ładną używkę S3 lub jak Ci się poszczęści to kupisz nową za 800zł.

Premiera dzisiaj LG G3 :whistling:

Premiera LG G3 na żywo z Londynu - TELEPOLIS.PL

Opublikowano
Panowie wyskoczyla mi aktualizacja softu na s2 ktos moze potwierdzic ? Mam 4.1.2 wlasnorecznie wgrywany czyli teraz bez brandu

Wysłane z mojego GT-I9100

Lipa fałszywy komunikat :-(

Wysłane z mojego GT-I9100

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.