Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja ostatnią poprawkę andka miałem 20 stycznia. Czytałem i trochę słyszałem że S5 mam cholerne problemy z Lolipopem. Mi się podoba 5 na LG :) Kolosalnych zmian nie było ;p Ogólnie telefon jakby żwawszy i bardziej przejrzysty.

Teraz sprawdzałem i nic nowego z aktualek nie ma ;p

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja z powodu kiepskiej optymalizacji kolejnych alktualizacji na samsungach zrezygniwalem z tej marki. Teraz mam Lg i jestem bardzo zadowolony. No moze tylko 16gb gdzie na sam system idzie ponad 5...

Wysłane z G2

Opublikowano

Ja nie narzekam. Mam teraz trochę ponad 40GB więc miejsca raczej nie zabraknie hehe :)

Opublikowano

Wifi już działa. Winny okazał się router a nie telefon

Opublikowano

Bawiłem się dzisiaj LG G3 i moim zdaniem to naprawdę fajny telefon, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Ma jednak dwa spore minusy - ekran mimo że ostry jak brzytwa, to barwy, czerń i kąty widzenia mogłyby być lepsze. Drugi minus to przyciski funkcyjne androida na ekranie, a nie pod nim. Strzał w kolano, nie tylko u LG... po co mi 5,5" skoro pasek na dole nie jest wykorzystany[emoji52]

by Note2

Opublikowano

Ale jak grasz,filmy itd to masz całe bo pasek się chowa :)

Opublikowano

Wiem, ale ja sporo siedzę na necie, trochę smsów itd i po prostu mi to przeszkadzało :wink:

Opublikowano

Podpowiedzcie może ktoś będzie kojarzył...podobno wyszedł jakiś Galaxy S4 po lifcie...duże różnice względem S4?

Napisałem Ci na FB, niczym :decayed:

:arrow2:http://www.pcworld.pl/news/396861/Samsung.Galaxy.S4.Value.Edition.po.co.w.ogole.powstal.ten.smartfon.html

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Bawiłem się dzisiaj LG G3 i moim zdaniem to naprawdę fajny telefon, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Ma jednak dwa spore minusy - ekran mimo że ostry jak brzytwa, to barwy, czerń i kąty widzenia mogłyby być lepsze. Drugi minus to przyciski funkcyjne androida na ekranie, a nie pod nim. Strzał w kolano, nie tylko u LG... po co mi 5,5" skoro pasek na dole nie jest wykorzystany[emoji52]

by Note2

Włąśnie się przesiadłem z nota 2 na lg g3 , całe życie samsung na amoledzie i teraz mam lekki problem się przyzwyczaić, Ale muszę przyznać że pomimo tego że fajny ten LG to daleko mu do nota 2, pomijam ekran ale jakość wykonania obudowy jak w typowym chinczyku....

Opublikowano

Kwestia przyzwyczajenia.Też miałem Samsungi i dopiero na G3 zobaczyłem jaki Amoled jest cukierkowy :D Co do jakości...nic nie trzeszczy,nie odłazi,spasowane ładnie.Ja nie widzę nic złego ;p Najlepsze tylko to że tylna obudowa oryginalna ma zajebiaszczą cenę jak na taki plasticzek ;/

Opublikowano

Jestem uczulony na punkcie jakości wykonania. I widze różnice na korzyść samsunga. Są to mało widoczne szczegóły dla innych. Dla mnie jak zadra w...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

No ja jak się przesiadłem ze Samsunga nawet na GoClevera to zauważyłem sporo minusów przy Samsungach :D Ludzie w robocie też ;p Ale dla mnie i tak najważniejsze tak jak pisałem wyżej.Nie trzeszczy,nie ma szpar itd. A klapki nie otwieram i noszę telefon w Spigen-ie

Opublikowano

Właśnie też nabyłem spigena ale podróbke. Nie mniej jednak najlepszy case jaki miałem

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Strona z aplikacjami androida 5.0 które można pobrać i zainstalować na 4. Polecam Messenger do Smsów .

http://www.gizmobolt.com/2014/10/21/download-google-smsmms-messenger-app-from-android-5-0-lollipop/

lub

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.messaging

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

U mnie na Note 3 też lizak chodzi modnie. Znacznie lżej niż na brandowym sofcie ?

Jedyny minus, to fakt, że co jakiś czas rozłącza mi BT w A6.

Ja do N3, do iphone 5s i Galaxy S5 kupowałem spigeny i opinia jest jedna: lepszego i dokładniej spasowanego nigdy nie miałem.

Opublikowano

Co zrobić żeby android widział ad hoc?

Opublikowano

Czy da radę w SGS3 w jednym miejscu wyłączyć wszystkie synchronizacje i aktualizacje?

Bo wyjeżdżam za granicę i nie chciałbym, żeby po pierwszym włączeniu neta zaczęło mi się nagle wszystko aktualizować i synchronizować :/

Opublikowano

Niby jak autosynchronizacja wyłączona to nie powinno.

W aplikacjach wyłącz wszystko co ma synchronizacja w nazwie.

Kliknij w nazwę konta która utwazyles do Google play i odznacz wszystkie synchronizację.

Wejdź do sklepu play i zaznacz w ustawieniach tylko WiFi.

Nie za bardzo trybie samsunga więc nie bij.[emoji12]

Opublikowano

Mój ten kombajn znowu sie zaktualizował i już jest lepiej :kox: Chyba nie wskoczył na nowsza wersje ale az się zresetował przy aktualizacji. Teraz chodzi szybciej tylko nadal drażni mnie to przełaczanie ekranów itp podczas rozmowy :kwasny: ma ktos podobny sprzęt moze?

Opublikowano

a co masz? Przełączanie ekranów możesz wyłączyć w ustawieniach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.