Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany. A orientuje sie ktoś jak wyglada przechowywanie fona? Kurier wczoraj zabral paczke z magazynu. Dostarczy jutro. A napewno nie bral do domu... w sumie temperatura już nie najniższa... ale zawsze.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

0 stopni w nocy to nic mu będzie.

Opublikowano

0 stopni w nocy to nic mu będzie.

Ok, dzięki za info...

Opublikowano

Poprawili coś w tapatalku czy dalej ciężko opanować...

Opublikowano

i ja pokaże :P obecnie od 7 miesięcy Galaxy Note 3 - mega narzędzie, brakuje mi tylko dual sim ;/ więc pewnie będe wymieniać na XPERIE z3 DUOS, gdyż note 4 dual sim jest dotępny tylko w Chinach ;/

Taki bajer, podstawka pad i hdmi :)

295rg34.jpg

34oxzb6.jpg

A pozatym służy mi w szkole w pracy w domu :) nie zastepuje mi tylko papieru :kox:

Opublikowano

i ja pokaże :P obecnie od 7 miesięcy Galaxy Note 3 - mega narzędzie, brakuje mi tylko dual sim ;/ więc pewnie będe wymieniać na XPERIE z3 DUOS, gdyż note 4 dual sim jest dotępny tylko w Chinach ;/

Taki bajer, podstawka pad i hdmi :)

295rg34.jpg

34oxzb6.jpg

A pozatym służy mi w szkole w pracy w domu :) nie zastepuje mi tylko papieru :kox:

Brakuje mi w tej maszynie tylko radia FM, Dzis przyszedł LG G3,

Zobaczymy co to koreańczyki wypłodzili...

Opublikowano

Ja korzystam z radia ONLINe - jeśli wogóle korzystam :)

Opublikowano

Ja korzystam z radia ONLINe - jeśli wogóle korzystam :)

W pracy kilka godzin dziennie, to jakieś 100mb minimum, na pare godzinek..

Więc narazie wolę analog :)

Opublikowano

Ja tam jestem zadowolony z LG G3 :)

Opublikowano

Ja tam jestem zadowolony z LG G3 :)

Zawsze miałem samsungi i postanowiłem spróbować czegoś innego...

Wybór padł na LG. Ale słuchawki w porównaniu z samsunga to porażka... Na plus jedynie kabel płaski.

Ładowanie indukcyjne lepiej działa niż w Note...

Opublikowano

powie mi moze ktos jak w samsungu galaxy ace 4 dodawac slowa do T9?

Opublikowano

Ja tam jestem zadowolony z LG G3 :)

Zawsze miałem samsungi i postanowiłem spróbować czegoś innego...

Wybór padł na LG. Ale słuchawki w porównaniu z samsunga to porażka... Na plus jedynie kabel płaski.

Ładowanie indukcyjne lepiej działa niż w Note...

Nigdy nie używałem słuchawek dołączanych do telefonu.Kiepsko grają :) Ja wole duże nauszne i wtedy jest dopiero dobrze :D A szczerze mówiąc to jeszcze na LG muzyki nie słuchałem,a telefon trochę już mam ;p

Opublikowano

Ja akurat w pracy wole dokanały. I jade teraz na sluchawkach z sgII. Szkoda że z sgII nie mają plaskiego kabla...

Opublikowano

Ja akurat w pracy wole dokanały. I jade teraz na sluchawkach z sgII. Szkoda że z sgII nie mają plaskiego kabla...

mi zostały z HTC Sensaton XE Beatsy takie :) TO dopiero Łupie! :D

1gluoi.jpg

Opublikowano

Jak dobre sony mdr. Nabylbym ale w sklepie nie dadzą dokanałowych odsłuchać. A nie wiem jak nowe modele obecnie graja....

A za literke b to ja nie będę przepłacał...

Opublikowano

Panowie przed chwila zainstalowalem na japku takie mapy jak MAPS.ME

Wkoncu pierwsza navi darmowa gdzie offline pokazuje nr budynków i ikony sklepów z nazwami . No bajka . Jest cos takiego na androida ? Czy WP ?

Opublikowano

Jest i na androida.Właśnie się pobiera,jutro trzeba przetestować. ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja zainstalowałem z ciekawości mapy HERE. Potrzebna jakbym nie miał neta i korzystać w trybie offline.

I takie pytanie z innej beczki: jaki program do odtwarzania muzyki polecacie na androida?

Opublikowano

Nie wiedzialem że już here wyszło na androida

Opublikowano

Jet Audio i na Antka i na PC. Lepszej zabawki nie ma.Tylko skrzywieni Winampem będą mieli problemy z tworzeniem listy.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jetappfactory.jetaudio

Tym w pełnej wersji na PC się trzeba pobawić żeby zrozumieć ze robi wrażenie. ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.