Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja mam 180 cm i tez mi Note 2 odpowiada i sie sprawdza ... :D

Tyś widział 180cm :decayed:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

997bde54581e9ae5e390b264908636a4_original.jpg?1380373412

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:D
Opublikowano

4 procki 2.3 GHz

3 GB Ram

5.7in HD 1080p wyswietlacz :decayed:

1 procek i 4 rdzenie :)

Opublikowano

Takie male pytanko a mianowicie w SGS 3 na ekranie glownym u gory wyswietla sie ikonka nowej wiadomosci ze cos przyszlo a w skrzynce odbiorczej nadawczej jak i w wersjach roboczych nic nie ma i nie moge tego zlikwidowac... mial ktos taki error ???? Jakies pomysly.

Opublikowano

Mi już parokrotnie "wieszał" się system i na ekranie głównym na ikonie wiadomości miałem znak nieodebranej wiadomości mimo, że wszystko odebrane.

W takim przypadku tylko wipe ratuje niestety

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Mi już parokrotnie "wieszał" się system i na ekranie głównym na ikonie wiadomości miałem znak nieodebranej wiadomości mimo, że wszystko odebrane.

W takim przypadku tylko wipe ratuje niestety

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Dzieki za pomoc ale wyjasnij mi znaczenie slowa wipe ... :o

Opublikowano

Wylaczasz fona, wciskasz na raz trzy guziki: włączania + home + głośność (albo góra albo dół) i robisz reset totalny telefonu. Czyścisz go ze wszystkiego co jest możliwe i przywracasz ustawienia fabryczne.

Tyle to się różni od przywrócenia ustawień fabrycznych z poziomu Menu że po formacie z poziomu Menu ta ikonka nie znikała.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Wylaczasz fona, wciskasz na raz trzy guziki: włączania + home + głośność (albo góra albo dół) i robisz reset totalny telefonu. Czyścisz go ze wszystkiego co jest możliwe i przywracasz ustawienia fabryczne.

Tyle to się różni od przywrócenia ustawień fabrycznych z poziomu Menu że po formacie z poziomu Menu ta ikonka nie znikała.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Konkret odpowiedz ... dzieki :beer::thumbup:

Opublikowano

Tylko sprawdź gdzieś na necie którą "stronę" przycisku głośności trzeba trzymać. Bo nigdy nie pamiętam czy górę czy dół. I pamiętaj, że ta operacja czyści totalnie telefon. Wszystkie ustawienia, hasła, dzwonki, aplikacje idą w las ,)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Usunołem to po przez -ustawienia-menedzer aplikacji-wszystkie- back provider ... dajesz wyczysc dane i dziala znikło :D

Opublikowano

Tego to nie znałem. Będę musiał spróbować jak znowu mi się coś takiego przydarzy

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

I uj ... darmowy tapatalk 4 mi się skończył i powrót do 2 ... :mad:

Opublikowano

Mam to samo. Da się przyzwyczaić :-(

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mi jeszcze działa :D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Mam to samo. Da się przyzwyczaić :-(

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

można ściągnąć Tapatalk Forum App v2 4 11 Mod + Tapatalk HD v1.1.1 Android i po sprawie :whistling:

Opublikowano

Już mam pełną wersje z sklepu play ... koszt niecałe 10 zł wiec nawet nie kombinowałem.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano

Ja narazie skorzystałem z innej opcji. Jest taki serwis hostingowy z nazwą pewnego zwierzaka ;-) ściągnąłem i działa :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Już mam pełną wersje z sklepu play ... koszt niecałe 10 zł wiec nawet nie kombinowałem.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

Opłaca się, bo pierwsze wersje miały sporo błędów, a tu jesteś na bieżąco z aktualizacjami :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.