Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, jak usunąć zdjęcia z folderu o nazwie Blogger? Siostra kiedyś pisała bloga, miała konto na google +, później skasowała wszystko, a zdjęcia w galerii telefonu dalej się wyświetlają..

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto wrzucil 4.3 do S3?

Wysłane z prodiża

Opublikowano

Co byście wybrali za te same pieniądze. Galaxy S4 czy Note 2 ???

Opublikowano

S4

Wysłane z prodiża

Opublikowano

note 2:decayed:

Opublikowano

S4

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zastanów się jeszcze nad HTC One;-)

Opublikowano

Sony Xperia M, L, T, SP, S, nawet Z lub Z1 już są jako takie. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Opublikowano
Zastanów się jeszcze nad HTC One;-)

HTC ONE fajny,ale odpada ponieważ nie ma otwieranej tylnej obudowy przez co nie można samemu wymienić baterii.

Opublikowano

Bierz S4 albo srajfona ,)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja łyknąłem S4 i narazie jest gitarra fajnie to chodzi i czasem nawet używam gadżetów które ma:decayed:

Opublikowano
Zastanów się jeszcze nad HTC One;-)

HTC ONE fajny,ale odpada ponieważ nie ma otwieranej tylnej obudowy przez co nie można samemu wymienić baterii.

A po co wymieniać baterie?:whistling:

Opublikowano
Zastanów się jeszcze nad HTC One;-)

HTC ONE fajny,ale odpada ponieważ nie ma otwieranej tylnej obudowy przez co nie można samemu wymienić baterii.

A po co wymieniać baterie?:whistling:

a po to, że w 5 miesięcznej nokii lumi 920 padła bateria i tel od 2 tygodni w serwisie a ja z padłem zostałem:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Ja łyknąłem S4 i narazie jest gitarra fajnie to chodzi i czasem nawet używam gadżetów które ma:decayed:

Wladi masz już andka 4.3?

Opublikowano
Zastanów się jeszcze nad HTC One;-)

HTC ONE fajny,ale odpada ponieważ nie ma otwieranej tylnej obudowy przez co nie można samemu wymienić baterii.

A po co wymieniać baterie?:whistling:

a po to, że w 5 miesięcznej nokii lumi 920 padła bateria i tel od 2 tygodni w serwisie a ja z padłem zostałem:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Ja łyknąłem S4 i narazie jest gitarra fajnie to chodzi i czasem nawet używam gadżetów które ma:decayed:

Wladi masz już andka 4.3?

Niestety 4.2.2:kwasny:
Opublikowano

do SGS3 mozna zapodać 4.2.2 ???

jezeli tak to w jaki sposób ?

Opublikowano
Zastanów się jeszcze nad HTC One;-)

HTC ONE fajny,ale odpada ponieważ nie ma otwieranej tylnej obudowy przez co nie można samemu wymienić baterii.

A po co wymieniać baterie?:whistling:

a po to, że w 5 miesięcznej nokii lumi 920 padła bateria i tel od 2 tygodni w serwisie a ja z padłem zostałem:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Ja łyknąłem S4 i narazie jest gitarra fajnie to chodzi i czasem nawet używam gadżetów które ma:decayed:

Wladi masz już andka 4.3?

Niestety 4.2.2:kwasny:

a z jakiej sieci masz tel?

Opublikowano

Jak próbuję aktualizować to pedały piszą że już mam najnowszą wersje:whistling: mam w T-mobile

Opublikowano

no to musisz trochę poczekać, na razie 4.3 oficjalnie jest dostępny na soft samsunga, a brandowane będą później:whistling:

Opublikowano

Spoko ja nie jestem informatyk żeby mnie to kręciło że mam najnowszy soft:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.