Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto mi powie dlaczego Youtube miesza w jakości zależnie od typu połączenia z siecią? Ten sam film puszczony po wifi i hsdpa, w drugim przypadku jest dramat:facepalm:

Oczywiście HQ włączone... drażni mnie to jak cholera:facepalm:

wifi

Screenshot_2013_12_02_17_27_53.jpg

hsdpa

Screenshot_2013_12_02_17_28_50.jpg

Opublikowano
Kto mi powie dlaczego Youtube miesza w jakości zależnie od typu połączenia z siecią? Ten sam film puszczony po wifi i hsdpa, w drugim przypadku jest dramat:facepalm:

Oczywiście HQ włączone... drażni mnie to jak cholera:facepalm:

wifi

http://s15.postimg.org/rztyeoxh3/Screenshot_2013_12_02_17_27_53.jpg

hsdpa

http://s15.postimg.org/xzhpici9j/Screenshot_2013_12_02_17_28_50.jpg

Z fotami u mnie w fonie jest to samo:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jakiego macie operatora?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Play

Opublikowano

Ja też tak mam i też mam play

Opublikowano

Nie mam czasu ale już tłumacze. Play ma 4G a inni 3G ewentualnie jakieś z plusem. Kto ma telefon z Play z dopiskiem 4G temu dobrze chodzi ale to tylko kilka samsungow. Reszta telefonów nie wspiera tej technologii i lipa.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Opublikowano

Teraz chyba T mobile coś działa bo napisali że tworzą najnowocześniejszą sieć i ciągle ostatnio są problemy z zasięgiem czyli coś tam grzebią:naughty:

Opublikowano
Nie mam czasu ale już tłumacze. Play ma 4G a inni 3G ewentualnie jakieś z plusem. Kto ma telefon z Play z dopiskiem 4G temu dobrze chodzi ale to tylko kilka samsungow. Reszta telefonów nie wspiera tej technologii i lipa.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Chcesz powiedzieć że musiałbym mieć Note 2 LTE i mieszkać w jednym z 13 miast w PL, w których LTE i tak w play kuleje?

Opublikowano

Chyba tak. Jak pamiętam dobrze to Play nie ma EDGE i UMTS tylko albo super wolny GPRS albo ledwo dzialajscy 4G HSDPA . Ja mam Xperie i wgrana aplikacje YouTube to przez nią jako tako ale bez tragedia.

Nie wiem czy nie pomyliłem co jest co ale w drugim fonie na T-mobile wszystko lepiej zapitala na UMTS .

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Opublikowano
Nie mam czasu ale już tłumacze. Play ma 4G a inni 3G ewentualnie jakieś z plusem. Kto ma telefon z Play z dopiskiem 4G temu dobrze chodzi ale to tylko kilka samsungow. Reszta telefonów nie wspiera tej technologii i lipa.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

4g to oferta a nie technologia chyba że nazywasz w ten sposób LTE.

Wracając do tematu w plusie nie mam tego problemu, ale miałem go w Orange. Przeczytałem wtedy gdzieś że dla odciążenia BTSow stosowali kompresję obrazów i video. Tak więc nie musi być to wina samego YT najprościej byłoby sprawdzić wrzucając testowo innego sima.

Opublikowano

Ja mam note 2 ale mieszkam na śląsku okolice Gliwic więc i tak mam lipe ... :D

Opublikowano

Ja mam w orange mam podobnie. Po wifi jakość HQ a po transmisji słabizna.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Ja mam note 2 ale mieszkam na śląsku okolice Gliwic więc i tak mam lipe ... :D

To samo...

Ja mam wrażenie, że to po którejś tam aktualizacji YT.

by Note 2

Opublikowano

Sieć orange. Jak się kliknie w ustawieniach filmu na HQ, to w sieci mobilnej, też jest taka jakość jak po wifi. Samo wybranie ustawień w aplikacji youtube "Wysoka jakość filmu", nie przynosi takiego rezultatu.

Opublikowano
Sieć orange. Jak się kliknie w ustawieniach filmu na HQ, to w sieci mobilnej, też jest taka jakość jak po wifi. Samo wybranie ustawień w aplikacji youtube "Wysoka jakość filmu", nie przynosi takiego rezultatu.

Nie działa, zobacz screeny wyżej:whistling:

Opublikowano

U mnie działa :). Jakość filmu jest identyczna z wifi i mobilnej.

Opublikowano

Chyba problem leży w samym YT...

Cofnąłem się do wersji 4.4.11 jak radził jihaad, wciąż bez zmian. Ale zauważyłem że w transmisji wifi mamy obraz HD, a po gsm HQ.:kwasny:

Screenshot_2013_12_02_21_35_59.jpg

Screenshot_2013_12_02_21_36_45.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.