Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie może ktoś ma aktualną AutoMapa na EU, jadę do Chorwacji i przydała by się w razie w.

Mam.
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A nie lepiej darmową i lepszą Here niż automape? Mnie kilka razy rozczarowała automapa,a na Here jest git. I dokładniejsza i częściej aktualizacje map.

Opublikowano

Skąd pobrać tą Here ? Lepszą niż automapa ?

Opublikowano

W sklepie play jest

Opublikowano

A google map nie macie? na moim LG jest, i się co chwile też aktualizuje.

Opublikowano

Ta Herę jest faktycznie lepsza, dokładniejsze i za free. Może tylko na tydzień jest darmo a potem trzeba płacić tak jak w AM.

Opublikowano

Ja używałem odkąd wyszła w sklepie Play na zmianę z Yanosikiem(lub w tle) i zawsze było za Free :)

Opublikowano

Janosika miałem ale on z dokładnością to się umywa do am. Nawet numeru domu nie posiada.

Opublikowano

Mnie pod niektóre adresy nawet jak podałem numer to prowadził. Ale często mimo wprowadzenia numeru i tak prowadził tylko na początek miejscowości albo w jakieś dziwne miejsca. Ale i tak najlepiej mi się na nim jeździło. No i na Here. AM niestety kiepskawa do Here. No i trzeba piracić,a Here za Free. Niestety na windowsie Yanosik tragedia...i jeszcze nie ma możliwości pracy w tle :(

Opublikowano

Ja mam A M skrakowaną za darmo . Ostatnia aktualizacja była w maju. Cała Eu.

Pobrałem tą Herę . Nazwa ładna ale mapy kiepskie tylko gł.drogi dziękuję bardzo ale nie . Odinstalowałem i to bardzo szybko.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

No i M8 na pokładzie. Z3 trzyma się jeszcze w cenie. Zobaczymy jak to będzie.

Opublikowano

Ostatnio porownywalem swojego z Z3 i oba telefony sa identyczne jesli chodzi o wyglad zewnetrzny.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wyszedł nowy Tapatalk.

Nawet jest dobry.

Opublikowano

Nie zauważyłem większych zmian w porównaniu do poprzedniej wersji...

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Płaczą nad wielkością czcionki.Dla mnie jest OK.

Wysłane z LG G Flex 2

Opublikowano

Koledzy, kiedy wychodzi nowy Lolipop? Mój samsung a5 aktualizował się na 5.0 i wpierdziela teraz baterię jak chory kaziu denaturat. Szlag mnie trafia, bo przed aktualizuja był KitKat i było o niebo lepiej. Teraz nawet powiadomienia mnie irytują wrrr...

Opublikowano

U siebie mam już 5.1 od dawna,a Samsung jak to Samsung.

Oczywiście o ile będzie;)

Wysłane z LG G Flex 2

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

Dlatego trzymam Kit Kata i nie chcę Lolipopa za nic w świecie. Więcej z nim kłopotów niż pożytku.

Opublikowano

A ja mam lizaka i jestem zadowolony :)

Co Cię denerwuje w powiadomieniach, przecież można je wyłączyć?

Edytowane przez Joziek79

Opublikowano

A ja mam lizaka i jestem zadowolony :)

Co Cię denerwuje w powiadomieniach, przecież można je wyłączyć?

Wiem że masz lizaka. Gadaliśmy o tym . Powiem Ci że jesteś jedyną osobą (z którą się spotkałem) zadowolony z lizaka. Większość ma jakieś ale... dlatego nie ryzykuję zmiany bo potem powrotu już nie będzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.