Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A faktycznie to z Tobą pisałem :) jak dla mnie jest super, wszystko chodzi jak powinno, bateria trzyma długo, nie ma się do czego przyczepić :)

A co do powrotu na Kitkat to tylko chwila roboty [emoji14]

http://forum.android.com.pl/topic/221912-powrot-z-50-lollipop-do-442-kitkat-stock-rom-informacjaporadnik/

Edytowane przez Joziek79

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koziej na jakim fobie?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A ja mam lizaka i jestem zadowolony :)

Co Cię denerwuje w powiadomieniach, przecież można je wyłączyć?

Wiem że masz lizaka. Gadaliśmy o tym . Powiem Ci że jesteś jedyną osobą (z którą się spotkałem) zadowolony z lizaka. Większość ma jakieś ale... dlatego nie ryzykuję zmiany bo potem powrotu już nie będzie.

Ja również jestem zadowolony z lizaka. Raz tylko w SGS5 wracałem z lollipopa na kitkata, ale sprawa dotyczyła pierwszej wersji lizaka, która była tragiczna. W SGS 6 nie mam najmniejszych zastrzeżeń, obecnie jadę na 5.1.1

Opublikowano

Ja miałem w LG G3 też lizaka i było super. Nie miałem się do czego doczepić :)

Opublikowano

Mam u siebie 5.0.2 i jestem zadowolony. Brakuje mi tylko przesunięcia na bok 3 palcami. Bateria tak samo trzyma i nic nie zamula.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Widziałem na BMK;)Teraz już wiem pod jakim nickiem się tam ukrywasz:)

Wysłane z LG G Flex 2

Opublikowano

Yo. [emoji12]

Opublikowano

Panowie ma ktoś namiar na ig8 na andka?

Opublikowano

Kuźwa,a mnie jednak dopadł częsty defekt w Lumii 930 :( Odklejający się wyświetlacz...No nic trzeba oddać na gwarancji :facepalm:

Opublikowano

Używa ktoś szkła hartowanego na fonie?

Opublikowano

Ja posiadam póki co na plus z tym, ze ja zapłaciłem za to cos 20pln nie tak jak w komisach cenią od 50 do 90 :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Używa ktoś szkła hartowanego na fonie?

Mam na swoim S5 i żonki S4 - rewelacja :)

Opublikowano

Ja nigdy na żadnym telefonie z gg nie miałem żadnych folii. I nigdy wyświetlacz nie był porysowany. Klapka tylna tak ? Nawet pierwsze galaxy S jak miałem to leżał w skrzynce z narzędziami i nic ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powitać:)

Zalałem wczoraj kawą moją lumie 625...,

Postanowiłem znów spróbować androida..

Wybór padł na Huawei Honor 4X .. Mam nadzieje ze się nie zawiodę:)

Nic lepszego nie znalazłem za 600 zl netto jesli chodzi o nowy telefon

Powiem krótko ... Telefon KOX ;) od wczoraj testuje i ciągle mnie on zadziwia ...

Wysłane z Huawei Honor 4X

Opublikowano

Dziś poszedł test nawigacji wracając z nad morza.

Wyjechaliśmy razem, ja google maps, kolega mapy z nokii, korki niesamowite (niedziela).

Mimo małej przygody i 45 minut przestoju (brak klucza do kół) byłem 1.5 h wcześniej w domu [emoji14]

https://www.dropbox.com/s/ub0oay2ohtjwd1t/20150809_141852.jpg?dl=0

Edytowane przez Joziek79

Opublikowano

Tak z ciekawości jaka to opona i jaka przyczyna akurat takiego uszkodzenia ?

Opublikowano

Continental Conti Sport 5 ciężko wyczuć jaka bo nie zostało jej dużo :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.