Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany

co chwila instaluje mi się jakiś skrót na pulpicie w SG4. a to finger tap, a to mozilla firefox, a to olx, hrs. codziennie coś innego.

o co chodzi?

mam jakiegoś syfa w fonie?

Kamyk .... a nie masz przypadkiem ustawionej automatycznej aktualizacji ?

Miałem podobnie w SGS4 i po wyłączeniu tej opcji - mam spokój .

Edytowane przez PIXI

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale aktualizacja to dotyczy tych które już są zainstalowane

a tu mi wpadają ikony od totalnych nowości

na uj mi hotel reservation system :facepalm:

no nie wiem skąd to się bierze .....

Opublikowano

Kiedy wreszcie dadzą Antka 6 na M4 Aqua bo już mnie męczy 5.

Może ktoś wie jak wrócić do 4.4?

Super przegladareczka na Antka

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.swe.atego.browser

Sony Xperia M4 Aqua

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

SGS6 Edge ma bardzo słabą latarke w porownaniu z SGS3.

Mozna to jakos "poprawic" ???

Opublikowano

Na Z3 jest mod do tego ale trzeba mieć root

Wysłane z Z3™

Opublikowano

S6 ktoś tu ma? Polecacie?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

S6 ktoś tu ma? Polecacie?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

ja mam i polecam, fajny telefonik i bateria długo trzyma a do tego nie jest plastikowy i nie skrzypi

posted from my mobile

Edytowane przez Bodzio_s40

Opublikowano

NIe brał ktoś może na przedłużenie czarnego s6 i nie chce sprzedać? :kox:

Opublikowano

NIe brał ktoś może na przedłużenie czarnego s6 i nie chce sprzedać? :kox:

Na allegro masz tego mnóstwo w cenie poniżej 1800zł

Opublikowano

codziennie przeglądam i wcale tego tak dużo nie ma. Większość F-vat marża, którą serwis nie akceptuje...

Opublikowano

codziennie przeglądam i wcale tego tak dużo nie ma. Większość F-vat marża, którą serwis nie akceptuje...

Faktura nie do końca jest potrzebna. Większość tych aparatów pochodzi od polskich operatorów, wówczas wystarczy pieczątka salonu i data wbita w karcie gwarancyjnej.

Kiedyś na forum ktoś sprzedawał dwie sztuki w dobrej cenie i dość długo wisiało ogłoszenie

Edytowane przez Krumak

Opublikowano

Musisz mieć jakikolwiek dowód zakupu. Wczoraj o tym było w tv. Pieczątka jest mało ważna. Musisz udowodnić że kupiłeś ten sprzęt. Nawet wyciąg z konta itp.

Opublikowano

Podpowiedzcie Koledzy.

Nie.moge ogladac filmow na YT .wyskakuje infornacja o błędzie, chodzi o ciasteczka jak to wyczyscic w SGS3 ?

Opublikowano

Podpowiedzcie Koledzy.

Nie.moge ogladac filmow na YT .wyskakuje infornacja o błędzie, chodzi o ciasteczka jak to wyczyscic w SGS3 ?

Próbowałeś tego?

Edytowane przez SweetSquid

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Musisz mieć jakikolwiek dowód zakupu. Wczoraj o tym było w tv. Pieczątka jest mało ważna. Musisz udowodnić że kupiłeś ten sprzęt. Nawet wyciąg z konta itp.

http://forum.android.com.pl/topic/223211-faktura-vat-mar%C5%BCa-a-gwarancja-producenta-podsumowanie-czyta%C4%87-pierwszy-post/

Miałem kiedyś kupiony tel na fakturę VAT-marża i serwis odmówił naprawy, a komis gdzie kupowałem, wiadomo -umył ręce i skierował mnie do głównego serwisu samsunga, w związku z czym, naprawiałem na własną rękę....

Opublikowano

Ale o fakturze VAT marża nie pisałem :) To jest jawne oszustwo sprzedających. Serwis nie przyjmuje bo często było że telefon po gwarancji został sprzedany i nagle pojawia się z fakturą VAT marża i następną gwarancją.

Opublikowano

Nowy nabytek.

6b96cb3dbab767164b88bad9fe3a698d.jpg

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

chłopaki potrzebuje apki która zablokuje telefon

tzn córa moja ogląda jakieś bajki na YT, ale naciska pewne rzeczy i za chwile płacz bo zamyka a chciałbym zablokować wtedy dotyk i np. jak przycisne VOL+ + VOL- to się uaktywni dotyk, znajdę coś takiego ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.