Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja zamówiłem s7 Edge i czekam na Pana kuriera.

Wysłane z Nexusa 6

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Okazało się że mam Antka 6.0.1 po aktualizacji. Tylko czemu już nie mam opcji obracania głównego ekranu ? :/

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie zapatruje sie na s6 edge plus

Posiada ktoś?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

mam bez plusa i jak dla mnie wymiata... aparat kosmos... lustrzanki nie ruszam ostatnio wcale... a i wydajnosc dobra

ekran i barwa... poezja

jedyne co to pateria jeden dzien przy srednim uzytkowaniu

Co racja to racja telefonik extra,ale ostatnio mialem z nim akcje i od tamtej pory nie da rady właczyc...

Wracałem do domu i padał deszcz,telefon jak telefon w kurtce,w czasie drogi tez padła bateria.

W domu podłaczam pod ładowarke i nagle mi wyswietla 99:% bateri i ładuje do 100% proboje odpalic,niestety nie daje rady dochodzi do loga samsung edge 6 i włacza od nowa,jakims cudem przy właczaniu wciskalem przycisk srodkowy i załaczyl telefon,dziala itp ale dalej ładuje od 99 do 100 % wiec postanowilem odłaczyc fona od ładowarki i sprawdzic czy wyłaczy go,niestety wyłaczylo go jak tylko odłaczylem,potem probowalem jeszcze raz go właczyc ale raz aby pokazalo sie logo ladowania i zgaslo nastepnie probowalem go ladowac ale od tamtej pory nie reaguje aby sie nagrzewa tylnia obudowa.......

chcesz go sprzedać ?

Pierw go oddaje na serwis bo mam jeszcze rok gw i zobacze co powiedza,jesli bedzie to bateria lub jakas błachostka to naprawiam go.

Opublikowano

ma ktoś w note 4 już aktualizacje na 6 ?

Opublikowano

ma ktoś w note 4 już aktualizacje na 6 ?

Ja już jakiś czas mam 6.0.1

Note 4 N910C niebrandowany.

Opublikowano

eb4dea6ae5372ad8d793f170e2b84a0c.jpg

e1d9a53b54c1b78642ccbd5f8f55e595.jpg

Wysłane z Nexusa 6

I pierwsze testy.

0e7597a5bcf6a61a55c7c56dedbb2545.jpg

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

Aktualka tapatalka wyszla :)

Opublikowano

Ja polecam Xiaomi Mi5 jeśli jeszcze go tutaj nie było ;)

Opublikowano

A ja zamówiłem s7 Edge i czekam na Pana kuriera.

Wysłane z Nexusa 6

Powiedz mi czy zamawiales do tego folie na ekran,jesli tak to zapodaj jaka bo jednak zakupilem nowego edge 7 i juz wywalilem dwie folie gdyz wgl nie przylegały do krawedzi,masakra w edge 6 nie mialem takich problemow.

Opublikowano

Folie to lipa kup szybke hartowaną. Mi już 3 pękły a wyświetlacz jak nowy :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A ja zamówiłem s7 Edge i czekam na Pana kuriera.

Wysłane z Nexusa 6

Powiedz mi czy zamawiales do tego folie na ekran,jesli tak to zapodaj jaka bo jednak zakupilem nowego edge 7 i juz wywalilem dwie folie gdyz wgl nie przylegały do krawedzi,masakra w edge 6 nie mialem takich problemow.
Idealnie przylega na całym ekranie.http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6200367628

Wysłane z s7 Edge

Opublikowano

Xperia M5 właśnie dostała Antka 6.

Opublikowano

pany

nie wiem co prawda czy to pasuje pod Andka, no ale zapytam tutaj - mam jakiś cyrk z wifi w telefonie. Sieć domowa, laptop hula bez problemu, a w telefonie nawet nie pokazuje że widzi nazwę tejże sieci

nie znam się i tak nie za bardzo wiem, co może być przyczyną

słynne on/off nie za bardzo pomaga

ktoś coś podpowie?

rzecz jasna przy włączeniu "Dane komórkowe" LTE hula że ino gwiżdże

o co tu biega???

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Reset ustawień. Jak nie pomaga to na gwarancję

Opublikowano

pany

nie wiem co prawda czy to pasuje pod Andka, no ale zapytam tutaj - mam jakiś cyrk z wifi w telefonie. Sieć domowa, laptop hula bez problemu, a w telefonie nawet nie pokazuje że widzi nazwę tejże sieci

nie znam się i tak nie za bardzo wiem, co może być przyczyną

słynne on/off nie za bardzo pomaga

ktoś coś podpowie?

rzecz jasna przy włączeniu "Dane komórkowe" LTE hula że ino gwiżdże

o co tu biega???

A nie masz przypadkiem ukrytej nazwy sieci? Wiem, że w routerze można ukryć sieć. Spróbuj z przyciskiem wps może wtedy znajdzie i połączy z siecią.
Opublikowano

Hm. Nigdy tak nie ustawiałem, mogło się jakoś "samo" przestawić?

Opublikowano

Napisał KAMYK, że laptop widzi sieć. Zobacz jeszcze na jakimś innym telefonie lub kompie czy widzi wifi

Opublikowano

Napisał KAMYK, że laptop widzi sieć. Zobacz jeszcze na jakimś innym telefonie lub kompie czy widzi wifi

Napisał, że "laptop hula bez problemu".

Napisałem o ukrytej sieci bo kiedyś sam miałem taki problem.

Laptopa miałem podłączonego pod wifi ale później przy zabawie routerem ustawiłem ukrywanie nazwy sieci. Laptop nadal był podłączony do neta ale żaden inny sprzęt nie widział sieci.

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.