Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie ma opcji: ustawienie dzwonka

Nie wiem ale ja moge zmienic dzwonek polaczenia wiadomosci i nawet wibracje dla kazdego kontaktu. A masz kontakty zapisane w pamieci telefonu? Bo jesli sim to nie zmienisz

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .................. :facepalm:

teraz qumam

Opublikowano
nie ma opcji: ustawienie dzwonka

Nie wiem ale ja moge zmienic dzwonek polaczenia wiadomosci i nawet wibracje dla kazdego kontaktu. A masz kontakty zapisane w pamieci telefonu? Bo jesli sim to nie zmienisz

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Bingo!

Jest tak jak mówisz:)

Sprawdzałem teraz to z ciekawości i żeby ustawić osobny dźwięk do kontaktu który nas interesuję to musi być w pamięci telefonu nie sim!

Wtedy przy edycji wchodzimy na dźwięk dzwonka i mamy 3 opcje: domyślne, dzwonki i idź do moich plików.

W przypadku moich plików widzimy foldery sdcard i extcardsd i zastanawia mnie że jak puścimy utwór to leci w tle postęp utworu, może da się jeszcze od razu ustawić początek i koniec dzwonka np. refren utworu który nam się podoba a nie bawić się wcześniej w wycinanie w jakimś programie na kompie:naughty:

Opublikowano
Czekam na głosy i komentarze :wink:

:thumbsup:

wysłane gołębiem pocztowym

Opublikowano
nie ma opcji: ustawienie dzwonka

Możesz zrobić jeszcze inaczej: jest tak apka ZEDGE, tam masz dużo dzwonków tapet i innych pierdół. Znajdujesz sobie co Cię internuje, klikasz SET i się pyta jako co ten dźwięk ustawić: ogólny dzwonek, dzwonek kontaku czy dźwięk notyfikacji

Opublikowano
Opublikowano
nie ma opcji: ustawienie dzwonka

Nie wiem ale ja moge zmienic dzwonek polaczenia wiadomosci i nawet wibracje dla kazdego kontaktu. A masz kontakty zapisane w pamieci telefonu? Bo jesli sim to nie zmienisz

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

no dobra, a teraz jak skopiowac kontakty z karty sim do pamiecie telefonu ????

ja perdole ale mnie rozpeyrdala ten szmelc :facepalm:

Opublikowano

Wejdź w kontaktu wciśnij opcje powinno się pokazać "kopiuj kontakty" i pokazujesz z skąd chcesz skopiować i gdzie:wink:

Opublikowano
Wejdź w kontaktu wciśnij opcje powinno się pokazać "kopiuj kontakty" i pokazujesz z skąd chcesz skopiować i gdzie:wink:

Dokładniej to import/eksport z karty sim

wysłane gołębiem pocztowym

Opublikowano

dzieki, ogarniete :hi:

gdyby nie TO forum to bym go chyba wyebał przez okno :grin:

Opublikowano
dzieki, ogarniete :hi:

gdyby nie TO forum to bym go chyba wyebał przez okno :grin:

Chyba chciałeś powiedzieć gdyby nie My:decayed::wink:
Opublikowano

mówiłem ogólnie, ale tak zwracam honor, GDYBY NIE WY !!!!!!!!!!!! :hi:

Opublikowano

Haha żartowałem nie spinaj się tak:grin::wink:

Opublikowano

a kto sie tutaj spina ? ja na pewno nie :whistling:

bardzo Wam wszystkim dziekuje za pomoc :hi:

z mojej strony gwarantuję że mozecie na mnie polegac w wiadomym nam temacie :wink:

Opublikowano

Nie no spoko przecież normalna rzecz pomagać wielu z nas też potrzebowało nie raz pomocy:wink:

Opublikowano

dev całą instrukcję telefonu masz jak klikniesz na ikonkę internetu i w fabrycznie zapisanych zakładkach masz Instrukcję wsio krok po kroku.

Przeglądnij sobie na spokojnie :wink4:

S3 to nie jest Nokia C2-01 więc trochę cierpliwości bo zaraz jebniesz nim o ścianę :grin:

Opublikowano

No dokładnie a jak już ogarniesz tą padaczkę to uwierz mi nie będziesz chciał zmienić na nic innego:wink:

Opublikowano

Panaowie macie to street view?

wysłane gołębiem pocztowym

Opublikowano

mamy :decayed:

Opublikowano
Panaowie macie to street view?

wysłane gołębiem pocztowym

tak, przecież jest w mapach google:wink:

znajdź dowolne miejsce, przytrzymaj paluchem, kliknij dymek który wyskoczy i otwiera Ci się menu z opcją street view

tylko wiadomo że nie cała PL jest naniesiona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.