Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

amelinowa:jerk:

Opublikowano

Tyle ze to jest kejs :jerk:

Nie doczytalem :facepalm:

Ale może Chińczyki inne mają

wysłane gołębiem pocztowym

Opublikowano

łooo kurde ale jaja, wczęsniej ściągałem bez problemów na żony telefon i teraz chciałem na swój ale zapomniałem że mój nie jest na androidzie :facepalm::polew:

I się dziwie że nie działa.

Samsung GT-S5610i

Opublikowano

Gra ktos w NFS:Most Wanted? Mozna by zmierzyc swoje wyniki online i porywalizowac czasami

wysłane gołębiem pocztowym

Opublikowano

Widział ktoś nowego HTC One (2013) ? Zobaczcie tylko specyfikację HTC One unveiled: 4.7-inch 1080p display, 1.7GHz quad-core Snapdragon 600, UltraPixel camera, Android 4.1.2 with Sense 5 . Niezły potwór, kosi konkurencję. Czy wam też na pierwszy rzut oka z przodu jak Iphone5 wygląda ? :P Z tego co się orientuję premiera w PL 8 marca, a przewidywana cena ok. 2800-3000 ;)

Opublikowano

Pisałem o nim kilka stron wcześniej, ogólnie ciekawy telefon ale HTC pod kątem aktualizacji softudaje daje w kość ..

Minus że nie ma slotu na micro sd.

Gęstość pikseli w nim miażdży (ppi) :jerk:

Poszło z pegasusa za pomocą pada

Opublikowano

To sorki, nie zauważyłem. Tak czy inaczej mamy widzę takie samo zdanie ;) Jeśli chodzi o ten slot na micro sd, to sprawa wygląda tak, że jeśli ktoś nie przenosi za jej pomocą danych z jednego do drugie telefonu czy coś w tym stylu, a używa kabla do przesyłania plików z PC (a nie slotu na micro sd) to chyba nie jest ból, wedle mnie oczywiście. Wydaję mi się, że 32/64 GB pamięci są wystarczające ;)

Co do aktualizacji to faktycznie, może być kiepsko. Z tego co się orientuję to HTC szybko zapomina o aktualizacjach... :( Samsung ze swoim Galaxy SIV na tym polu ewidentnie wygrywa. Znajomy ma SII (który miał premierę przecież hoho czasu temu), a producent jakiś czas temu jeszcze wypuścił uaktualnienie softu.

Opublikowano
Gra ktos w NFS:Most Wanted? Mozna by zmierzyc swoje wyniki online i porywalizowac czasami

wysłane gołębiem pocztowym

ta grałem ale antywirus mi usunął saevy i od nowa mi się odechciewa:whistling:

Opublikowano
Znajomy ma SII (który miał premierę przecież hoho czasu temu), a producent jakiś czas temu jeszcze wypuścił uaktualnienie softu.

Kilka dni temu pojawiła się przez OTA aktualizacja w SII do 4.1.2 więc Samsung daje radę.

Szkoda że SIII nie ma kodeka DTS, film HD idzie bez głosu:facepalm:

Trzeba szukać MKV z innym kodekiem:grin:

Opublikowano

Pablo ,właśnie zasysam .... jak to bangla ????

Opublikowano
Pablo ,właśnie zasysam .... jak to bangla ????

Masz na myśli aktualizacje do 4.1.2?

O wiele szybciej hula, jeśli miałeś 2.3.4 albo ICS 4.0.4 to zobaczysz różnicę :)

Opublikowano

Szkoda że SIII nie ma kodeka DTS, film HD idzie bez głosu:facepalm:

Trzeba szukać MKV z innym kodekiem:grin:

Hahahaha faktycznie facepalm na całego :facepalm:

Opublikowano
Pablo ,właśnie zasysam .... jak to bangla ????

Masz na myśli aktualizacje do 4.1.2?

O wiele szybciej hula, jeśli miałeś 2.3.4 albo ICS 4.0.4 to zobaczysz różnicę :)

Tak , 4.0.4 miałem ..... dzięki :hi:

Opublikowano

A ja takie laickie pytanie zadam jak sprawdzić z poziomu telefonu aktualizacje softu, gdzies to widziałem a teraz nie moge znaleźć:facepalm:

Opublikowano

Kowi

aplikacje , ustawienia , o telefonie , aktualizacja ....:wink:

Opublikowano
A ja takie laickie pytanie zadam jak sprawdzić z poziomu telefonu aktualizacje softu, gdzies to widziałem a teraz nie moge znaleźć:facepalm:

Ustawienia, o telefonie i tam powinno byc:rolleyes:

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

mam 4.1.2:decayed: czyli nie trzeba nic uaktualniać

Opublikowano
mam 4.1.2:decayed: czyli nie trzeba nic uaktualniać

zgadza się :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.