Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hehe. Też go k... wiele razy szukałem :-D

Aż znalazłem przypadkiem.

Przytrzymaj przycisk wstecz i wyskoczy po chwili.

Czyżby zj**...Orange:grin:

Plus.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Danke szen Pablo :hi:

:doh: chmura .... właśnie :decayed:

Opublikowano
Koledzy mam andka 4.1.2 jak ustawić to ustrojstwo aby instalowało aplikacje na karcie pamięci????

Jeśli masz S3 to możesz zapomnieć.. Pisałem kilka stron wcześniej o tym.

potrzebny jest root oraz kernel obslugujacy skrypty init.d. jesli masz jedno i drugie to wrzucasz ponizszy skrypt do /system/etc/init.d, ustawiasz prawa na 755, restart i zrobione

-- cut here

#!/system/bin/sh

# Wait for the system to mount the internal media and remout it as r/o

# this should prevent the system from writing to it until we make the

# switch, yet keeps the /data/media r/w, so at the end it won't be r/o

for i in $(seq 1 1 3000)

do

if ( grep -c "/storage/sdcard0" /proc/mounts ); then

mount -o remount,ro /storage/sdcard0

break;

fi

usleep 100000

done

# now wait for the external media and remount

for i in $(seq 1 1 3000)

do

if ( grep -c "/storage/extSdCard" /proc/mounts ); then

# create new temporary mount point

mount -o remount,rw /

mkdir /storage/tmpmnt

mount -o remount,ro /

# do the rebinding using the temporary mount point

mount -o bind /data/media /storage/tmpmnt

mount -o bind /storage/extSdCard /storage/sdcard0

mount -o bind /storage/extSdCard /data/media

umount /mnt/extSdCard

mount -o bind /storage/tmpmnt /storage/extSdCard

umount /storage/tmpmnt

# make bind for ums mode

mkdir -p /storage/extSdCard/external_sd/sdcard1

touch /storage/extSdCard/external_sd/.nomedia

mount -o bind /storage/sdcard0 /storage/extSdCard/external_sd/sdcard1

# done

break;

fi

usleep 100000

done

exit

-- cut here

skrypt autorstwa mattiadj. Wazne jest zeby karta miala system plikow vfat lub fat32 (ten nie obsluguje plikow wiekszych niz 4GB). no i oczywiscie zeby byla szybka

Opublikowano

Co to jest ten root?

wysłane kurierem

Opublikowano
Co to jest ten root?

wysłane kurierem

Let me google that for you

Opublikowano

użytkownik z pełnymi prawami do systemu w telefonie, pełna kontrola nad systemem

Opublikowano

Ma ktoś zrootowanego swojego sgs3?

Bo wydaje sie to byc ciekawe ale czy na pewno bezpieczne?

wysłane kurierem

Opublikowano

Potrzebny jest root i to [WAŻNE] Directory Bind - Koniec problemu z brakiem pamieci na wewnetrzej karcie naszego smartfona !!

Ja nie robiłem roota bo nie ma sensu, mam czysty soft niebrandowany więc nie musiałem aż tyle w nim grzebać.

Root powoduje też utratę gwarancji.

Opublikowano

Root jest odwracalny drodzy Państwo.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Root jest odwracalny drodzy Państwo.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Pewnie tak ale czy zrobienie roota nie ingeruje jakoś w software w taki sposób, że będzie to później widoczne/rozpoznawalne? Na pewno jakiś ślad gdzieś pozostaje

wysłane kurierem

Opublikowano

Jeśli z czymś przesadzisz i zrobisz bricka czyli np uceglisz telefon to krzywo będą patrzeć na roota w telefonie.

Natomiast tak jak pisałem proces jest odwracalny.

Poza tym jest magiczny program odin który w razie czego pozwoli przywrócić oryginalne oprogramowanie.

Poczytaj trochę o takich pojeciach jak: root, odin,...

Proste tematy. A dające dużo satysfakcji i możliwości. :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ma ktoś zrootowanego swojego sgs3?

Bo wydaje sie to byc ciekawe ale czy na pewno bezpieczne?

wysłane kurierem

moja S3 zostala zrootowana jakies 12 godzin po zakupie (kupilem wieczorem a rano zrootowalem). od tego czasu byla rowniez w serwisie (nawet dwoch) i nie ma problemu. Rootowalem bo Samsung robi fajny hardware w brzydkich obudowach i sredni soft. Customowe kernele sa zdecydowanie szybsze od tych Samsungowych (widac to na przyklad na stronach z duza iloscia flash'a oraz grach) nie mowiac juz o tym, ze custom'owe rom'y mi pasuja zdecydowanie bardziej od tego co oferuje Samsung.

Opublikowano

Panowie użytkownicy sgs3 czy dobrze wam działa przycisk HOME? Chodzi bardziej o głośność jego kliknięcia. Bo u mnie czasami jest taki głuchy bez dźwięku a czasami jest takie kliknięcie jakie wydaje przycisk głośności. Denerwuje mnie to ale nie chce mi się znowu oddawać tego do serwisu bo 2 tyg bez fona to zabójstwo.

Czekam na wasze opinie

wysłane kurierem

Opublikowano

beautiful-Samsung-Galaxy-S4-concept.png

Jak tak będzie wyglądał to biorę w ciemno :wink:

Opublikowano

Wyglad S IV jest najpilniej strzezona cecha. Takze wszelkie foty to wizje przypadkowych artystow.

Wysłane z prodiża.

Opublikowano

Dokładnie, myślę że będzie dalej z plastiku bo to dla nich jednak plus itd.

Wrzucę coś z forum andka na temat materiałów za i przeciw.

"Algorytm śledzenia ruchu gałki ocznej nie jest żadną nowością. Chyba w '1996 miałem Canona EOS 50e z niezawodnie działającym tzw. Eye-Control (dwa lata później wpadł w lodową szczelinę na wyspie Spitsbergen). I zwróć uwagę, że był to aparat analogowy! Przy współczesnej technice potrzebna jest tylko implementacja na urządzenie cyfrowe. Jestem przekonany na bank, że Smart scroll będzie w nowym telefonie Samsunga.

Jeszcze jedno. Ciągle czytam w tym temacie o przewadze aluminium nad plastikiem a to przecież nieprawda. Dowolny materiał przenosi energię udaru w stopniu proporcjonalnym do wzrostu jego twardości. Nie trzeba niczego udowadniać, bo tak wynika z fizyki materiałów. Idealnym rozwiązaniem dla zabezpieczenia wewnętrznych elementów urządzenia byłaby obudowa wykonana z bardzo twardego metalu, od wewnątrz wyściełana grubą warstwą elastycznego polimeru. Dodatkowo ów metal powinien być nieścieralny / odporny na zarysowania. Tu też nie trzeba niczego wymyślać, bo bezkonkurencyjny jest znany powszechnie tytan. Plastik natomiast lepiej (od metali) pochłania część energii i w ten sposób zabezpiecza podzespoły urządzenia przed uszkodzeniem. Że sam szybciej ulega uszkodzeniom, trudno. Jest na to sposób - kevlar. Ale niepopularny, bo chyba droższy od tytanu.

Dlaczego wcześniej napisałem o wewnętrznych elementach urządzenia? Bo nikt jak dotąd nie napomknął co się dzieje z modułem foto (soczewki, migawka, matryca) czy modułem wibracji. Otóż także one ulegają uszkodzeniom w równym stopniu, jak wyświetlacz. Może nawet częściej, ale nie zwracamy na to uwagi, dopóki aparat będzie w ogóle rejestrował zdjęcia a wibra działała. Trochę nieostre, źle doświetlone lub z innymi wadami zdjęcia składamy na karb braku wprawy. Dopiero gdy aparat całkiem klęknie zastanawiamy się - kurcze, padł bez powodu? Wracając do pękniętych wyświetlaczy... U mnie na wsi jest wielu magików zajmujących się wyłącznie ich wymianą. Kilku z nich o elektronice nie ma bladego pojęcia, ale w momencie, gdy zaczęły pękać hurtem znaleźli taki właśnie sposób na zarabianie pieniążka. Kto ciekawy niech kliknie tu. Jak dobrze policzyłem, dwudziestu sześciu wymieniających wyświetlacze w iPhonach i tylko dziewięciu w telefonach wszystkich innych marek. Z tego nasuwa się prosty wniosek; metalowa ramka wokół wyświetlacza nie jest tak całkiem cacy, bo przenosi na niego energię udaru. Na reklamach serwisów z linku pokazane są fotki z centralnie popękanym wyświetlaczem. Tak jest efektowniej. Prawda zaś jest taka, że statystycznie najczęściej wyświetlacze są pęknięte tuż przy ramce (spytajcie techników w swoich miejscowościach)."

20130306_142101.jpg

Mój iPhone 3GS. Pierwszy i jedyny raz upadł z wysokości ok. 80cm na podłogę w łazience. Na ramce (ma stalową!) najmniejszego znaku a wyświetlacz pękł sad.gif

Aluminium estetyczniejsze może i jest, ale to kwestia upodobań, o których z zasady się nie dyskutuje - jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki msn-wink.gif

Samsung broni koncepcji plastikowych smartfonów - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Opublikowano
Panowie użytkownicy sgs3 czy dobrze wam działa przycisk HOME? Chodzi bardziej o głośność jego kliknięcia. Bo u mnie czasami jest taki głuchy bez dźwięku a czasami jest takie kliknięcie jakie wydaje przycisk głośności. Denerwuje mnie to ale nie chce mi się znowu oddawać tego do serwisu bo 2 tyg bez fona to zabójstwo.

Czekam na wasze opinie

wysłane kurierem

Panowie dawać informacje jak jest u was

wysłane kurierem

Opublikowano

powiem Ci tak, aż tak głośno nie klika jak ten od głośności ale czasami zdarzy się, że kliknie a czasami jest takie "głuche" klikniecie ale powiem Ci, że zauważyłem jest to raczej kwestia tego czy przycisk naciśniesz na środku czy lekko po boku lub u góry czy dołu

wydaje mi się, że tak po prostu jest z tym przyciskiem sprawdzałem to na dwóch egzemplarza i nie zauważyłem żeby była jakaś różnica w przyciskaniu tego przycisku :)

Opublikowano

czasami mi sie wyłacza i rozłącza połączenie z BT

co z tym robic ? serwis ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.