Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potwierdzam podłączenie pompki sprysków pin2 w kostce A podaje +12V a mase bierzemy z nadwozia.

a podlaczyles tak u siebie i działa :mysli:

Opublikowano

Żeby wymienić spryskiwacz trzeba zdejmować zderzak?

Prawy mi przestał działać. Jest szansa że zamarzł? Jak to "rozruszać"?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cytat: Cuber 21 Październik 2010, 13:02

Do B6 potrzebujesz o numerze : 8E0 955 101 C strona lewa i 8E0 955 102 C strona prawa

a do B6 S-line też szły 8E0 955 101 / 102 C ??? czy może z oznaczeniem D, bo tak na pierwszy rzut to wyglądają tak samo różnią się chyba tylko trochę główka sprysku

Czy ktos zna odp.

Opublikowano

Witam,

troszkę stron wątku już jest i się kompletnie pogubiłem.

Podsumowując: fabrycznie nie mam sprysków reflektorów. Czego będę potrzebował?

1. Dodatkowy zbiorniczek? Jaki? (była mowa o 2 różnych)

2. Pompka? Jaka?

3. Jakaś wiązka elektryczna? Jaka?

4. Wężyki. Jakie?

5. Dysze + odpowiedni zderzak. Jakie?

Podłączenie elektryki później w ASO. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Opublikowano

Żeby wymienić spryskiwacz trzeba zdejmować zderzak?

Prawy mi przestał działać. Jest szansa że zamarzł? Jak to "rozruszać"?

Dolaczam sie do pytania:) U mnie zastygl z kolei ten od strony kierowcy :/ - sciaganie zderzaka przy braku garazu mi sie nie usmiecha... moze da sie dostac do spryskow od gory? Np poprzez odkrecenie lampy?

Opublikowano

Podobno bez ściągania się nie da :confused4:

U mnie odmarzł i zaczął działać :decayed:

Resztka płynu letniego czy ki diabeł :naughty:

Opublikowano

Ciezko jest sie dostac do dwoch wkretow mocujacych spryskiwacz :confused4: Po sciagnieciu lampy przeskadzac nam beda klaksony , belka aluminiowa

spryskia43.png spryskia4.png

Witam,

troszkę stron wątku już jest i się kompletnie pogubiłem.

Podsumowując: fabrycznie nie mam sprysków reflektorów. Czego będę potrzebował?

1. Dodatkowy zbiorniczek? Jaki? (była mowa o 2 różnych)

2. Pompka? Jaka?

3. Jakaś wiązka elektryczna? Jaka?

4. Wężyki. Jakie?

5. Dysze + odpowiedni zderzak. Jakie?

Podłączenie elektryki później w ASO. Z góry dzięki za odpowiedzi.

P.S Postaram wreszcie zrobic DIYA bo u siebie robilem spryski :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Żeby wymienić spryskiwacz trzeba zdejmować zderzak?

Prawy mi przestał działać. Jest szansa że zamarzł? Jak to "rozruszać"?

Jeśli chodzi o lewą stronę to mi osobiście udało się wymienić bez zdejmowania zderzaka - zdejmujemy jedynie lampę / mały torx 20 (krótki zagięty) w rękę i jazda. Trochę wolno idzie gdyż tym kluczykiem za wielkich ruchów nie zrobimy, ale lepsze to niż zwalać zderzak

pozdr

Opublikowano

Ale trafilem.Wlasnie mialem pytac o demontaz spryskiwacza bez sciagania zderzaka :D

Akurat w moim przypadku chce sie dostac do spryskiwacza lewego (str. kierowcy). Widze, ze sie da - to dobrze :good:

A jak zdemontować ta górna zaslepke w zderzaku?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

panowie

ja mam coś takiego że kupiłem a4 b6 avant, z dołożonymi xenonami, dzwonilem na 997 i mi powiedzieli że samochód z xenonem bez sprysku nie może poruszać sie w na drodze,

wobec tego, idzie jakoś załozyc te spryski czy musze kupic nowy zderzak i jakos to porobic ?

Opublikowano

panowie

ja mam coś takiego że kupiłem a4 b6 avant, z dołożonymi xenonami, dzwonilem na 997 i mi powiedzieli że samochód z xenonem bez sprysku nie może poruszać sie w na drodze,

wobec tego, idzie jakoś załozyc te spryski czy musze kupic nowy zderzak i jakos to porobic ?

tak,musisz kupic zderzak z otworami na sprysiwacze a potem jakos to robic :tongue4:

Opublikowano

a czy znacie kogoś kto robi to odpłatnie ?

powiem szczerze że nie widzę siebie w przerabianiu tego ( brak umiejętności ) :P

Opublikowano

a czy znacie kogoś kto robi to odpłatnie ?

powiem szczerze że nie widzę siebie w przerabianiu tego ( brak umiejętności ) :P

do tego nie trzeba byc mechanikiem -masz wszystko na zdjeciach do tego z opisem co i jak

Kazdy majsterkowicz sobie poradzi a ty napewno tez przy odrobinie checi :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jak mam auto z dyszami, pompką, zbiorniczkiem itp itd tylko mi to ustroństo nie działa to raczej mam moduł nie z literką "C" na końcu, co nie? Jeśli nie działa i pompka sprawdzana nie wydaje z siebie żadnych dźwięków tylko przebicie idzie podczas sprawdzania na małym wzmacniaczy od kompa ... tzn że muszę wymienić tylko pompkę za 40zł i będzie działało??

Nie mam VAG'a więc mam problem z zdiagnozowaniem jaki mam moduł...;/a na spoty jakoś nie daje rady...

Aha i jak te spryski działają ... za którymś razem dopiero dysze wychodzą jak szybę spryskuję??

Opublikowano

Jeśli sprawdziłeś pompkę czyli podłączyłeś prosto pod akumulator i ona nie działa to nadaje się do wymiany. :gwizdanie:

Spryski działają razem ze spryskiwaczami szyby, ale wysuwają się dopiero po około 2-3 sek jak przytrzymasz manetkę wycieraczek :wink4:

Opublikowano

to jest jakieś pojeb.... mam problem z tymi spryskami... pompka robi zwarcie, prądu na dojściu nie mam.... dziwne rzeczy :wallbash: jeśli ma pompka zwarcie to czemu mi nie wysadza bezpiecznika...ale w sumie jak nie dochodzi prąd to musi być gdzieś to odłaczone...czy ma koś pojęcie gdzie mogli SZKOPY to odłaczyć....???

_________________________________________________

nikt tego nie odłanczał kolego poprostu nie miałeś sprysków a ktoś to dołozył

hej ale nie wydaje mi się żeby ktoś to dokładał, Szkopy???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.