Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Skibol :good: :good:

Jest szansa, ze dowiesz sie od magika co zrobil dokladnie ze wszystko dziala jak nalezy?[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 22:00_________________________________________________No i zamowiony.Glaby z VW nie chca przyjac zbiornika na wymiane i musialem kupic.Tlumaczyli sie, ze to byl na zmowienie i nie moga wymieniac :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Takze mam na sprzedac nowka zbiornik pod xenony z miejscem na 2 pompki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Skibol :good: :good:

Jest szansa, ze dowiesz sie od magika co zrobil dokladnie ze wszystko dziala jak nalezy?[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 22:00_________________________________________________No i zamowiony.Glaby z VW nie chca przyjac zbiornika na wymiane i musialem kupic.Tlumaczyli sie, ze to byl na zmowienie i nie moga wymieniac :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Takze mam na sprzedac nowka zbiornik pod xenony z miejscem na 2 pompki

Nie bylem u mechanika. Dzisiaj mam wyjazd. Zapytam pod koniec tygodnoia. Co do zbiornika musza przyjac. Ja wymienialem 3 zbiorniki (gorne), a tez byl pod zamowienie. Towar z paragonem badz z faktura nowy podlega zwrotowi. Nie daj sie zbyc. Idz jeszcze raz bedzie kto inny na zmianie, albo do kierownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Skibol :good: :good:

Jest szansa, ze dowiesz sie od magika co zrobil dokladnie ze wszystko dziala jak nalezy?[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 22:00_________________________________________________No i zamowiony.Glaby z VW nie chca przyjac zbiornika na wymiane i musialem kupic.Tlumaczyli sie, ze to byl na zmowienie i nie moga wymieniac :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Takze mam na sprzedac nowka zbiornik pod xenony z miejscem na 2 pompki

Nie bylem u mechanika. Dzisiaj mam wyjazd. Zapytam pod koniec tygodnoia. Co do zbiornika musza przyjac. Ja wymienialem 3 zbiorniki (gorne), a tez byl pod zamowienie. Towar z paragonem badz z faktura nowy podlega zwrotowi. Nie daj sie zbyc. Idz jeszcze raz bedzie kto inny na zmianie, albo do kierownika.

No wlasnie masz pelne prawo oddac zakupiony towar jesli masz na niego dowod zakupu i pod warunkiem ze nie jest to towar zakupiony przez internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrezal ktos to sterowanie wysokoscia swiatel z kabiny??

z tego co wiem to jeszcze nieee ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczenie w aso 500-600zl :wallbash: :wallbash:

Mam juz wszystko zrobione tylko podlaczyc kabelki....i taka kasa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczenie w aso 500-600zl :wallbash: :wallbash:

Mam juz wszystko zrobione tylko podlaczyc kabelki....i taka kasa....

w Krakowie kolega Irko z tego co wiem płacił 200-250 zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle to mozna dac,ale 600zl to mala przesada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szybkie pytanie lekko OT:

czy spryski w B6 są takie same jak w B7?? Mam pęknięty u siebie i nie mogę nigdzie używki namierzyć (chyba, że ktoś z was ma) a jest sporo sprysków od B7

dajcie znać

patrzac w Etke jest róźnica w samej końcówce numeru tzn w samej literce wiec wydaje mi sie że są róźne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spryskiwaczy reflektorów to chyba spryskiwacze powinny zadziałać tylko gdy załączone są światła bez właczonych lamp niepowinna zadziałać pompka spryskiwaczy a uruchommienie powinno nastąpić po 2-3sekundach od przytrzymania manetki od spryskiwania szyby przedniej tak powinno być w orginale ? jeśli się mylę to proszę mnie poprawić a co do pompki lamp to podłączona jest chyba tak jak w passacie pod przekażnik 603nr czesci 8L0 955 535 przecież konstrukcyjnie chyba mało się różnią od siebie ?a jeśli chodzi o pompkę wysokiego ciśń. to po co przepłacać w ASO skoro orginał o

tym nr.3B7 955 681 można kupić na allegro od osoby JolantaMM z tej aukcji za 48zł http://www.allegro.pl/item690610450_pompka_spryskiwacze_reflektorow_lamp_xenon.html#gallery

i jeszcze znalazłem taki schemacik może komuś się przyda :schematcaocifr1.th.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spryskiwaczy reflektorów to chyba spryskiwacze powinny zadziałać tylko gdy załączone są światła bez właczonych lamp niepowinna zadziałać pompka spryskiwaczy a uruchommienie powinno nastąpić po 2-3sekundach od przytrzymania manetki od spryskiwania szyby przedniej tak powinno być w orginale ? jeśli się mylę to proszę mnie poprawić a co do pompki lamp to podłączona jest chyba tak jak w passacie pod przekażnik 603nr czesci 8L0 955 535 przecież konstrukcyjnie chyba mało się różnią od siebie ?a jeśli chodzi o pompkę wysokiego ciśń. to po co przepłacać w ASO skoro orginał o

tym nr.3B7 955 681 można kupić na allegro od osoby JolantaMM z tej aukcji za 48zł http://www.allegro.pl/item690610450_pompka_spryskiwacze_reflektorow_lamp_xenon.html#gallery

i jeszcze znalazłem taki schemacik może komuś się przyda :schematcaocifr1.th.jpg[/img]

ten schemacik zapewne jest do modelu B5 w b6/b7 idzie do centralnej elektroniki.... za niedługo(chodź nie wiem czy się nie przesunie) pewnie będę grzebał to dam na warsztat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek jesli Ci wklejałem to moze pamietasz w jakim temacie ?

taki dokupiłes ten mniejszy zbirniczek ? Bo ja u siebie w poprzednim audi własnie taki dokupowałem i wszytsko śmigało jak nalezy :gwizdanie:

abf9be2468d6f691.jpg

odswiezam kotleta :>

jak polaczyc te dwa zbiorniczki (nie moge znalezc wyjscia z duzego zbiorniczka ) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z warsztatu.

Podlaczyli mi spryski jak ori.No i pojawia sie kolejny problem.

Wysywaja sie doslownie na moment i nie pryskaja...

Jak przytrzymam reka to leci plyn ale cisnienie powinno byc chyba wyzsze.Co to moze byc?

Mozliwe,ze cos sie zapchalo jak uklad byl podlaczony,ale nie uzywany przez 9 miesiecy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski wysówają się tylko na jakieś 2-3 sekundy i samoczynnie się chowają nawet jeśli cały czas trzymasz manetke zeby pryskały

Dlaczego nie pryska płyn to nie wiem

a miałeś wcześniej spryski czy teraz sobie dokładałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo z tego co wiem to do sprysków musi być dodatkowa pompka w zbiorniczku która podaje płyn tylko na spryski lamp. ta pompka wytwarza za małe ciśnienie i nie daje rady, az dziw ze ma siłe podnieść spryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no to dziwna sprawa :mysli:

może dysze są zasyfione jak mówisz ze wszystko było nie uzywane przez 9 miesięcy, spryskaj dysze jakimś cylitem może albo wyciągnij dysze i wlej troszke cylita w zbiorniczek zeby przeczyściło obieg ale przed tym najpierw wyciągnij dysze zeby sie jeszcze bardziej nie zapchały. To troche hardcorowy motyw ale moze akurat jest wszystko zakamienione i to pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe,ze zostal zastosowany zly przekaznik i dlatego tak sie dzieje??

Akurat watpie,zeby mechanik zastosowal zly przekaznik,ale probuje wyeliminowac wszystko zanim sciagne zderzak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe,ze zostal zastosowany zly przekaznik i dlatego tak sie dzieje??

Akurat watpie,zeby mechanik zastosowal zly przekaznik,ale probuje wyeliminowac wszystko zanim sciagne zderzak...

nie przekaznik jest ok jak prąd dochodzi do pompki.powiedz mi jaka pompkę wstawiłes może od zwykłych spryskiwaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...