Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Zamiana A4 na A6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DSC_0152.jpg

DSC_0153.jpg

Witam wszystkich oto moje nowe autko

A6 C6 3.0 TDI Avant Quatro S-Line Le Mans

233hbp

255/35/19

navi z mapą europy 2011

ciemna podsufitka

manetki na kierownicy

fotele S-Line skóra podgrzewana

podswietlenie led wewnątrz

światła i wycieraczki automatyczne

bi-xenon skrętny, led z tyłu

telfon+bluetooth

czujniki parkowania

DSC_0176.jpg

DSC_0177.jpg

DSC_0178.jpg

DSC_0179.jpg

DSC_0180.jpg

DSCN1211.jpg

:slina: :slina: :hi:

Opublikowano

fajna :good: szkoda ze kombi

ile kosztuje takie a6 w UK w przeliczeniu na PL?

Opublikowano

szkoda że kombi ...., wg mnie kombi w tym modelu jest cudowne, chorowałem na A6 i dalej choruje

Opublikowano

szkoda że kombi ...., wg mnie kombi w tym modelu jest cudowne, chorowałem na A6 i dalej choruje

i masz rację kombiak jest the best :good:

Fajna furmana

Opublikowano
  • Autor

Avant jest the best :evil:

co do ceny :gwizdanie: z takim przebiegiem w limitowanym wydaniu Le Mans 75k

Opublikowano

fura kozak :good:

Opublikowano

Czym sie rozni wersja normalna od tej limitowanej Le Mans?

Spoko autko.

Opublikowano

ile kosztuje takie a6 w UK w przeliczeniu na PL

zapytaj lepiej ile kosztuje ubazpieczenie :decayed:

BTW fajny kolor :cool1:

Opublikowano

Jesli chodzi o rok, to wszystko wskazuje na 2007

Modelowo na pewno 2007. Ale produkcja może być już od maja 2006 :tongue4:

Kolorek fajny..

Opublikowano

Co wchodzi skład wyposażenia Le Mans bo nie chce mi się tego szukać :wink4:

Bardzo ładny jest avant w A6 C6 :)

Jedynie bardziej mi się podoba sedan ale po lifcie z inną klapą i lampami led z tyłu :)

Opublikowano

Pieeeeeekna.

Musze sie kiedys przejechac jakims autem z kiera po prawej. To bedzie ciekawe. A juz rondo po angielsku to musi byc czad. Ostatnio wcisnalem jednej blondynce kit ze "angielskie" auta maja takze gaz, hamulec i sprzeglo "odwrotnie" :)

Opublikowano

Dla uczczenia zwycięstwa bolidu Audi R10 TDI napędzanego silnikiem diesla w ostatnim wyścigu w Le Mans, firma wyprodukowała specjalną limitowaną edycję Audi A6.

Specjalną wersję Audi A6 napędza silnik TDI o pojemności trzech litrów i mocy 233 KM. Pakiet zawiera elementy wyposażenia S-Line: zmieniony kształt przedniego i tylnego zderzaka, które wyprofilowano inaczej niż w seryjnych wersjach.

Elementem przykuwającym uwagę są niewątpliwie 19-calowe obręcze aluminiowe przejęte z modelu RS4. W standardzie otrzymamy również srebrny lakier metaliczny, lub perłowy.

W środku wygodne podgrzewane sportowe fotele pokryte skórzaną tapicerką Volterra, trójramienna kierownica, system multimedialny MMI, zestaw stereo z 10 głośnikami i zmieniarka CD. Ponadto akustyczny asystent parkowania i pakiet oświetlenia wykorzystujący technikę LED.

Zawieszenie obniżono o 30 mm względem seryjnego A6. Silnik dysponuje niebagatelnym maksymalnym momentem obrotowym 450 Nm, dostępnym już od 1400 obr./min.

Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje tylko 6,9 sekund, zaś prędkość maksymalna wynosi 245 km/h.

Limitowana edycja dostępna będzie jako limuzyna i kombi (Avant).

fot. Audi

źródło: http://audi.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=1317&sid=d90604fbe9331e6cbf19c841c868dbc0

Opublikowano
  • Autor

Lepiej bym tego nie ują :gwizdanie:

Opublikowano

Lepiej bym tego nie ują :gwizdanie:

ujął

co do auta to kozackie

avant w c6 jest :good: do tego s-line :hi:

Opublikowano
  • Autor

Sorrki za byka :embarrassed: horowałem na to auto

Opublikowano

Sorrki za byka :embarrassed: horowałem na to auto

nie ma problemu

*chorowałem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ale my tu o audi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.