Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Krycha ja bym zostawil to navi plus :gwizdanie:

Nie sluchaj go, on sprzedaje B5 :thumbdown:

:polew: :polew:

Zresztą dopiero po zmianie radia, glosniki fabryczne(nawet) zaczynają grać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa sam niewiem, naviplus idealnie pasje, wizualnie fajne i podświetlanie przycisków bajka :kox: ale z drugiej strony wiadomo jaka jest przewaga takich pionków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym został przy navi :decayed: Minus tylko, że nie masz DX, bo mimo wsio czasami używałem navi w awaryjnych sytuacjach :wink4: W sumie nie wiem czego wymagasz od RADIA, ale kombajn pionka miałby dla mnie zbyt dużo funkcji, którymi cieszyłbym się przez chwilę :tongue4: Jakość dzwięku navi + bose mi starcza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym został przy navi :decayed: Minus tylko, że nie masz DX, bo mimo wsio czasami używałem navi w awaryjnych sytuacjach :wink4: W sumie nie wiem czego wymagasz od RADIA, ale kombajn pionka miałby dla mnie zbyt dużo funkcji, którymi cieszyłbym się przez chwilę :tongue4: Jakość dzwięku navi + bose mi starcza :decayed:

nic dodać nic ująć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden z was widocznie nie mial niefabrycznego radia w audi :wink4: naprawde w dzwięku jest ogromna róznica bez inwestycji w glosniki(mam juz drugie radio po fabrycznym), krycha mial okazje sie przekonać :decayed:

A z bajery które miały by sie znudzić to najwyzej video, bo tego na codzień nie trzeba ogladac, bo źródło dzwięku jakim jest USB czy SD bedzie ciągle w użytku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram kolege Kowi87, jeśli się chce mieć super dźwięk już na fabryce, trzeba zmienić jednostkę na nieoryginalną, plusem oryginalnych radyjek jest wygląd, sam jestem po przeróbce konsoli przez qwerty i zamontowałem symphony = wygląd super szczególnie wieczorem (mamy choinke w samochodzie :D ). Ale już niebawem zamierzam zmieniać sprzęt na coś podobnego jak ma Piotrek, Pioneer Alpine ta są sprzęty ale warto zobaczyć sobie sprzęt JVC z serii KW-AVX740, ma wielki plus zdejmowany panel a to oznacza że złodziej nie zaciekawi się naszym sprzęcikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden z was widocznie nie mial niefabrycznego radia w audi :wink4: naprawde w dzwięku jest ogromna róznica bez inwestycji w glosniki

dawno temu w adr zmieniłem ori gówno na pionka , dzwiek zmienił sie masakrycznie bez ruszania głośnikow :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa sam niewiem, naviplus idealnie pasje, wizualnie fajne i podświetlanie przycisków bajka :kox: ale z drugiej strony wiadomo jaka jest przewaga takich pionków :)

dawaj chodz do klubu pionka :kox::naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha.. żeby Cie świnia polizała z malowaniem tego frontowego dekoru :decayed: Czym to malowałeś ? Farbą do renowacji muszli klozetowej ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary pro podkład i biała kurfa perła z puszki :polew: dzisiaj zobacze te Twoje wypociny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary pro podkład i biała kurfa perła z puszki :polew: dzisiaj zobacze te Twoje wypociny :decayed:

Powiem Ci że może być ciut lepszy niż Twoje pro malowanie dekorów :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz brakuje białych foteli bo w tej chwili do niczego te dekory nie pasują :embarrassed:

też miałem białe ale szybko mi się przestały podobać bo abyt się wyróżniały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dekory cos jak u mnie :naughty: co tam na nich masz?

ja się zastanawiam zeby zmienić na żółtą alkantarę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...