Skocz do zawartości
IGNOROWANY

FIFA 12


Rekomendowane odpowiedzi

Nosferski, byłes online zaprosiłem Cie na meczyk a Ty ............. Liga Hiszpańska heheheh

Kur.wa, nie wpisalem online passa. Jak wylaczylem fife to zobacxylem wiadomosci :)

Dzisiaj pykniemy :) mam mala impreze firmowa, ale zjade wczesnie to przy piwku zagramy..

Swoją drogą, jeśli wczoraj poczułeś się spuszczony na drzewo, to zobacz jaką to dzisiaj przez cały dzień będzie budować atmosferę i jaki ekscytujący będzie ten mecz, w którym zostaniesz zlany przez Amatora, który rozegrał 10 spotkań :bag::decayed:

[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 07:25_________________________________________________Dobra, dzisiaj możemy pyknąć :cool1:

Jakieś zasady obowiązują czy co ? :mysli: Jakaś liga konkretna, nie wiem.. bez walenia z czuba? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś z Was Wirtualna Gwiazda w Trybie kariery jako zawodnik?

dostaliście powołanie do reprezentacji? bo ja nie moge dostać, a gram 3 sezon: Wisła, potem Real, a teraz Tottenham, a w reprezentacji nadal cisza, zero powołania :confused4:

jak to rozwiązać ten problem?

Dzieki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiąść z trenerem przy flaszce :polew: :polew: :polew:

haha, żeby się tak dało jeszcze :naughty:

nie no, ale serio komuś udało się zagrać w reprezentacji w trybie kariery wirtualna gwiazda?

ea mowi, że można tylko jakos nie widze rezultatu:/ no chyba ze w reprezentacji mozna grac po 30-stce :decayed:

w sezonie 50 pare bramek, mój zawodnik ma 19 lat, ogółem ma skilla 75 narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co kaman z tym całym EA SPORTS ARENA bo jak wchodzę w zwykły pokój to nie ma tam gier rankingowych co oni znowu porobili :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...