Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że RS posłużył za dawcę... :gwizdanie:

A co to za różnica?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie może do przyjaciółki z zapytaniem ile tych RS-ów na świecie zostało :> Jakie to ma znaczenie w tym temacie. :tongue4:

SID pewnie będziesz wkładał jakąś lepszą kuciznę bo przy tym budżecie przeznaczonym na mody pewnie nie zbiedniejesz kupując jakieś dobre, ale pytanie do ciebie czy z 1.8T by podeszły, teoretycznie powinny. W 1.8T też były kute montowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miażdżysz SID, jak Ty okiełznasz takie stadko :kox:, furka full wypas, gniecie wszystkie inne z forum, budżetu to już pewnie nie liczysz :naughty:

to że w aucie ma się dużą moc to nie znaczy iż trzeba pędzić na maxa

szybko się poruszam i staram się robić to z głową - spory ruch na polskich drogach jest niż 5 lat temu

pracuje jako kierowca, mam za sobą prawie 2 000 000 km przejechane - ale jak jadę moja S4 to nie

schodzę w spalaniu poniżej 20 l :decayed:

SID pozytywne posunięcie...raczej :)[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 07:44_________________________________________________Nie obawiasz się o skrzynię?

skrzynia w S4 jest bardzo mocna - Killer 1000 KM chyba jezdzi na skrzyni S4

ja będę zakładał od RS4 bo ma inne przełożenia

SID wszystko pięknie ładnie zero fuszerki itp ale zdania ,,czy to S4 czy RS4" jest troche nie trafne ponieważ prawdziwych RS'ów wyprodukowano dokładnie 6030 sztuk i Twoje auto nigdy nie będzie RS'em będzie kopią RS'a ale tylko te 6030 aut można nazywać RS'em .

nie chcę aby moja S4 stała się RS4 - podoba mi się body RS4 :)

dla mnie seryjna RS4 ma dużo do wymiany

już nawet ruszyłem z pracami nad zmianą wizerunku auta po jego pomalowaniu :)

auto dostanie nowa maskę z Carbonu z wlotami powietrza, zmodyfikowany przedni i tylny zderzak

dach czarny, jakieś nietypowe felgi na wielkich oponach, inne kierunki, naklejki dużeeee - może

lotkę zderzaka, nowe zawieszenie [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 01:13_________________________________________________

SID pewnie będziesz wkładał jakąś lepszą kuciznę bo przy tym budżecie przeznaczonym na mody pewnie nie zbiedniejesz kupując jakieś dobre, ale pytanie do ciebie czy z 1.8T by podeszły, teoretycznie powinny. W 1.8T też były kute montowane.

kute tłoki/korbowody można kupić kiepskie tanio z ebay po normalnych cenach w sklepach w USA

moje kupiłem z firmy Integrated (do mego projektu nie potrzebuje najwyższej półki)

IE-banner.JPG

w 1,8T są chyba te same rozmiary co do 2,7bi tylko u mnie będą o rozmiar większe tłoki

Auto miałem w tym tyg dawać do malowania ale już termin przesunął się o tydzień nie z mojej winy :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście życze powodzenia i mam nadzieje że wyjdzie ponad 500KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bummmmmmmm.......

s4sid2.jpg

za tydzien wiecej foto

za tydzien rusza prace nad 500 PS :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srode auto zawoze do Wa-wy na lawecie - kto bedzie chciał wyprzedzic S4 to szukac mnie

na drodze nr 9 Rzeszów-Radom-Wa-wa :>

z braku czasu w nast. tyg. dam duzo foto i opisu, ale zrobie to juz w innym temacie

bo:

- inne auto (z wygladu)

- silnik bedzie nowy, inny, caly osprzet inny

- dodatkowe elem. od nowa robione

wszystko co mialem zostanie wymienione na inne - z S4 poprzedniej malo co zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze powodzenia z mocą bo na te efekty czekam najbardziej :)

Powiedz czy warto było ciąć karoserie?? miałeś super S4 bez wypadkowe i stan chyba najładniejszy w PL a teraz jak by nie było już nie jest 100% seria warto było?? nie lepiej było jeździć z body S4 i mieć świadomość że ma się jedną z nielicznych nie bitych S4 w PL?? :)

PS. Wiem że każdy robi co chce ze swoim autem ale pytam z czystej ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta jeszcze nie skonczylem, dojdzie :

- nowe felgi 19'

- zmodyfikowany zderzak z wielkim "łapaczem" powietrza z przodu

- lotka pod zderzak

- maska carbon z wlotami powietrza

- obnizone zawieszenie

- szersze opony (bo seryjne 255/35 za waskie :-)

- zmieniony wydech

musialem miec seryjna baze RS4 z zewnatrz do dalszych mods

ps: pozdr. w poniedzialek sie odezwe jak wroce do PL[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 07:52_________________________________________________hi i ruszyłem z nast. projektem

z tego auta praktycznie nic nie zostanie - wszystko bedzie przebudowane, zmienione

łącznie z silnikiem i itp

w tym temacie na tyle moich wypowiedzi

zapraszam do nowego wątku na http://www.a4-klub.pl/smf/audi_s4_sid-t83640.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...