Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

zabrakło salaty na ulozenie napisu RS4 .... :polew:

jakies fotlki z prac blacharskich ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mial ale zalozyl od RS4 :P Nic sie chlopak nie pucuje a tu nagle jeb ... RS4 :D Jak wstawianie tylnich blotnikow ? Interesuja mnie jakis foty :) Reszta to tylo przekrecanie w sumie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm body RS4 to w sumie nowy projekt robiony przezemnie na miejscu

auto też niebawem ruszy nad +500 KM w nowej firmie na wszystkich nowych częściach

po starej S4 SID mało co zostanie bo wsio będzie wymieniane na nowe, większe inne

wstrzymuje się z fotkami i opisami gdyż chyba należało by ten temat zamknąć i rozpocząć nowy

sami napiszecie jak zrobić najlepiej i tak się pozniej zrobi

co do błotników to szedłem tylko w najlepsze rozwiązanie, zamontowanie ich po zgrzewach jak fabrycznie

wiec ten błotnik RS4 co widać poniżej został w tej postaci założony do S4

rs4body3.jpg

po wmontowaniu wyglądał tak

rs4body2.jpg

jak widać w tym miejscu łączą się dwa elem o różnych kolorach

rs4body.jpg

cały projekt miał się odbyć profi i na ori częściach, błotniki wstawiane przez doświadczoną osobę pod moim nadzorem

relingi założyłem, wcześniej ich nie miałem ale się wciąż zastanawiam czy nie wrócić do stanu bez nich

obecnie jestem na etapie szukania felg 8,5-9' 18'' i opon 255/35/18'' lub 265/35/18'' (a może i 19'')

auto dostanie nowe gwint zawieszenie niższe niż ori RS4

kolor auta będzie srebrny (a może czarny, mat) dach czarny

usunięte będą wszelkie znaczki loga :evil:

pytania czy to S4 czy RS4 ?

- wszystko co dało się wyciągnąć z RS4 przełożyłem do siebie a resztę wymienię na lepsze niż w RS4

więc moja S4 powinna lepiej wypaść niż seryjna RS4 :decayed:

chciałbym szybko skończyć auto ale brakuje mi czasu no i funduszy na większe mody jakie były w planie

na forum mało jestem aktywny bo nawet nie mam czasu na szukanie części i pomysłów w necie

planuje mocno rozbudować stronę http://www.s4sid.pl na święta i mam nadzieję że słowa dotrzymam :przebiegly:

ps: za 2-3 miesiące inna S4 w sedanie ruszy z podobnym projektem RS4 body i mocą 400 KM, ale narazie tajemnica :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, hteb moje uznanie - w dobie kryzysu dostałeś taką pożyczkę... :polew:

A bardziej serio - nie chodzi o samo wydawanie siana na tuning auta, ale o tworzenie czegoś z pasją i konsekwencję w realizacji planu. Trzeba mieć trochę wiedzy, pomysłu i samozaparcia.

Tego akurat SID-owi trudno odmówić :cool1:

P.S.Fajne graty wystawiasz, SID :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID - wg mnie wątek powinien zostać kontynuowany, chociażby dla potomnych ;)

kroją tu się mody warte niejedną furkę na tym forum ale kasa jest po to, żeby ją wydawać, nie? a wydawanie jej na takie cele to sama przyjemność :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profecha :good: Wstawione jak powinno byc :) A mozesz mi w wolnej chwili opisac jak robiles nadkole wewnetrzne ? Tez przrzutka z RS4 ? :)

Wszystko spoko z tym ze zawsze jak widze cieta blache w audi to mnie cos skreca bo ocynk mowi :hi::D Jakiegos lopla to bym cial bez mrugniecia a takiego audi to by mi chyba bylo szkoda :wink4:

Fajna sprawa ta twoja skarbonka ;) Szkoda,że nie mam tyle siana i musze sie meczyc z moim 1,8 T :) Sid ty farciarzu :tongue4:

Generalnie : SZACUN! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytacie się co potrzeba do RS4 body, podaję listę części RS4 :

- zderzak RS4 przód kompletny (halogeny, 3 kratki, spryskiwacze + zaślepki) (allegro 800-1400 zł)

- dla S4 kierownice powietrza RS4 na oba IC, dla A4 nie potrzeba (allegro 150-200 zł szt)

- 2 x błotniki przód RS4 (razem z dwiema blaszkami mocującymi i listwami mocującymi zderzak) (allegro 800-1000 zł szt)

- 4 x nadkola dla przodu i tyłu RS4 (allegro 250-300 zł szt)

- 2 x nakładki progowe RS4 (allegro 500-1200 zł)

- 2 x listwy ozdobne progów RS4 (600-1000 zł)

- zderzak tył RS4 (allegro 300-600 zł)

- 2 x błotniki tylne (prawie nie do zdobycia, podobno robią z przednich blotników :disgust:

- daszek RS4 na klape dla Avanta (prawie ori nie do zdobycia, kopia 80-200 zł allegro)

- 2 x tylne drzwi RS4 (allegro 800-1200 zł)

- 2 x przednie drzwi RS4 (allegro 500-800 zł)

- licznik RS4 (allegro 800-1000 zł + przeprogramowanie dla A4 S4)

- lusterka aluminiowe matowe RS4 (allegro 1200-1500 zł, w RS4 była to opcja)

- pakiet carbon (w RS4 była to opcja)

- tapicerka Recaro (2000-3000 zł)

- silnik RS4 :decayed: (allegro 8000-12000 zł)

- matowe listwy ozdobe RS4 (w RS4 była to opcja)

- końcówka wydechu RS4 (allegro 200 zł lub wydech prawie nie do zdobycia)

- felgi RS4 18'' ET20 (allegro 1200-2200 zł) + opony 255/35/18''

- hamulce RS4 360mm i 312mm (allegro 800-2000 zł)

- zwrotnice przednie RS4 alu (allegro 800-1400 zł)

- amortyzatory RS4 (allegro 600-1200 zł) są niższe niż A4/S4

- grill RS4 (allegro 300-400 zł)

- worek śrubek, podkładek i itp (ASO)

Mój projekt opierał sie tylko na ori częściach z czego część została wymieniona na lepsze/większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID według mnie jeśli w tej budzie pozostanie silnik który był, nie będziesz go całego swapował z RS4, tylko powymieniasz niektóre elementy to powinieneś kontynuować projekt pod tym tematem.

Generalnie szczena opada, mało kto w PL, o ile ktokolwiek reza na takim poziomie S4...RS4 jak ty.

Na koniec oczywiście mógłbyś zrobić kosztorys tego tuningu i zestawić z zakupem ori RS4, porównać parametry. Sam jestem ciekaw jak to wypadnie :rolleyes: .

A ty Nosb się tyle już nie wypytuj bo znów się wypytasz i będziesz potem u siebie rezał :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaawno za mna chodzi poszerzenie wlasnie autka ale nie mam serca krajac tylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID według mnie jeśli w tej budzie pozostanie silnik który był, nie będziesz go całego swapował z RS4, tylko powymieniasz niektóre elementy to powinieneś kontynuować projekt pod tym tematem.

hmm obecnie moja S4 z 430 KM jest szybsza od RS4 420 KM po chip'ie (u mnie sie kręci s4

prawie do odcinki gdzie w RS4 przy 5500 obr/min pasuje bieg zmienić :>

czekam na maj jak ruszę z budowaniem od nowa silnika : większe turbo, kute tłoki, korby ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miażdżysz SID, jak Ty okiełznasz takie stadko :kox:, furka full wypas, gniecie wszystkie inne z forum, budżetu to już pewnie nie liczysz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID pozytywne posunięcie...raczej :)[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 07:44_________________________________________________Nie obawiasz się o skrzynię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że RS posłużył za dawcę... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID wszystko pięknie ładnie zero fuszerki itp ale zdania ,,czy to S4 czy RS4" jest troche nie trafne ponieważ prawdziwych RS'ów wyprodukowano dokładnie 6030 sztuk i Twoje auto nigdy nie będzie RS'em będzie kopią RS'a ale tylko te 6030 aut można nazywać RS'em .

Nie rozum mnie źle itp poprostu chciałem tylko powiedzieć że Twoje auto było i będzie zawsze S4 a nie RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że RS posłużył za dawcę... :gwizdanie:

no i co z tego? skrzynia jest taka sama..........[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 19:22_________________________________________________

hmm obecnie moja S4 z 430 KM jest szybsza od RS4 420 KM po chip'ie (u mnie sie kręci s4

prawie do odcinki gdzie w RS4 przy 5500 obr/min pasuje bieg zmienić :>

ale to chyba nie wina tego ze to RS4 tylko wina programu........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 ale przez jego S4 jest na swiecie jedno RS4 mniej :polew: I kto wygral w tej walce ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno troche jeszcze zostało, w Polsce jest bardzo mało a jak są to w ,,dziwnym" stanie, dość często odwiedzam naszych Niemieckich sąsiadów i tam widze dużo RS'ów w budzie B5 i musze przyznać że te egzemplarze które spotkałem były naprawde super zadbane :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...