Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Białe quattro


JarusKK

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód wygląda super. Ja bym na twoim miejscu myślał teraz nad us style. Jakoś pasuje mi pod biały kolor :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad czyms takim tylko musze dokładnie sie dowiedzieć co i jak bo mam doczynienia na co dzień z OSKP i wiem że było coś na temat własnie świateł Usa że być może i u nas bedzie można mieć takie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W usa są symetryczne i mogą się za to przyczepić ale myslę, że można coś pokombinować. U kolegi w volvo (import z usa) coś tam właśnie znajomy diagnosta ustawiał żeby jeden świecił "trochę niżej".

ja bym szedł w takim kierunku:

img_9927.jpg?pictureId=3498260

+us style

Na starcie bym przemalował felgi.

Zapomniałem zminusować auto:

-z tyłu tablica dziwnie zamontowana, pokrzywiona bez ramki

-naklejka PL niepotrzebna

-przedliftowy grill (ja bym taki wstawił 2254540355 )

-fotele niekubelkowe (chyba)

-kierunek boczny (tu akurat pomarańcza mi pasuje ale większość krzyczy zmieniać na białe)

O silniku chyba wszystko powiedziane. Sam mam taki. Demonem szybkości nie jest ale z A do B przejedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym kierunku modzisz, trzeba by było sie kiedys ustawic na jakiegos spota, fur z okolicy a nigdy nie widziany :) powodzenia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramka była a le została zdjęta:D bo strasznie drżała :D:D a naklejka tam jest bo jest brzydka głęboka rysa :/ kierunki myslałem zeby zmienic :) ale czy da rade zalozyc te poliftowe czy zaopatrzyć sie w białe kwadratowe?? :) a o grilu wcale nie myslałem :) ale narazie jakoś tak wychodzi że niemam zapału :D troche sporo wydatków na wiosne wyszło :) A foteliki zwykłe myslałem kiedys o skórze ale to tez spory wydatek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie czaje...

Źle coś rozumujecie. W TDI moment obrotowy jest przenoszony na silnik, a w Benzynach na koła. Dlatego każda benzyna do 100 ma mniejszy czas. Druga racja benzyna jest lepsza i koniec. Zaraz napiszecie mi "wpadnij i przejedź siemoim TDI..." bullshit... Benzyna to benzyna. Podam może i głupi powód ale zawsze jakiś : Dlaczego w grach wyścigowych lub innego rodzaju shitu zawsze jest autko z silnikiem benzynowym?. Odpowiedźcie sobie sami.

gra komputerowa to nie zycie :polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie czaje...

Źle coś rozumujecie. W TDI moment obrotowy jest przenoszony na silnik, a w Benzynach na koła. Dlatego każda benzyna do 100 ma mniejszy czas. Druga racja benzyna jest lepsza i koniec. Zaraz napiszecie mi "wpadnij i przejedź siemoim TDI..." bullshit... Benzyna to benzyna. Podam może i głupi powód ale zawsze jakiś : Dlaczego w grach wyścigowych lub innego rodzaju shitu zawsze jest autko z silnikiem benzynowym?. Odpowiedźcie sobie sami.

i po co pić czy jarać, jak można czytać takie wypowiedzi:polew::polew:

uśmiech dookoła głowy i to za darmo:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie czaje...

Źle coś rozumujecie. W TDI moment obrotowy jest przenoszony na silnik, a w Benzynach na koła. Dlatego każda benzyna do 100 ma mniejszy czas. Druga racja benzyna jest lepsza i koniec. Zaraz napiszecie mi "wpadnij i przejedź siemoim TDI..." bullshit... Benzyna to benzyna. Podam może i głupi powód ale zawsze jakiś : Dlaczego w grach wyścigowych lub innego rodzaju shitu zawsze jest autko z silnikiem benzynowym?. Odpowiedźcie sobie sami.

i po co pić czy jarać, jak można czytać takie wypowiedzi:polew::polew:

uśmiech dookoła głowy i to za darmo:kox:

racja :buahaha: niektorzy juz nie odrozniaja swiat wirtualny od tego realnego:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszlym tygodniu auto dostanie nowe halo :) w zderzak:) kabelki i wszystko jest także zamontowac to tylko kosmetyka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo montujesz w zderzak przedliftowy na starych kratkach czy na kratkach od polifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lubie sie bawić i praktycznie cały wolny czas spędzam w garażu od tak po prostu :) i chyba zamontuje w przed liftowe :) jak sie uda bo jak nie to lipa :D ale kupiłem juz halo :) w IC :) jak coś uda się zrobić to zapodam zdjęcie:)

A Ty Syllwek jak zamontowałeś w przedliftowy zderzak???:) jakaś wskazówka sie przyda:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po 70 albo 80 zł nie pamietam bo brałem kilka innych cześci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70-80 sztuka ma sie rozumiec? jesli to ori to w sumie i tak nie drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak za sztuke :):) to mysle że nie drogo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo cierpliwości dużo przymiarek i bazować na ori kratkach a i sprawdzaj jak świecą bo może się okazać po montażu że walą w góreeee :hi: A tak na poważnie ciężka robota to nie jest trochę cierpliwości i masz halo jak ta lala.Boli tylko fakt wycięcia większości zaczepów z halogenu żeby go wgl zmieścić.Planujesz oklejać na żółto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak sie wtrące, po co wlasciwie okleja sie halo na zolto co to daje? lepiej swieci czy to poprostu kwestia gustu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...