Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Odrywający się brzeg listwy, przy drzwiach


pablo666

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy może mi ktoś podpowiedzieć jak przymocować odrywającą się przy drzwiach listwę, listwa przy drzwiach bocznych na długości ok 1cm lekko odstaje od nadwozia i zastanawiam się czy jest szansa to przymocować bez zdejmowania całej listwy ?

Pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy może mi ktoś podpowiedzieć jak przymocować odrywającą się przy drzwiach listwę, listwa przy drzwiach bocznych na długości ok 1cm lekko odstaje od nadwozia i zastanawiam się czy jest szansa to przymocować bez zdejmowania całej listwy ?

Pozdro. :audi::a4fan::evil:

Moim zdaniem próba przymocowania jej to "walka z wiatrakami". Po prostu trzeba kupić nową. Ori w salonie to koszt mniejszy niż 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tak odtstawała :> Teraz wisi na włosku bo zaczep mocujacy jest skorodowany :decayed:

Wymienie... ale na Listwy z S4 Avanta - przykleje i z bańki będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem ostatnio sobie ją poprawic i jak ją docisnąłem to mi się trochę rdzy z niej posypało :( ale jeszcze sie trzyma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem ostatnio sobie ją poprawic i jak ją docisnąłem to mi się trochę rdzy z niej posypało :( ale jeszcze sie trzyma..

wierz mi ze nie długo. wymiana tych listew czek chyba każdego. zrobić to raz a porządnie i będzie spokój. cena w ASO bo z tego co wiem zamienników nie ma, przednia 89zl tylna 69zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: wiecie ale to wygląda tak, że odstaje tak ze 2-3 mm na odcinku ok 1 cm przy brzegu drzwi, jest to konsekwencja prawdopodobnie stuknięcia drzwiami w ścianę w garażu, listwa na całej długości przylega znakomicie poza tym jednym centymetrowym brzegiem

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie na na to ostatnie rozwiązanie się zdecyduję, a jak nie pomoże to wymienię listwę,

dzięki i pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napusc tam albo silikonu albo kleju (jak masz malo srodkow) najlepszym rozwiazeniem bedzie wymiana listw (ja tam zrobilem)

krzyniek Ty masz autko po lifcie..? :mysli:

Bo slyszalem ze w poliftach juz nie pekaja. Poniewaz listwy mialy inna budowe tzn. nie posiadaly metalowego wzmocnienia w srodku, ktore korodowalo i powodowalo pekniecie na calej listwie.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo slyszalem ze w poliftach juz nie pekaja. Poniewaz listwy mialy inna budowe tzn. nie posiadaly metalowego wzmocnienia w srodku, ktore korodowalo i powodowalo pekniecie na calej listwie.. :mysli:

Pękają, pękają. Sam wymieniłem już jedną, bo była w opłakanym stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prze nieuwage urwalem sobie samemu kawał listwy - posób na to: ścisk stolarski lub dwa - podkładki zabezpieczające lakier i listwe - silikon czerwony i biały, bo akurat takie miałem, nawal silikonu, dociśnij na noc i po kłopocie - trzyma jak nówka. nadlewke silikonu delikatnie odetnikj nożykiem tapicerskim - tylko lakieru nie potnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem z listwami. Kupiłem nowe (koszt 82zł przod, 65zł tył), zamontowalem je i mam spokój na kilka lat. Wymiana tych listewek jest bardzo prosta - wystarczy wkrętak gwiazdkowy i trochę chęci:) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie ile kosztują w ASO listwy od S4 B5. Ta mała listwa na przednim błotniku też jest chyba inna niż w S4?

jutro sprawdzę i resztę obgadamy na PW żeby nie robić OT.

tez jestem ciekaw...:/ jednego dnia posypaly mi sie dwie listwy, zalamka normalnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...