Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wynik :kox: teraz powinno się jeździć przyjemnie :decayed:

Dzis sie scigam z moim B6 AVB :decayed: zobaczymy czy da rade B8 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za turbinka zostala tylko : Sonda i czujnik temp. :) a dalej poszla rura do laczenia z plecionka .

p.s

Nie ma zadnej juz puchy :decayed:

no tak ale kata tez juz nie masz :decayed: :gwizdanie:

Fajny wynik wsumie, jakis wykres posiadasz? Ciekaw jestem przebiegu momentu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC bravo szmocy w końcu masz czym jechać :notworthy::good:

:decayed: teraz do jedzie

:oklaski: przy 400Nm musi fajnie przyśpieszać :kox:

WRC jak byś tam coś dla mnie widział to daj mi cynk :wink4:

jak cos znajde to dam ci cynk :wink4:

Za turbinka zostala tylko : Sonda i czujnik temp. :) a dalej poszla rura do laczenia z plecionka .

p.s

Nie ma zadnej juz puchy :decayed:

no tak ale kata tez juz nie masz :decayed: :gwizdanie:

Fajny wynik wsumie, jakis wykres posiadasz? Ciekaw jestem przebiegu momentu .

Nie mam nic :wink4: ...aha no tak mam przeciez wykres :) pozniej wkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty programu Grzesiek :oklaski:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 15:45_________________________________________________Gregory - ile czasu czekałeś za grzaną szybą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty programu Grzesiek :oklaski:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 15:45_________________________________________________Gregory - ile czasu czekałeś za grzaną szybą?

Bartku nie pamietam ale gdzies z 7 dni :mysli: bedziesz kupowal ? ostatnio gdzies mi taka przemknela w ALLEGRO

U mnie byl stroszke klopot bo w serii takiej nie bylo :)

P.S . Moj temat i wykres :arrow2:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224856.0

IMG_6746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wyniku :good:

w odniesieniu do serii napewno jest przepaść, ale nie dlatego, że obecnie to przeciąg, ale dlatego, że przestał to być dramat :wink4:

Natomiast na mój gust, gdyby odnieść to co prezentuje Twój egz. po Twoich modach, to Twoje auto powinno prezentować poziom mocy rs6 po remapie :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast na mój gust, gdyby odnieść to co prezentuje Twój egz. po Twoich modach, to Twoje auto powinno prezentować poziom mocy rs6 po remapie

bez jaj :wink4: , ale tak na dobra sprawe rozczarowuje mnie 2.0CR z VW/Audi ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory - ile czasu czekałeś za grzaną szybą?

Bartku nie pamietam ale gdzies z 7 dni :mysli: bedziesz kupowal ? ostatnio gdzies mi taka przemknela w ALLEGRO

U mnie byl stroszke klopot bo w serii takiej nie bylo :)

No właśnie jest problem - 3-ci tydzień już czekam i nadal brak potwierdzonego terminu dostawy! Pewnie kupiłeś ostatnią, która zalegała na magazynie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak na dobra sprawe rozczarowuje mnie 2.0CR z VW/Audi ...

ale co Cię rozczarowuje ? :mysli:

poprostu spodziewalem sie chyba wiecej po tym silniku i tyle (tym bardziej po wymianie turbawy :mysli: ).Mimo 3 lat roznicy(a wlasciwie nawet i 6 jesli chodzi o sam silnik) w porownianiu do mojego CR wypada podobnie /troszke gorzej - tyle ze ja nie musialem wymieniac turbo :tongue4:

No nic ciekaw jestem programu na wersji 170 konnej, nie chce mi sie szukac roznic miedzy tymi dwoma motorami ale obstawiam wlasnie Turbo i ewentulanie wtryskiwacze. (chociaz moze i nie ?? ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak na dobra sprawe rozczarowuje mnie 2.0CR z VW/Audi ...

ale co Cię rozczarowuje ? :mysli:

poprostu spodziewalem sie chyba wiecej po tym silniku i tyle (tym bardziej po wymianie turbawy :mysli: ).Mimo 3 lat roznicy(a wlasciwie nawet i 6 jesli chodzi o sam silnik) w porownianiu do mojego CR wypada podobnie /troszke gorzej - tyle ze ja nie musialem wymieniac turbo :tongue4:

No nic ciekaw jestem programu na wersji 170 konnej, nie chce mi sie szukac roznic miedzy tymi dwoma motorami ale obstawiam wlasnie Turbo i ewentulanie wtryskiwacze. (chociaz moze i nie ?? ).

170 wyciąga na seryjnych gratach ok 195-200, wystarczy poszukać na necie czyli jeszcze gorszy wynik bo to z tego co widać ten sam silnik podciągnięty już w fabryce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie chodzi o silnik tylko o program, myślę że u kogoś innego było by duzo lepiej.

Dla przykładu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119941.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...